8. Klokan Perón club B 11 4 2 5 26:38 10

Pá 8.4.11 17:00 zzZARUB Torpedo Ohrobec SKA Práce AC   (HL7E)
Pá 8.4.11 18:15 zzZARUB Typos - Garda FC Tučňáci VET   (VL2B)
Po 18.4.11 17:00 zzZARUB Bakera Delivery FC   (HL4A)
Po 18.4.11 18:15 zzZARUB Samson Bonella A Kehar Club FC   (HL3A)
Út 17.5.11 19:30 DEKAN Praga Calcio CC Absinth   (HL5B)
Út 17.5.11 20:45 DEKAN Komtupapa Alkohol Tea FC   (HL5D)

13. 6. 11 19:30 MIKU1 Klokan Perón club B Vokra VV 11. 3:3 (1:1)
Ve "střetnutí  generací" na sebe narazili mladíci z Klokanu a veteráni z Vokry. Zatímco teenageři v dresu Klokanu odehráli zápas bez střídání, drtivá většina kádru Vokry přijela rovnou z veteránské ligy. Mladíci byli aktivnější a třikrát se ujali vedení, ale nadšeně bojující Vokra dokázala vždy vyrovnat, čímž dosáhla na cenný bod. Janďourek
Klokan Perón club B Vokra VV
Pavel Pitner – Tomáš Bezstarosti, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Lukáš Lejnar, Jan Pohnán vs Pavel Vrkoslav – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Petr Popelák, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík
11. Tomáš Klupsa
32., 40. Tomáš Bezstarosti
13. Radek Činovec
37., 47. Ondřej Bláha
8. 6. 11 19:30 zzZARUB Vokra VV Santa Dominica 10. 2:3 (0:2)
Vokra VV Santa Dominica
Pavel Vrkoslav – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Pavel Zmatlík vs Alexander Károlyi – Michal Balík, Michal Jakl, Ondřej Kodr, Miloslav Lev, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
31. Ondřej Bláha
32. Radek Činovec
1., 2., 31. Michal Balík
1. 6. 11 19:30 zzZARUB Kings FC Vokra VV 9. 1:4 (0:1)
V prvním poločase byli lepší domácí, ale nedokázali převahu přetavit v branky. I ve druhé půli si domácí drželi územní převahu, ale branky dával soupeř, který nakonec díky výborné obraně zaslouženě vyhrál. Pavel Dufek, Jaroslav Příbrský
Kings FC Vokra VV
Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner, Lukáš Vajner vs Pavel Vrkoslav – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský
55. Jan Falc 11., 53. Radek Činovec
42., 60. Zdeněk Trkovský
25. 5. 11 19:30 zzZARUB Vokra VV Trops 1.SK 8. 4:11 (1:7)
Jasný průběh, jasná výhra, bezmocná Vokra.
Vokra VV Trops 1.SK
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík vs Jaroslav Procházka – David Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec
60. Petr Skopec
16. 5. 11 19:30 KBELY Kbelské vosy A Vokra VV 7. 1:2 (0:0)
Utkání bylo od začátku z obou stran nervózní. Hosté pomalu přebírali iniciativu a byli o chloupek lepším celkem, což se projevilo ve druhé půli dvěma brankami Bláhy. V samotném konci domácí ještě kosmeticky výsledek upravili. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Kbelské vosy A Vokra VV
Michal Petráš – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Pavel Dolejš, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Radek Petráň vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
60. Martin Dolejš 44., 56. Ondřej Bláha
11. 5. 11 18:15 zzZARUB Vokra VV Santa Tranta PC A 6. 7:3 (2:0)
Utkání s jasným průběhem, kdy tým Santa Tranta PC A byl bez možnosti střídání odsouzen k porážce. Hynek Franta
Vokra VV Santa Tranta PC A
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Zdeněk Potůček
57., 58. Zdeněk Potůček
4. 5. 11 18:15 zzZARUB Gepard AFC Vokra VV 5. 9:2 (5:0)
Pěkný zápas.
Gepard AFC Vokra VV
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Karel Kukla, Daniel Reiter, Jan Štengl, Lubomír Velčovský, Karel Vohánka vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Radek Činovec, Petr Popelák, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík
45. Zdeněk Trkovský
20. 4. 11 18:15 zzZARUB Vokra VV Queens Park Club 4. 2:1 (1:0)
V pěkném utkání se ujala Vokra vedení, když zužitkovala trestný kop z hranice vápna. Její zkušení hráči lépe pracovali s míčem a v druhém poločase svůj výkon korunovali druhou brankou. QPC stačili jen snížit, ale žádný zdrcující tlak se nekonal. Martin Hošek
Vokra VV Queens Park Club
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Jakub Halamka – Petr Bělohlav, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Martin Prachař, Josef Průša, Ondřej Sedláček
9. Pavel Zmatlík
44. Zdeněk Trkovský
50. Pavel Hrubeš
13. 4. 11 18:15 zzZARUB Ferri FC Vokra VV 3. 7:4 (5:1)
Zápas se odehrál za deštivého a poměrně chladného počasí. Ladislav Kolář, Jan Augustin
Ferri FC Vokra VV
Radek Linert – Martin Bednář, Radek Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík
59. Michael Procházka
6. 4. 11 18:15 zzZARUB Vokra VV Porter CF B 2. 4:7 (0:3)
Za Vokru nastoupili někteří hráči, kteří předtím odehráli zápas za veterány a Porter jejich únavy v první půli využil. Pak sice domácí snížili až na rozdíl jedné branky, ale smolný vlastní gól je definitivně srazil. Jiří Kadlec, Jan Korbut
Vokra VV Porter CF B
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Radek Činovec, Petr Popelák, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík vs Pavel Winkler – Petr Císař, Svatopluk Michal, Martin Pokorný, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc