10. Klokan Perón club A 11 3 1 7 23:61 7

Út 5.4.11 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Inter Lotyšák B   (HL2B)
Út 5.4.11 19:30 zzNOVOB AC/DC FC BongoBongo AC   (HL6B)
Út 5.4.11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B J paví Ř   (HL7B)
Út 26.4.11 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Rowdies HFC   (HL2B)
Út 26.4.11 19:30 zzNOVOB The Wall Sculpturo FC   (HL8G)
Út 26.4.11 20:45 zzNOVOB Dynamo R.U.M. A 4 TD Ala Bundy B   (HL7B)

13. 6. 11 20:45 MIKU2 Audi United FC Inter Lotyšák A 11. 3:0 (0:0)
Vyrovnaný utkání ovlivnila ošklivá srážka dvou hráčů Interu - brankáře s vlastním obráncem před koncem prvního poločasu ( ani jeden už v utkání nenastoupil ). Inter poslal do brankyhráče z pole a už za čtyři minuty inkasoval. Audi přidalo ještě dvě branky, ale za vítěztvím mohou děkovat především brankáři, který pochytal nemožné. Inter bojoval, vytvářel si mnoho příležitostí, ale bohužel PO 13.6. se pro něj stalo osudné. Čapla
Audi United FC Inter Lotyšák A
Mykola Shokodko – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, Mileli Dumitru, Oleksandr Hrechko, Jan Měchura, Michal Minařík, Jan Novotný, Martin Šimek vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Jiří Janoušek, Jan Kahuda, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek
34. Jan Brodecký
42., 57. Oleksandr Hrechko
8. 6. 11 18:15 DEKAN Inter Lotyšák A Traktor humus A 10. 4:2 (4:1)
Lotyšák měl většinu utkání pod svou kontrolou a své tříbrankové vedení si bez větších potíží pohlídal. Druhý gól Traktoru byl ryze kosmetickou tečkou za konečným výsledkem.
Inter Lotyšák A Traktor humus A
Pavel Bek – Martin Aksamit, Jiří Janoušek, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek vs David Kudrnáč – Jan Chadima, Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, Adrian Lehnert, Václav Meisner, Pavel Řepa, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
13., 28. David Kuneš
22. Pavel Rezek
29. Jiří Janoušek
4. Roman Zvolský
55. Jan Vrňák
30. 5. 11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A 9. 11:1 (4:0)
Jednoznačné vítězství domácích. Hosté trochu rezignovali, především v prvních deseti minutách druhé půle, kdy padly 4 branky. Vynikající byl hostující gólman.
Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Pavel Stejskal, Peter Teniak vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Aleš Kvasnička, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek
12., 31., 56. Miroslav Miller
20., 36., 60. Václav Procházka
22., 24., 40., 59. Peter Teniak
35. Martin Ambrus
50. Martin Aksamit
23. 5. 11 20:00 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči 8. 3:3 (2:2)
Pohledné utkání, spravedlivá remíza. Miloš Trinkmoc, Jindřich Stejskal
Inter Lotyšák A Smutný potapěči
Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Jiří Janoušek, Petr Majer, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
14. Jiří Janoušek
22. Jaroslav Šimek
40. Tomáš Petrák
6. Jiří Trunečka
8. Jan Kočí
42. Petr Dedek
16. 5. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák A 7. 3:3 (2:0)
Domácí ukázali, jak se dá ztratit vyhraný zápas. Z tlaku v první půli získali náskok 2:0, po přestávce přidali i třetí. Soupeř sice snížil a výrazně ožil, ale domácí mohli ze svých brejků přidat další branky, ovšem laxností v koncovce žádnou nepřidali. Lotyšák snížil na 2:3 a začal tlačit. V poslední minutě nastřelili Peckové jednou střelou obě tyče a z protiútoku hosté pěknou střelou z otočky srovnali.
Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák A
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Ivan Faitl, Jan Filípek, Petr Kovařík, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Václav Socher, Aleš Vašíček vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, David Kuneš, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
12. Jiří Novák
24. OG
39. Aleš Vašíček
41. Martin Aksamit
47., 60. Jaroslav Šimek
9. 5. 11 19:30 MIKU3 Inter Lotyšák A Boston HS 6. 2:3 (1:2)
Lotyšák začal lépe a ujal se vedení. Boston vyrovnal z první šance a poté už byl lepším týmem s více šancemi. Závěr ještě Lotyšák zdramatizoval, ale na vyrovnání neměl.
Inter Lotyšák A Boston HS
Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Jan Kahuda, David Kuneš, Martin Pohořelý, Jaroslav Šimek vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Michal Hajný, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
10. David Kuneš
50. Jan Kahuda
20., 26. Aleš Deré
32. Zdeněk Mikyška
3. 5. 11 19:30 MIKU1 Bedna 98 FC Inter Lotyšák A 5. 3:3 (3:1)
Mužstvo Bedna 98 FC nevyužilo všechny sve brankové příležitosti a doplatilo na to, jelikož přišlo o výhru brankou v poslední minutě utkání. Zasloužená remíza. Jiří Bauer, Jaroslav Řezníček
Bedna 98 FC Inter Lotyšák A
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Servus, Petr Vobořil vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Jiří Janoušek, Jan Kahuda, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
21., 29. Pavel Graf
26. Petr Vobořil
2. David Kuneš
35., 59. Martin Aksamit
57. Martin Aksamit
18. 4. 11 20:45 BECH Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A 4. 4:6 (1:2)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, ve druhém se hosté soupeři utrhli dvěma rychle za sebou vstřelenými brankami, na což už Lotyšák odpověď nenašel.
Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A
Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek vs Ondřej Pospíšil – Marek Chrobák, Petr Čížek, Tomáš Drbal, Jan Mikeš, David Palla, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich
18. Pavel Rezek
32., 49., 60. Martin Aksamit
27., 34. Jan Mikeš
30., 45., 50. Marek Chrobák
41. Petr Čížek
11. 4. 11 18:15 MIKU1 Důchodci Inter Lotyšák A 3. 2:3 (1:2)
V utkání dramatickém až do poslední vteřiny vstřelil kanonýr Důchodců dvě branky, ale Lotyšák dokázal využít okének v obraně Důchodců třikrát a získal tedy oba dva body. Miroslav Weiner
Důchodci Inter Lotyšák A
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Vít Svoboda, Lukáš Žák vs Martin Džbánek – Martin Aksamit, Milan Čáp, David Kuneš, David Nosek, Tomáš Petrák, Martin Pohořelý, Pavel Rezek
5., 31. Stéphane Hoareau 12. David Kuneš
15. Martin Aksamit
45. Martin Pohořelý
4. 4. 11 19:30 MIKU1 Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 2. 5:5 (2:2)
Rychlé pohledné utkání skončilo spravedlivou remízou 5:5. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Jan Mlejnek – Martin Aksamit, Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, Pavel Rezek, Radek Sláma vs Jiří Havránek – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Petr Štěpánek, Ondřej Vdovjak