Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 21.6.10 | 18:30 | HRAB3 | Rokoska SUP Cormoran FC SUP | 13. | 5:7 |
Út 15.6.10 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP | 12. | 1:0 |
St 9.6.10 | 19:30 | ZAK | Rokoska SUP Tycho de Brahe SUP | 11. | 1:1 |
Út 1.6.10 | 20:45 | MIKU1 | Traktor Humus SUP A Rokoska SUP | 10. | 4:1 |
So 29.5.10 | 10:00 | ZAK | PFC Kodymka SUP A Rokoska SUP | 9. | 5:2 |
Po 17.5.10 | 18:15 | zzPODVI | Rokoska SUP Suprtechno | 8. | 2:4 |
Po 10.5.10 | 20:15 | P1 | Estudiantes Rokoska SUP | 7. | 3:3 |
Po 3.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Rokoska SUP Nejistá sezóna SUP | 6. | 1:1 |
Po 26.4.10 | 20:45 | MIKU2 | Žvahov Rokoska SUP | 5. | 4:2 |
Po 19.4.10 | 18:30 | HRAB3 | Rokoska SUP Endoprotéza | 4. | 1:7 |
Po 12.4.10 | 19:45 | HRAB2 | Oblouci 81 AFC SUP Rokoska SUP | 3. | 2:0 |
St 7.4.10 | 20:15 | P1 | Rokoska SUP Houbaři | 2. | 3:2 |
Čt 1.4.10 | 19:00 | P3 | Betl KFK SUP Rokoska SUP | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cormoran FC SUP | 13 | 9 | 3 | 1 | 38:24 | 21 |
2. | Suprtechno | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 20 |
3. | Endoprotéza | 13 | 9 | 1 | 3 | 37:14 | 19 |
4. | Žvahov | 13 | 8 | 1 | 4 | 38:25 | 17 |
5. | Estudiantes | 13 | 6 | 3 | 4 | 40:24 | 15 |
6. | Nejistá sezóna SUP | 13 | 5 | 5 | 3 | 34:23 | 15 |
7. | Traktor Humus SUP A | 13 | 7 | 0 | 6 | 27:29 | 14 |
8. | Betl KFK SUP | 13 | 6 | 1 | 6 | 30:24 | 13 |
9. | Oblouci 81 AFC SUP | 13 | 5 | 2 | 6 | 21:26 | 12 |
10. | Houbaři | 13 | 4 | 3 | 6 | 21:24 | 11 |
11. | Tycho de Brahe SUP | 13 | 3 | 3 | 7 | 17:33 | 9 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 13 | 2 | 2 | 9 | 20:40 | 6 |
13. | Rokoska SUP | 13 | 1 | 3 | 9 | 21:46 | 5 |
14. | Benda 1964 OFC SUP | 13 | 2 | 1 | 10 | 17:52 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.4.10 | 17:00 | zzNOVOB | Xamax AC VET Dřeváci (VL3A) |
Út 6.4.10 | 18:15 | zzNOVOB | Šachta UK Pašáci (HL4B) |
Čt 15.4.10 | 17:00 | zzNOVOB | Rarach FC Repeťáci Praha (HL8F) |
Čt 15.4.10 | 18:15 | zzNOVOB | Eden 1999 Domácí potřeby A (HL3B) |
Út 27.4.10 | 19:30 | zzNOVOB | Santovi Sobi SquashArena (HL6B) |
Út 27.4.10 | 20:45 | zzNOVOB | Kent Malostranský SK (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čábela Ludvík | 13 | 0 |
Genčev Zdeněk | 13 | 9 |
Henzelín Miloslav | 10 | 1 |
Hon Václav | 12 | 1 |
Hronek Jiří | 9 | 2 |
Kašpar František | 13 | 2 |
Marek Jaroslav | 12 | 0 |
Zahrádka Roman | 12 | 6 |