15. 11. 10 20:45 zzNOVOB Double United Traktor Praha VET 10. 3:6 (0:3)
Karel Šturma – Pavel Benetka, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Ladislav Daniš, Jan Houska, Josef Kovář, Petr Šíma, Marek Svoboda vs Vladimír Brenner – Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, František Stolař
4., 17. Jiří Malaník
7. Filip Fremund
39., 45., 47. Tomáš Lukeš
8. 11. 10 19:00 P3 Traktor Praha VET Turman VET 9. 6:4 (2:1)
Těsně před poločasem se podařilo Turmanu snížit na 2:1 a tím se znovu dostat do hry. Bohužel pro hosty, když se jim podařilo po pauze srovnat skóre, krátce nato inkasovali od domácích tři góly. Nebyli horším týmem, ale vyrovnat už nestihli.
Traktor Praha VET Turman VET
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Luděk Tobola vs Miroslav Procházka – Petr Barnat, Michal Čihák, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma
50. Michal Čihák
1. 11. 10 19:00 METE1 Xamax AC VET Traktor Praha VET 8. 3:0 (1:0)
Partii zaslouženě vyhrál jasně lepší Xamax.
Xamax AC VET Traktor Praha VET
Luděk Záhejský – Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Jan Halouska – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, Luděk Tobola
12., 40. Zdeněk Sokol
47. Jan Mráz
26. 10. 10 19:30 BECH Starci na chmelu A Traktor Praha VET 7. 3:7 (3:4)
První poločas byl jako na houpačce, Traktor vedl o dva góly, aby v rozpětí pěti minut o gól prohrával, ale do šaten šel opět s jednóbrankovým náskokem. Ve druhé půli se už trefili jen hosté a zaslouženě zvítězili.
Starci na chmelu A Traktor Praha VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Tomáš Čížek, Peter Demjanovič, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Roman Kocmata, Milan Vondra, Jiří Zetek vs Jan Halouska – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, František Stolař, Luděk Tobola
59. František Stolař
18. 10. 10 20:45 zzNOVOB Traktor Praha VET Zlatý krysy FC 6. 3:3 (0:2)
Hosté začali lépe a na začátku druhého poločasu vedli už 3:0. Pak se ale domácí zvedli a gólem v poslední minutě dosáhli na bod za remízu.
Traktor Praha VET Zlatý krysy FC
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, František Stolař, Luděk Tobola vs Viktor Kassl – Tomáš Danda, Petr Kozojed, Pavel Krejza, Ladislav Kršek, Antonín Lanhaus, Pavel Lebeda, Petr Leidl, Pavel Vošahlík
35. Luděk Tobola
46. Tomáš Lukeš
60. František Stolař
11., 24. Tomáš Danda
33. Petr Kozojed
11. 10. 10 19:00 STER1 Socra AFK Karlín FC VET Traktor Praha VET 5. 2:1 (1:0)
Utkání, ve kterém zvítězil běhavější a technicky vyspělejší tým. Filip Hřebačka, Marek Lojkásek
Socra AFK Karlín FC VET Traktor Praha VET
Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Lokaj, Michal Pánek, Jiří Petráček, Martin Rybář, Vilém Ungermann, Bohumil Vild, Jiří Zajíc vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola
18. Jiří Zajíc
47. Bohumil Vild
54. Vladimír Brenner
4. 10. 10 17:00 HANSP Traktor Praha VET Orion Praha SK B 4. 1:6 (1:4)
Pohledné utkání přineslo zasloužené vítězství hostů, kteří už v poločase vedli o tři góly. Trnka
Traktor Praha VET Orion Praha SK B
Martin Rus – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, František Stolař, Luděk Tobola vs Václav Kovařík – Petr Babický, Martin Bendl, Miloš Jirák, Václav Jirsák, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Karel Novák, Jan Zdich
20. František Stolař 5. Luděk Lély
12., 33., 45. Karel Novák
22. Václav Jirsák
27. Jan Zdich
20. 9. 10 20:45 MIKU2 Kolotouš FC Traktor Praha VET 3. 3:3 (1:1)
Od počátku vyrovnané utkání hrané v poměrně slušném tempu, ale i v trochu vzrušené atmosféře. Konečná remíza odpovídá dění na hřišti. Martin Blažka, Luděk Chmelík
Kolotouš FC Traktor Praha VET
Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, František Fíkar, Petr Hýsek, Petr Mácha, Petr Mára, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Karel Smrž vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola
20., 43. Petr Mácha
60. František Fíkar
5., 46. Vladimír Brenner
44. OG
13. 9. 10 20:45 MIKU2 Traktor Praha VET Károv ZJ veteran 2. 6:1 (3:1)
Domácí začali velice svižně. Již v páté minutě otevřel skóre Stolař a do přestávky se ještě trefil dvakrát Hanuš. Pro hosty ješte v poslední minutě první půle vykřesal nadeji Rájsky. Ihned po přestávce přidali domácí pojišťovací branku na 4:1 a zbytek zápasu si v poklidu pohlídali. Jiří Hroník, Arnošt Barták
Traktor Praha VET Károv ZJ veteran
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, František Stolař, Luděk Tobola vs Petr Vítek – Václav Běloch, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba
5. František Stolař
16., 18. Tomáš Hanuš
36. Tomáš Lukeš
41. Vladimír Brenner
30. Jaromír Rajský
45. OG
6. 9. 10 18:15 HANSP Flamengo CR VET Traktor Praha VET 1. 8:4 (3:2)
Kdyby ve Flamengu nehrál Holeček, tak by Trktor minimálně bodoval.
Flamengo CR VET Traktor Praha VET
Karel Haškovec – Jan Ander, Pavel Brož, Jaromír Gauč, Tomáš Holeček, Tomáš Landovský, Josef Rot, Jiří Tomaník, Pavel Vrba vs Jan Halouska – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Martin Rus, František Stolař, Luděk Tobola