Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.10 | 20:45 | BECH | Starci na chmelu A Flamengo CR VET | 11. | 4:10 |
Po 15.11.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Zlatý krysy FC | 10. | 9:5 |
Po 8.11.10 | 19:00 | STER1 | Socra AFK Karlín FC VET Flamengo CR VET | 9. | 0:5 |
Po 1.11.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Orion Praha SK B | 8. | 3:2 |
Po 25.10.10 | 18:15 | HANSP | Kolotouš FC Flamengo CR VET | 7. | 2:3 |
Po 18.10.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Károv ZJ veteran | 6. | 0:6 |
Po 11.10.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Xamax AC VET | 5. | 6:6 |
Po 4.10.10 | 18:15 | HANSP | Blesk VK VET A Flamengo CR VET | 4. | 4:8 |
Po 20.9.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Double United | 3. | 9:2 |
Po 13.9.10 | 18:15 | HANSP | Turman VET Flamengo CR VET | 2. | 6:5 |
Po 6.9.10 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Traktor Praha VET | 1. | 8:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo CR VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 66:41 | 17 |
2. | Kolotouš FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:21 | 16 |
3. | Blesk VK VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 49:30 | 15 |
4. | Socra AFK Karlín FC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:26 | 13 |
5. | Zlatý krysy FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:44 | 12 |
6. | Starci na chmelu A | 11 | 4 | 2 | 5 | 46:47 | 10 |
7. | Orion Praha SK B | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:30 | 10 |
8. | Traktor Praha VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:43 | 10 |
9. | Xamax AC VET | 11 | 2 | 5 | 4 | 26:36 | 9 |
10. | Károv ZJ veteran | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:34 | 8 |
11. | Turman VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:49 | 7 |
12. | Double United | 11 | 1 | 3 | 7 | 30:52 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.9.10 | 18:45 | ARIT | Inter Mokušle Severní vítr je krutý! (HL8E) |
St 15.9.10 | 20:00 | ARIT | Black Jack Bakera VET (VL1A) |
Út 26.10.10 | 18:15 | ARIT | OrangeBoom DTS Praha (HL8D) |
Út 26.10.10 | 19:30 | ARIT | Nottoric Forest Speciál Bráník A (HL7B) |
Čt 25.11.10 | 18:45 | ARIT | Fugas CF A Sloni na Pobřeží A (HL4C) |
Čt 25.11.10 | 20:00 | ARIT | Kareto-Reco PAPE Dejvice (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ander Jan | 10 | 1 |
Brož Pavel | 11 | 2 |
Foubík Zdeněk | 1 | 0 |
Gauč Jaromír | 11 | 18 |
Haškovec Karel | 11 | 7 |
Holeček Tomáš | 9 | 15 |
Kučera Marek | 2 | 0 |
Landovský Tomáš | 10 | 0 |
Obermajer Miroslav | 3 | 10 |
Rot Josef | 9 | 4 |
Shejbal Petr | 3 | 0 |
Sidorjak Vladimír | 4 | 2 |
Tomaník Jiří | 6 | 3 |
Vrba Pavel | 11 | 8 |