8. 6. 10 17:00 HANSP Buran Buran VET Slepí koně VET 10. 2:5 (1:1)

Slepí koně si v dusném počasí vytvořili více šancí a dokázali je také proměnit.
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Libor Uhlíř vs Martin Morozovič – Marek Adensam, Owen Chapman, Jiří Fifka, Petr Gutvirt, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda
35., 41. Petr Gutvirt
49. Ondřej Krutský
54. Owen Chapman
1. 6. 10 19:30 ARIT Slepí koně VET Bublifuck VET 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání pro sebe rozhodli hosté gólem v 57.minutě. Domácí působili techničtějším dojmem, hosté zase byli pohyblivější. Michal Truksa, Kamil Kohout
Slepí koně VET Bublifuck VET
Petr Kolář – Owen Chapman, Jiří Fifka, Petr Gutvirt, Martin Nejedlý, Marek Nemrava, Jaroslav Renda vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka
57. Petr Šimsa
26. 5. 10 17:00 BECH Válcovna plechu VET Slepí koně VET 8. 0:7 (0:2)
Po výborném výkonu hráče Petra Gutvirta, který na hřišti prakticky jako jediný tvořil hru, jeho tým zaslouženě vyhrál vysokým rozdílem 7:0. Petr Seidel, Petr Pícha
Válcovna plechu VET Slepí koně VET
Vít Houška – Petr Dobruský, Ludvík Hájek, Roman Šilhánek, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Marek Nemrava, Jaroslav Renda
17. Jiří Fifka
26. Petr Gutvirt
32. OG
38. Pavel Fifka
39. Owen Chapman
46., 50. Marek Nemrava
18. 5. 10 18:15 zzPODVI Slepí koně VET Viktoria Bítovská VET A 7. 3:3 (3:0)
Utkání lépe rozehráli domácí a v 1.poločase si vytvořili vedení 3:0. Hosté ale pořád bojovali a v posledních sedmi minutách dokázal vstřelit 3 branky a urvat aspoň bod. Michael Řezáč
Slepí koně VET Viktoria Bítovská VET A
Martin Morozovič – Marek Adensam, Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Jan Suhrada, Jan Taraba
5. Petr Gutvirt
10. Owen Chapman
21. Ondřej Krutský
53., 57. Jan Choura
55. Zdeněk Gryc
27. 4. 10 19:30 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Slepí koně VET 5. 0:0 (0:0)
Slušné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Pavel Vykoukal, František Jelínek
Folprecht 1.FC VET Slepí koně VET
Štěpán Černý – Ivan Brejška, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Jiří Maňák, Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn vs Owen Chapman – Marek Adensam, Pavel Fifka, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Martin Morozovič, Marek Nemrava, Jaroslav Renda
20. 4. 10 20:45 BECH Slepí koně VET Felix club (seniors) 4. 1:3 (1:0)
Ačkoli Slepí koně šli do vedení krásnou brankou Gutvirta, hráči Felixu byli přeci jen nebezpečnější a ve druhé půli Kareš dvěma góly zápas otočil. Konečnou podobu skóre pak stanovil třetí brankou gólman Češek. A to ještě Felixové třikrát nastřelili brankovou konstrukci.
Slepí koně VET Felix club (seniors)
Marek Adensam – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Kolář, Jaroslav Renda, Daniel Štáfek, Zbyněk Staníček vs Oldřich Češek – Stanislav Dlouhý, Petr Kareš, Karel Konečný, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, David Řezníček, Petr Švonc, Václav Tomášek
20. Martin Gutvirt 38., 56. Petr Kareš
59. Oldřich Češek
13. 4. 10 18:15 MIKU1 FC F*C* VET Slepí koně VET 3. 3:0 (1:0)
Fotbalovější domácí zvítězili zaslouženě. Utkání hrané velmi férově rozhodli domácí dvěma slepenými góly, na začátku poslední desetiminutovky. Lukáš Mrňavý, Martin Čechovič
FC F*C* VET Slepí koně VET
Reiner Attner – Jiří Fallada, Aleš Flossmann, Pavel Kodytek, Petr Kodytek, Ivan Konečný, Marek Mlčoch, Aleš Mynařík, Marek Sikora vs Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Jaroslav Renda, Daniel Štáfek, Zbyněk Staníček
2., 49. Marek Mlčoch
51. Jiří Fallada
7. 4. 10 20:45 ZAK Slepí koně VET Estudiantes VET B 2. 1:2 (0:0)
Pěkné a bojovné utkání. První poločas, i přes množství šancí, gól nepřinesl. Hosté dokonce zahodili i penaltu po ruce Fifky. Zlom nastal ve 49.minutě pěkný gól, který byl nakonec gólem rozhodujícím.
Slepí koně VET Estudiantes VET B
Martin Morozovič – Marek Adensam, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Jaroslav Renda, Daniel Štáfek, Zbyněk Staníček vs Antonín Herzog – Jan Hříbal, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Robert Netušil, Miloš Princ, Antonín Pustějovský, Petr Walter, Jaroslav Žára, Vlastimil Zima
57. Marek Adensam 35 Pavel Fifka 49. Miroslav Kalvas
56. Petr Walter
1. 4. 10 20:45 BECH Don Giovanni VET Slepí koně VET 1. 1:5 (1:2)
Zápas který propagoval Hanspaulku. Slušné nasazení a hráči i ve veteránské stále umí. Pěkný fotbal. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
Don Giovanni VET Slepí koně VET
Josef BůchaPavel Lavička, Martin Makal, Ivo Novák, Jaroslav Procházka, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman vs Martin Morozovič – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček