12. Válcovna plechu VET 11 0 1 10 22:67 1

Ne 3.10.10 16:15 DEKAN Athletico Spořilov DDR FC   (HL6K)
Ne 3.10.10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Cosmetic   (HL6L)
Út 19.10.10 19:30 DEKAN Little Eden FC Relax-FC   (HL3B)
Út 19.10.10 20:45 DEKAN Uličníci FC Víťazný február FK   (HL6B)

12. 12. 10 18:45 P1 Úderka Žižkov Ecotoner 11. 5:1 (2:1)
Zcela jednostranné utkání v režii domácích, kteří svému soupeři nedali žádnou šanci. Martin Šefr, Petr Lochman
Úderka Žižkov Ecotoner
Milan Mazáč – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jiří Fořt, Josef Mitošinka, Jiří Rada
15. Pavel Řezáč
17. Ivan Jurčík
39. Jiří Dusil
50., 51. Zbyněk Kobza
8. Jiří Fořt
28. 11. 10 18:45 DEKAN Ecotoner Tycho de Brahe VET 10. 3:6 (0:5)
Krásný zápas plný hezklých fotbalových momentů. Utkání rozhodla převaha Tycha v prvním poločase. Vít Šikýř, Václav Hrdlička
Ecotoner Tycho de Brahe VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jiří Fořt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Roman Malík, Petr Morávek, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Pavel Živný
46. Jiří Bidovský
21. 11. 10 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Ecotoner 9. 7:0 (4:0)
Zasloužená výhra lepších domácích. Hosté si dokázali vytvořit šance, ale ztroskotali na jistém brankáři Reky. Leoš Navrátil
Reka Group - Calvados Ecotoner
Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, Karel Růžička, David Spousta, Josef Vejšický vs Callum Eade – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Jiří Fořt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Miroslav Řehák
8., 19. Petr Kozlík
17. Josef Vejšický
26. Karel Křeček
33. David Polák
50. David Spousta
59. Vladimír Oliberius
14. 11. 10 17:30 P1 Ecotoner Speciál Braník VET 8. 1:1 (0:1)
Po počátečním rozběhávání se oba týmy do sebe pustily s vervou a nasazením. Remíza je spravedlivá. Hráno v duchu fair play. Jiří Beránek, Ondřej Havel
Ecotoner Speciál Braník VET
Josef Mitošinka – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jiří Fořt, Tomáš Kopecký, Jiří Rada vs Karel Kodeš – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Petr Šedivý
40. Jiří Fořt 15. Pavel Procházka
3. 11. 10 17:00 zzNOVOB K.F.C. FC VET Ecotoner 7. 4:0 (2:0)
Domácí měli celý zápas pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Stěhule
K.F.C. FC VET Ecotoner
Marián Melíšek – Jan Illek, Robin Jackl, Michal Novák, Petr Novák, Jiří Plíšek vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jiří Fořt, Josef Mitošinka, Jiří Rada
2., 3. Jan Illek
43. Petr Novák
60. Jiří Plíšek
24. 10. 10 13:45 P1 Ecotoner Klár rávla VET 6. 7:3 (1:2)
Pohodový zápas veteránské úrovně. V prvním poločase vyrovnané utkání, ve kterém se střídaly akce na obou stranách. Na začátku druhé půle domácí otočili skóre, dostali se do dvougólového vedení a pak už jen bránili a vyráželi do brejků. Norman David, Bahru Kassahun
Ecotoner Klár rávla VET
Callum Eade – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Jiří Fořt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada vs Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Martin Kamín, Maxim Savinov, Pavel Svátek, Jiří Zeman
2., 32., 35., 53., 57. Tomáš Kopecký
36. Jiří Rada
60. Antonín Bernhardt
14. Pavel Svátek
23. Tomáš Hořínek
48. Maxim Savinov
10. 10. 10 20:00 DEKAN Monočlánek FC VET Ecotoner 5. 1:7 (0:2)
Jednoznačný zápas. Ecotoner od začátku ovládl utkání a zaslouženě zvítězil. Domácím se nedařilo vůbec nic a ze hřiště odešli s debaklem.
Monočlánek FC VET Ecotoner
Jiří Větrovec – František Hanzák, Milan Janda, Robert Kunc, Jan Papoušek, Petr Pekár, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jan Farkaš, Jiří Fořt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada
42. Milan Janda 4., 50. Jiří Fořt
24. Josef Mitošinka
34., 35., 39., 43. Tomáš Kopecký
1. 10. 10 19:30 BECH Ecotoner Běchovice VET 4. 4:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém se bylo na co koukat. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, Běchovice vyhrály první půli a i po přestávce to dlouho vypadalo na jejich výhru, ale za stavu 3:1 polevily a přestaly bránit. Toho Ecotoner využil a otočil skóre. Výhru ale neudržel ani on, v poslední minutě hosté přeci jen vyrovnali. Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil
Ecotoner Běchovice VET
Callum Eade – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Jan Farkaš, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Miroslav Řehák, Jiří Šlemr vs Ota Rychtr – Milan Barták, Kamil Buček, Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, Jan Klicpera, Daniel Kubín, Martin Kunc, Michal Nechvátal, Radovan Platil, Karel Rubeš, Karel Steinbach, Milan Tandara, Petr Urban