Po 12.4.10 17:00 ARIT Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 12.4.10 18:15 ARIT Koliba F.C.V. Nic Moc Boys SUP   (SVL1A)

22. 6. 10 18:15 KBELY Slepí koně VET Dejvický expres VET 11. 3:2 (2:1)
Utkání odehrané v poklidném tempu s minimem šancí na obou stranách.
Martin Morozovič – Marek Adensam, Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Marek Nemrava, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Pavel Strnad – Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal
41. Petr Gutvirt
14. Robin Náse
32. Zdeněk Genčev
8. 6. 10 19:30 MIKU2 Dejvický expres VET Folprecht 1.FC VET 10. 0:4 (0:1)
Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Díky lepší fotbalovosti si vypracovali více brankových příležitostí a něktéré z nich se jim podařilo proměnit.
Dejvický expres VET Folprecht 1.FC VET
Pavel Strnad – Aleš Breburda, Tomáš Breburda, Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám vs Štěpán Černý – Ivan Brejška, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn
7., 40. Josef Körner ml.
52., 53. Pavel Jehlička
1. 6. 10 20:45 ARIT Felix club (seniors) Dejvický expres VET 9. 5:3 (3:0)
První poločas jednoznačně pod taktovkou domácích, kteří ovšem ve druhém poločase polevili, a tak se do poslední minuty museli strachovat o výsledek. Kamil Kohout, Michal Truksa
Felix club (seniors) Dejvický expres VET
Pavel Makovský – Stanislav Dlouhý, Petr Kareš, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, David Řezníček, Petr Švonc vs Aleš Breburda – Stanislav Fryč, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám, Pavel Strnad
58. Luboš Jeřábek
25. 5. 10 19:30 ARIT Dejvický expres VET FC F*C* VET 8. 3:2 (1:1)
Pohledné a bojovné utkání velice slušné úrovně, ve které bylo znát, že hráči chtějí hrát fotbal. Petr Deršák, Jan Tumpach
Dejvický expres VET FC F*C* VET
Aleš Breburda – Tomáš Breburda, Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám, Pavel Strnad vs Aleš Flossmann – Reiner Attner, Petr Hendrych, Petr Kodytek, Ivan Konečný, Aleš Mynařík, Alexander Pavlov, Marek Sikora
16. Stanislav Fryč
32., 43. Zdeněk Genčev
5. Alexander Pavlov
39. Marek Sikora
19. 5. 10 20:15 P2 Estudiantes VET B Dejvický expres VET 7. 5:0 (3:0)
Výsledek 5:0 sice napovídá o jednoznačném průběhu, ale Expres se po celý match snažil a několikrát byl více jak vyrovnaným soupeřem domácím, ale bez gólů se vyhrát prostě nedá!! Luděk Tobola, Stanislav Roček
Estudiantes VET B Dejvický expres VET
Antonín Herzog – Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter, Jaroslav Žára vs Tomáš Breburda – Aleš Breburda, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Pavel Strnad
5. Miroslav Kalvas
16. Petr Walter
26., 51. Josef Krupička
40. David Nekvasil
12. 5. 10 19:30 MIKU1 Dejvický expres VET Don Giovanni VET 6. 0:2 (0:1)
Poihledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Dejvický expres VET Don Giovanni VET
Tomáš Breburda – Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám vs Josef Bůcha – Pavel Lavička, Martin Makal, Martin Míča, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
28. Martin Míča
47. Antonín Svoboda
20. 4. 10 20:45 ARIT Buran Buran VET Dejvický expres VET 4. 1:5 (1:3)
Buran Buran se ujal z brejku vedení, ale pak už úřadovali pohyblivejší a fotbalovější hráči Expresu. Nutno dodat, že hráči Buranu byli s pohromou smíření a chtěli si jen zahrát. Oldřich Inemann
Buran Buran VET Dejvický expres VET
Luděk ŠreinJiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Zdeněk Růžička vs Pavel Strnad – Aleš Breburda, Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal
13. Jiří Akoš 21. Petr Šmejkal
26. Ilja Bureš
30. Stanislav Fryč
50. Aleš Breburda
52. Zdeněk Genčev
13. 4. 10 19:30 ARIT Dejvický expres VET Bublifuck VET 3. 1:1 (0:1)
Tento veteránský boj byl spíše nakopávanou z jedné strany na druhou. O kombinační hru se pokoušeli spíše hráči Bublifucku, kteří také v 15. minutě otevřeli skore. Tato branka se už zdála vítěznou, ale díky neustáému povzbuzování brankáře Strnada, který snad jako jediný věřil svým hráčům se ke konci začínala dařit kombinace i Dejvickým a výsledkem byla vyrovnávací branka 4 minuty před koncem. V SMS hlasování nikdo nejlepšího hráče nezvolil, takže jsem určil oba střelce branek. Eduard Vítek
Dejvický expres VET Bublifuck VET
Pavel Strnad – Aleš Breburda, Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Petr Šmejkal vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka
56. Stanislav Fryč 15. Martin Zíka
6. 4. 10 17:00 HANSP Válcovna plechu VET Dejvický expres VET 2. 1:2 (1:0)
Rozhodčí se k zápasu nedostavili, po dohodě pískal Axler T.(nulová šance) a P. Jerie (příznivec válcovny). Expres byl téměř celý zápas lepší, ale po gólu přímo z rohu prohrával. Válcovny dlouho držel gólman a jeho dobře postavené tyče(cca 6x). V druhé půli zabral expres ještě víc a zápas otočil. T. Axler, P. Jerie
Válcovna plechu VET Dejvický expres VET
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, Pavel Novák, Roman Šilhánek, Petr Syrůček vs Pavel Strnad – Aleš Breburda, Ilja Bureš, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Luboš Jeřábek, Robin Náse, Petr Šmejkal, Ladislav Šrám
19. Roman Šilhánek 40. Petr Šmejkal
51. Aleš Breburda
30. 3. 10 19:30 ARIT Dejvický expres VET Viktoria Bítovská VET A 1. 0:2 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání se hráčům Expresu nedařilo prosadit se přes obranu soupeře a spolehlivě chytajícího gólmana. Bítovská dvakrát skórovala z protiútoků a tak slavila vítězství.