12. Válcovna plechu VET 11 0 1 10 22:67 1

St 8.9.10 19:00 P1 Petrohradská BFK A Eden 1999   (HL3C)
St 8.9.10 20:15 P1 Saens 1.FC A GFC Regent A   (HL3C)
So 2.10.10 08:45 P2 SAS fans No fear KK   (HL7F)
So 2.10.10 10:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Saens 1.FC A   (HL3C)
Ne 10.10.10 10:00 P1 Konvikt klub Krabice   (HL7H)
Ne 10.10.10 11:15 P1 Lucián FC A Deportivo Estudiantil FC A   (HL3C)

12. 12. 10 18:45 P1 Úderka Žižkov Ecotoner 11. 5:1 (2:1)
Zcela jednostranné utkání v režii domácích, kteří svému soupeři nedali žádnou šanci. Martin Šefr, Petr Lochman
Úderka Žižkov Ecotoner
Milan Mazáč – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jiří Fořt, Josef Mitošinka, Jiří Rada
15. Pavel Řezáč
17. Ivan Jurčík
39. Jiří Dusil
50., 51. Zbyněk Kobza
8. Jiří Fořt
28. 11. 10 18:45 P1 Jawa - Techno team Úderka Žižkov 10. 0:2 (0:2)
Pěkné utkání s řadou šancé na obou stranách. V druhé půli Úderka obětavě bránila poločasové vedení, domácí nedokázali překonat gólmana vítězů, i když měli šancí na tři zápasy. Český
Jawa - Techno team Úderka Žižkov
Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Oldřich Vávra, Daniel Veselý vs Ivan Jurčík – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč
20. Milan Kuboš
22. Pavel Čechura
21. 11. 10 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Úderka Žižkov 9. 7:1 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl nástup do druhé půle. Jiří Kryštof, Jan Kryštof
Tycho de Brahe VET Úderka Žižkov
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Václav Makara, Roman Malík, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vais, Pavel Živný vs Milan Mazáč – Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč
14., 31., 54. Vladimír Chrástecký
28., 58. Roman Malík
38. Josef Oplt
60. Jiří Bidovský
17. Zbyněk Kobza 44. Milan Kuboš
14. 11. 10 18:45 P1 Úderka Žižkov Reka Group - Calvados 8. 1:3 (0:1)
Hosté lépe kombinovali. Domácí ve druhé půli zpřesnili hru, ale na remízu to nestačilo.
Úderka Žižkov Reka Group - Calvados
Milan Mazáč – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Robert Martišek – Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, David Polák, Karel Růžička, Josef Vejšický
47. Zbyněk Kobza 28. Josef Vejšický
49., 55. Petr Kozlík
7. 11. 10 18:45 P1 Speciál Braník VET Úderka Žižkov 7. 1:3 (1:2)
Za hustého a vytrvalého deště se hrál slušný fotbálek v duchu fair play, za což si obě mužstva zaslouží pochvalu.
Speciál Braník VET Úderka Žižkov
Jiří Dorazil – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Jaroslav Zíka vs Milan Mazáč – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč
5. Jaroslav Holub 7., 24. Zbyněk Kobza
55. Jiří Dusil
24. 10. 10 18:45 P1 Úderka Žižkov K.F.C. FC VET 6. 2:0 (2:0)
Po prvním poločase aktivnější Úderka zaslouženě vedla. KFC svoji aktivitu v druhé půli brankově nevyjádřilo.
Úderka Žižkov K.F.C. FC VET
Milan Mazáč – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Martin Liner – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Marián Melíšek, Miroslav Merhaut, Petr Mžourek, Michal Novák, Petr Novák
14. Miroslav Herzig
17. Pavel Čechura
3. 10. 10 18:45 P1 Úderka Žižkov Monočlánek FC VET 4. 3:1 (2:0)
V utkání byla po všech stránkách lepší Úderka. Karel Kopecký, Vladimír Ryška
Úderka Žižkov Monočlánek FC VET
Michal Antonický – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Oldřich Macák, Milan Mazáč, Pavel Řezáč vs Petr Šťáva – František Hanzák, Milan Janda, Robert Kunc, Jan Papoušek, Petr Pekár, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Jiří Sudek, Jiří Větrovec
3. Zdeněk Janků
5., 47. Jiří Dusil
58. Petr Pekár
26. 9. 10 18:45 P2 Klár rávla VET Úderka Žižkov 5. 2:7 (1:2)
Početní výhoda pro Úderku se projevila ve druhém poločase, který vyzněl jasně v její prospěch. Bím
Klár rávla VET Úderka Žižkov
Miroslav Kastner – Roman Dvořák, Tomáš Hořínek, Pavel Svátek, Jiří Zeman vs Michal Antonický – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Oldřich Macák, Pavel Řezáč
55. Miroslav Herzig
19. 9. 10 19:15 BECH Běchovice VET Úderka Žižkov 3. 1:11 (1:5)
Velmi pěkné utkání, kde výhru slavil silnější a kombinačnější tým hostů. Lukáš Poustecký, Radek Janků
Běchovice VET Úderka Žižkov
Michal Nechvátal – Kamil Buček, Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, Jan Klicpera, Martin Kunc, Radovan Platil, Karel Rubeš vs Milan Mazáč – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Pavel Řezáč
14. Jakub Hozman 9., 15., 16., 59. Zbyněk Kobza
11., 29., 31., 37. Jiří Dusil
45., 52. Zdeněk Janků
47. Ivan Jurčík
7. 9. 10 20:45 DEKAN Úderka Žižkov Válcovna plechu VET 2. 11:4 (4:4)
První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém už byli hosté jasně lepším mužstvem.
Úderka Žižkov Válcovna plechu VET
Michal Antonický – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Vít Houška – Ludvík Hájek, Petr Křikava, Milan Letoch, Pavel Novák, Roman Šilhánek, Petr Syrůček
10. Pavel Řezáč
21., 24., 38., 39., 46. Pavel Čechura
22., 45., 54. Zbyněk Kobza
57., 60. Jiří Dusil
1. Pavel Novák
11., 15., 17. Roman Šilhánek
5. 9. 10 18:45 P1 Italia VET Úderka Žižkov 1. 4:2 (0:1)
Krásné utkání, na které byla radost pohledět, natož pak ho pískat. Obě mužstva hrála čistě a předvedená hra měla myšlenku. Zdeněk Kracík
Italia VET Úderka Žižkov
Daniel Novák – Ladislav Bárta, Martin Franěk, Zdeněk Hnát, Roman Kučera, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Roman Talkner vs Milan Mazáč – Michal Antonický, Pavel Čechura, Jiří Dusil, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Zbyněk Kobza, Milan Kuboš, Pavel Řezáč