Po 4.4.11 18:15 MIKU1 Cormoran FC Domácí potřeby VET   (VL2A)
Po 4.4.11 19:30 MIKU1 Inter Lotyšák A Klokan Perón club A   (HL1A)
Po 4.4.11 20:45 MIKU1 Stará dáma Letná FC   (HL3A)
Po 6.6.11 18:15 MIKU1 Kolotouš FC Cormoran FC   (VL2A)
Po 6.6.11 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 6.6.11 20:45 MIKU1 Kings FC Klokan Perón club B   (HL2A)

15. 6. 11 19:00 P2 Nova LFC A Saens 1.FC A 11. 2:2 (2:1)
Vyrovnané v 1.poločase kliádné utkání, které se odehrávalo především ve středu pole. Ve 2.poločase se přiostřilo a hra se ze hřiště pomalu vytratila. Nakonec celkem spravedlivá remíza. Tomáš Jozífek, Pavel Svoboda
Nova LFC A Saens 1.FC A
Jiří Landa – Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Josef Štěpánek, Zdeněk Trmal vs Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, David Jonáš, Miloslav Jonáš, Tomáš Kaněra, David Knap, Jakub Němec, Martin Vydra, Miroslav Weiner
7. Josef Štěpánek
9. Milan Kvajsar
5. David Knap
60. David Jonáš
8. 6. 11 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A President FC 10. 4:1 (3:1)
Kvalitní a bojovné utkání za hranicí fair play rozhodl rychle vytvořený náskok Saens. Václav Bellada, Štěpán Vošta
Saens 1.FC A President FC
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, David Jonáš, Tomáš Kaněra, Jan Kropáček, Jakub Němec, Martin Vydra, Miroslav Weiner vs Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Petr Kadlec, Milan Škába, Vladimír Sup
2., 8. Jan Chaloupka
10. Jan Kropáček
46. Jakub Němec
19 Jan Kropáček 17. Milan Škába 19. Marcel Čuba
1. 6. 11 19:30 MIKU1 Martini BC Saens 1.FC A 9. 3:1 (2:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Jaroslav Bellada, Jakub Čihák
Martini BC Saens 1.FC A
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Jiří Rýpar, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, Tomáš Kaněra, David Knap, Jan Kropáček, Jan Kropáček, Martin Vydra, Miroslav Weiner
14. Destine Aduwa
21. Miroslav Rišian
40. Vladimír Semanco
3. Jan Chaloupka
25. 5. 11 18:15 MIKU3 Saens 1.FC A Paseka FC 8. 6:0 k.
Zpočátku vyrovnané utkání, po vyloučení hra na jednu branku. David Motl, Jakub Motl
Saens 1.FC A Paseka FC
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, David Jonáš, Tomáš Kaněra, Petr Kindl, David Knap, Jakub Němec, Miroslav Weiner vs Tomáš Tylingr – Petr Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Michal Párys, František Presl, Tomáš Rosenvald
25. Jaroslav Myslivec
18. 5. 11 19:00 ZAK GFC Regent A Saens 1.FC A 7. 0:4 (0:2)
Až příliš krutá prohra pro hráče GFC Regent A. Ti nedokázali projít přes těsnou obranu a výborného brankáře týmu Saens 1.FC A a museli se tak smířit s porážkou. Kohout, Tanča
GFC Regent A Saens 1.FC A
Petr Vinš – Libor Kopecký, Lukáš Krupička, Jan Maršíček, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Marek Urx vs Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, David Knap, Jan Kropáček, Jakub Němec, Miroslav Weiner
17. Jakub Němec
30., 37., 49. Jan Chaloupka
11. 5. 11 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Petrohradská BFK A 6. 3:8 (0:4)
David Motl
Saens 1.FC A Petrohradská BFK A
Pavel Strazzer – Antonín Jandus, Petr Kindl, David Knap, Jakub Němec, Miroslav Weiner vs Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
30., 50., 52., 56. Lukáš Králík
4. 5. 11 19:30 MIKU3 Lucián FC A Saens 1.FC A 5. 6:3 (2:2)
Domácí byli fotbalovější, Saens zase bojovnější, byť někdy až za hranicí tvrdosti. Zasloužené vítězství lepšího týmu. Husák
Lucián FC A Saens 1.FC A
Čestmír Pavlásek – Filip Cába, David Davídek, Pavel Hašek, Václav Krámek, Karel Pavlišín, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka vs Roman Forejt – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, Tomáš Kaněra, Petr Kindl, David Knap, Miroslav Weiner
57. Tomáš Kaněra
19. 4. 11 18:15 MIKU1 Saens 1.FC A Kareto-Reco 4. 1:3 (1:2)
Pozn.red.: Rozhodčí z Kings se opět neobtěžovali doplnit časy gólů a ani stav v poločase, takže jsme si minuty branek tipli. Ještě jakýsi klikihák v kolonce času/čísla dresu je jedinná zpráva o třetí brance, takže zde jde opět o náš odhad.
Rozhodčí: Utkání s dobrým nasazením obou týmů, kde o gólové šance nebyla nouze a výkony gólmanů podržely obě mužstva. Saens byli od samého začátku nervóznějším týmem, čímž se připravili o lepší výsledek.
Jan Novák, Tomáš Zach
Saens 1.FC A Kareto-Reco
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, David Jonáš, Miloslav Jonáš, David Knap, Jakub Němec, Miroslav Weiner vs Richard Klír – Lukáš Budil, Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Václav Kuba
2. Jan Chaloupka 12. Tomáš Fichtner
25. Václav Kuba
59. Tomáš Kamler
13. 4. 11 20:45 MIKU1 Deko Saens 1.FC A 3. 5:1 (4:0)
Utkání rozhodly proměněné šance týmu Deko.
Deko Saens 1.FC A
Juraj Vojtíšek – Ota Járka, Martin Kamenický, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Petr Štěpán vs Pavel Strazzer – Antonín Jandus, Patrik Jandus, David Jonáš, David Knap, Jakub Němec, Miroslav Weiner
1., 6., 24. Ladislav Obermajer ml.
19., 58. Ladislav Obermajer
40. David Knap
6. 4. 11 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Santa Tranta PC C 2. 5:1 (1:1)
V první půli vyrovnaný zápas, kdy vedení strhli na svou stranu hráči Santa Tranta FC C. Do konce prvního dějiství však bylo vyrovnáno. Jednu ze svých šancí totiž soupeřící tým Saens 1.FC A dokázal zúžitkovat. Po přestávce nastal lítý boj o vstřelenou branku. Těmi šťastnějšími byli hráči Saens 1.FC A, kteří dvěma rychlými brankami dokázali odskočit a vytvořit si náskok, který v závěru navýšili a zajistili si tak výhru. Martin Suchý, František Jakubec
Saens 1.FC A Santa Tranta PC C
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Antonín Jandus, Patrik Jandus, David Jonáš, Tomáš Kaněra, David Knap, Jan Kropáček, Jakub Němec, Miroslav Weiner vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Tomáš Jankásek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
28., 49., 59. David Jonáš
44. David Knap
58. Jakub Němec
23 Jan Kropáček
53 Antonín Jandus
17. Lukáš Krajči
30. 3. 11 20:15 P3 Betl K.F.K. B Saens 1.FC A 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání. Hosté si v závěru vytvořili velký tlak, ale podařilo se jim pouze snížit. Jaroslav Hubínek, Petr Kolář
Betl K.F.K. B Saens 1.FC A
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Ihor Kostyshyn, Jan Lutr, Petr Wiesner vs Pavel Strazzer – Patrik Jandus, Tomáš Kaněra, Jaroslav Kašpárek, Petr Kindl, David Knap, Jan Kropáček, Jakub Němec, Miroslav Weiner