So 27.11.10 11:15 DEKAN Eukaryota 2.LKW 4077 DUCKS   (HL5G)

5. 12. 10 15:00 ZAK Manchlastr FC Cosmetic 11. 8:3 (4:0)
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec
36. Kryštof Petr
39., 51. Daniel Kotek
58. Michal Šimek
21. 11. 10 13:45 P3 Cosmetic Liboc united 10. 3:0 (1:0)
Utkání proběhlo v poklidném duchu, domácí se prosadili až ve druhé půli. Šimon Kopsa, David Šimera
Cosmetic Liboc united
Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec vs Tibor Szenczi – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Petr Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Patrik Navrátil, Pavel Třeboňák, Tomáš Věchtík, Martin Wilczek, Aleš Zikmund
27. David Kantor
38., 53. Josef Hisem
14. 11. 10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Cosmetic 9. 2:5 (2:0)
Domácí po dobrém prvním poločase úplně přestali hrát a nechali soupeře otočit skóre. Bím
Gente - Yeti FC Cosmetic
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal vs Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec
58. Pavel Hubený
7. 11. 10 13:45 KBELY Cosmetic Hashlerka THC 1993 B 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili šťastnější hosté. Slušně hraný zápas. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Chrudimský
Cosmetic Hashlerka THC 1993 B
Norbert Rúček – Petr Boháč, Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Michal Šimek, Jiří Švec vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Adam Černý, David Cyprian, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, David Vaňha, Michal Vaňha
46. Adam Černý
24. 10. 10 17:30 P2 Cosmetic Tutto bene A 7. 0:1 (0:0)
Hosté dali v remízovém zápase branku a to jim stačilo k vítězství, Cosmetic svoje šance neproměnil. Kohout
Cosmetic Tutto bene A
Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec vs Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Tomáš Mimra, Petr Procházka
15 Václav Kyselka 32. Pavel Kubal
17. 10. 10 13:45 P3 Beton FC Cosmetic 6. 2:4 (2:1)
Solidní duel dvou vyrovnaných celků. Hráči Betonu nedokázali po změně stran uhájit svůj jednobrankový náskok.
Beton FC Cosmetic
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Bohumil Pěnička, Michal Šafránek, Lenka Stehnová, Daniel Vakerman vs Norbert Rúček – Petr Boháč, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec
6., 20. Michal Šafránek 11., 39. David Kantor
38., 51. Daniel Kotek
10. 10. 10 16:15 HANSP Cosmetic Mestek 97 FC 5. 10:1 (6:0)
Velmi slušně hrané utkání. Výsledek úplně neodpovídá předvedené hře obou mužstev. Domácí měli ale lepší koncovku, narozdíl od hostů, kteří hlavně ve druhé půli neproměnili několik tutovek, po nichž se mohli vrátit do zápasu.
Cosmetic Mestek 97 FC
Karel Sladovník – Petr Boháč, Lukáš Bouzek, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Michal Šimek, Ján Zdechovan vs Lubomír Brychta – Jan Chlumský, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára
2., 23., 47. Lukáš Bouzek
5., 10., 33. Pavel Hubený
20., 50. David Kantor
28. Michal Šimek
58. Václav Kyselka
46. Oldřich Šára
3. 10. 10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Cosmetic 4. 0:0 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. V bojovném utkání dominovali brankáři nad střelci obou týmů.
Úžas 1.FFS Cosmetic
František Tůma – Patrik Grünvald, Jaroslav Holý, Petr Jindřich, Pavel Krištůfek, Jiří Kult, Jaroslav Malatinec, Matyáš Verner vs Radek Dobrý – Petr Boháč, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Norbert Rúček, Michal Šimek
26. 9. 10 12:30 DEKAN Cosmetic Veleslavín Viktoria 3. 1:3 (1:0)
Velice slušné, pohledné a ve vysokém tempu hrané utkání, kterému by spíše slušela remíza. Jiří Bidovský
Cosmetic Veleslavín Viktoria
Petr Boháč – Lukáš Bouzek, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Josef Jordán – Nikolas Andrle, Tomáš Fejfar, David Hösl, Ivan Junas, Tomáš Konopka, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Václav Šulc
28. Lukáš Bouzek 44., 46. Nikolas Andrle
53. Tomáš Konopka
12. 9. 10 16:15 HANSP Šotgani Cosmetic 2. 5:2 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním si Šotgani vypracovali rozhodující náskok. Soupeř se ale po přestávce zlepšil a zaznamenal dvě branky a několik tyčí.
Šotgani Cosmetic
Jan Zlesák – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jiří Vaněk vs Jiří Švec – Josef Hisem, Václav Kyselka, Norbert Rúček, Michal Šimek, Ján Zdechovan