Po 23.5.11 20:30 ZAK Vojenské lesy Traktor humus A   (HL1A)

13. 6. 11 19:30 MIKU3 Trops 1.SK Ferri FC 11. 8:3 (3:0)
Jaroslav Procházka – David Bartek, Filip Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Filip Umanec vs Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Martin Mareček, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
55. OG
45. Jan Svoboda
47., 49. Tomáš Novák
6. 6. 11 19:00 P3 Borek hodinářství 1.FC Trops 1.SK 10. 6:4 (1:3)
Hosté pouze v pěti předvedli zodpovědnou defenzívu a nebezpečné protiútoky. Borek stále dobýval, ale stálo ho to hodně trpělivosti. Rozhodla 59. minuta, ve které bránící hráč Tropsu vyrazil rukou míč směřující do prázdné branky a domácí nařízenou penaltu proměnili. Český
Borek hodinářství 1.FC Trops 1.SK
Luděk Michalík – Martin Bělohlávek, Petr Čech, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák vs Jaroslav Procházka – Jan Bezděk, Pavel Krayzel, Filip Umanec, Filip Vyhnal
59. Pavel Krayzel
30. 5. 11 20:15 P1 Trops 1.SK Santa Dominica 9. 3:5 (2:3)
Velmi kvalitní a technické utkání. Obě mužstva měla spoustu šancí. Hosté i s trochou štěstí vyhráli, i když by zápasu spíše slušela remíza. Ladislav Obermajer, Ota Járka
Trops 1.SK Santa Dominica
Pavel Krayzel – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Josef Marc vs Jan Trněný – Michal Bureš, Ondřej Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
50. Jan Trněný
25. 5. 11 19:30 zzZARUB Vokra VV Trops 1.SK 8. 4:11 (1:7)
Jasný průběh, jasná výhra, bezmocná Vokra.
Vokra VV Trops 1.SK
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík vs Jaroslav Procházka – David Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec
60. Petr Skopec
16. 5. 11 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Trops 1.SK 7. 3:4 (2:0)
Utkání hrané ve velmi vysokém tempu. V první půli dominovali domácí a hostující gólman byl ještě v polospánku. Ve druhém poločase došly Santě síly a na hřišti existovali pouze hosté, kteří otočili utkání ve svůj prospěch. Jen díky brankáři domácích skončil zápas jen 3:4. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Santa Tranta PC A Trops 1.SK
Kamil Kyral – Milan Čáp, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka, Petr Žemla vs Filip Bartek – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Petr Skopec
17. Ondřej Pokorný
20. Zdeněk Potůček
38. Milan Čáp
43., 55. Josef Marc
44., 59. David Bartek
11. 5. 11 19:30 HOSTI Trops 1.SK Queens Park Club 6. 4:0 (1:0)
Vedení se velmi rychle ujali domácí po chybě brankáře. To rozhodlo o dalším průběhu utkání. Hosté se s míčem na noze vrhali do útoku a naráželi na pozornou obranu domácích. Ti vyráželi do protiútoků a měli navrch, hlavně začátkem druhé půle, kdy trefili tři tyče a nedali gól do prázdné brány. Nakonec zaslouženě vyhráli. Vilém Řehák, Michal Mlčoch
Trops 1.SK Queens Park Club
Jan Bezděk – David Bartek, Filip Bartek, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka vs Pavel Hrubeš – Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Petr Metzger, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Radek Schnider, Ondřej Sedláček, Petr Voves
2. Josef Marc
43., 48. Štěpán Böhm
60. David Bartek
2. 5. 11 18:15 MIKU1 Porter CF B Trops 1.SK 5. 4:4 (2:3)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Sedlák
Porter CF B Trops 1.SK
Pavel Winkler – Svatopluk Michal, Martin Pokorný, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich vs Pavel Krayzel – David Bartek, Filip Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Josef Marc, Jan Rychetský
9., 59. Zdeněk Ulrich
28., 49. Petr Špringr
10. Josef Marc
19. Jan Bezděk
24. OG
45. David Bartek
18. 4. 11 20:45 MIKU1 Trops 1.SK Klokan Perón club B 4. 7:5 (1:3)
Domácí předvedli v druhé půli dokonalý obrat. Janků
Trops 1.SK Klokan Perón club B
Pavel Krayzel – David Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Josef Marc, Jan Rychetský, Petr Skopec vs Tomáš Bezstarosti – Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Lukáš Lejnar, Roman Letko, Jakub Matuška, Jakub Moudrý
27., 55. Roman Letko
11. 4. 11 20:45 BECH Kings FC Trops 1.SK 3. 3:7 (1:3)
Jsdnoznačná výhra hostů. Vyhrálo mládí a technická vyspělost. Výhra mohla být i vyšší, ale hosté spoustu šancí zahodili. Robert Čížek
Kings FC Trops 1.SK
Jan David – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner, Tomáš Zach vs Pavel Krayzel – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Adam Coufal, Josef Hejný, Josef Marc
10. Pavel Krayzel
4. 4. 11 18:15 KBELY Trops 1.SK Kbelské vosy A 2. 4:9 (2:3)
Utkání rozhodlo dynamičtější a agresivnější pojetí Kbelských vos, které stavělo především na lepší fyzičce a důraznější obraně. Vosám pomáhal skvělou rozehrávkou brankář. Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý
Trops 1.SK Kbelské vosy A
Filip Umanec – David Bartek, Jan Bezděk, Adam Coufal, Josef Hejný, Josef Marc, Jan Rychetský vs Tomáš Haniak – Martin Dolejš, Michael Franc, Daniel Kocourek, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Radek Petráň