30. 5. 11 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Borek hodinářství 1.FC 9. 6:1 (4:0)
Jednoznačné utkání rozhodnuté již v prvním poločase. Zdeněk Trmal, Milan Macela
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka, Petr Žemla vs Luděk Michalík – Petr Čech, Vladimír Minář, Miroslav Plessl, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák
9., 45., 46. David Čejka
10., 14., 20. Petr Stupka
57. Vladimír Minář
23. 5. 11 20:15 P1 Santa Dominica Santa Tranta PC A 8. 4:1 (2:0)
Utkání vysoké úrovně hrané ve velkém tempu. Borci týmu Santa Dominica se nedokázali dlouho gólově prosadit, ale nakonec stejně zvítězili. Lukáš Kotrba
Santa Dominica Santa Tranta PC A
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Zdeněk Potůček, Petr Žemla
5. Michal Uhlíř
26. David Pozníček
57. Michal Bureš
58. Nikola Štochl
42. Petr Jeřábek
16. 5. 11 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Trops 1.SK 7. 3:4 (2:0)
Utkání hrané ve velmi vysokém tempu. V první půli dominovali domácí a hostující gólman byl ještě v polospánku. Ve druhém poločase došly Santě síly a na hřišti existovali pouze hosté, kteří otočili utkání ve svůj prospěch. Jen díky brankáři domácích skončil zápas jen 3:4. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Santa Tranta PC A Trops 1.SK
Kamil Kyral – Milan Čáp, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka, Petr Žemla vs Filip Bartek – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Petr Skopec
17. Ondřej Pokorný
20. Zdeněk Potůček
38. Milan Čáp
43., 55. Josef Marc
44., 59. David Bartek
11. 5. 11 18:15 zzZARUB Vokra VV Santa Tranta PC A 6. 7:3 (2:0)
Utkání s jasným průběhem, kdy tým Santa Tranta PC A byl bez možnosti střídání odsouzen k porážce. Hynek Franta
Vokra VV Santa Tranta PC A
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Zdeněk Potůček
57., 58. Zdeněk Potůček
4. 5. 11 19:30 HOSTI Queens Park Club Santa Tranta PC A 5. 6:1 (3:1)
Domácí přehráli soupeře lepším pohybem a kombinační hrou. Hosté za stavu 1:3 promarnili dvě slibné šance na vyrovnání. Druhá půle už byla jasně v režii Queens.
Queens Park Club Santa Tranta PC A
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Patrik Kolen, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Petr Voves vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Žemla
13. Tomáš Proskočil
21., 30., 42. Patrik Kolen
51., 55. Jan Nebřenský
23. Petr Kubík
18. 4. 11 17:00 KBELY Santa Tranta PC A Porter CF B 4. 9:4 (5:3)
Domácí záskali rychlé vedení a to si v pohledném utkání pohlídali až do konce. Martin Budař, Jaroslav Urban
Santa Tranta PC A Porter CF B
Kamil Kyral – David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Jan Musel, Zdeněk Potůček, Petr Stupka, Petr Žemla vs Pavel Winkler – Petr Císař, Tomáš Podaný, Martin Pokorný, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich, Milan Zachariáš
45. Petr Císař
11. 4. 11 20:45 MIKU1 Klokan Perón club B Santa Tranta PC A 3. 0:4 (0:0)
V prvním poločase byl lepší Klokan, ve druhé půli ale dostal těžký direkt od ostřílených hráčů Santa Tranty. Miroslav Weiner
Klokan Perón club B Santa Tranta PC A
Pavel Pitner – Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Lukáš Lejnar, Roman Letko, Jakub Moudrý vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Žemla
41., 60. David Čejka
53. Ondřej Pokorný
4. 4. 11 17:00 KBELY Santa Tranta PC A Kings FC 2. 6:3 (3:1)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodlo lepší proměňování šancí a důraznější hra domácích. Štěpán Holý, Jan Hazlbauer
Santa Tranta PC A Kings FC
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka vs Jan David – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner, Jan Vodička Novák