10. Klokan Perón club A 11 3 1 7 23:61 7

St 30.3.11 17:30 ARIT Filipi SK Ši Kyo   (HL8B)
St 30.3.11 18:45 ARIT Inter Mokušle Medvídkova tlapička   (HL7C)
St 30.3.11 20:00 ARIT Felix club Suchdol sabres A   (HL4B)
Út 19.4.11 18:15 ARIT DTS Praha Trona CF   (HL8C)
Út 19.4.11 19:30 ARIT Estudiantes VET B Bublifuck VET   (VL4B)
Út 19.4.11 20:45 ARIT President FC Martini BC   (HL3B)

13. 6. 11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Důchodci 11. 5:0 (3:0)
FC Šumavan Balkán zodpovědnýn výkonem zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem nad již jistě sestupujícím týmem Důchodců a přidal další z hanspaulských titulů. Důchodci rozhodně nebyli odevzdaným soupeřem a zejména ve druhém poločase dokázali několikrát ohrozit bránu Šumavanu-Balkán. Milan Husák, Václav Kala
Šumavan-Balkán Důchodci
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Lukáš Hrabák, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Martin Šírl, Pavel Stejskal, Peter Teniak vs Martin Píša – Jaroslav Dolejš, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák
8., 37. Igor Bogár
26. Martin Ambrus
30. Pavel Stejskal
43. Lubomír Karda
6. 6. 11 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Šumavan-Balkán 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Miroslav Weiner st., Evžen Trexler
Klokan Perón club A Šumavan-Balkán
vs Miroslav Miller – Martin Ambrus, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Peter Teniak
30. 5. 11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A 9. 11:1 (4:0)
Jednoznačné vítězství domácích. Hosté trochu rezignovali, především v prvních deseti minutách druhé půle, kdy padly 4 branky. Vynikající byl hostující gólman.
Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Pavel Stejskal, Peter Teniak vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Aleš Kvasnička, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek
12., 31., 56. Miroslav Miller
20., 36., 60. Václav Procházka
22., 24., 40., 59. Peter Teniak
35. Martin Ambrus
50. Martin Aksamit
26. 5. 11 20:30 METE1 Audi United FC Šumavan-Balkán 8. 0:1 (0:0)
Zápis nedodán, zjištěny pouze částečné údaje.
Audi United FC Šumavan-Balkán
Lukáš Carboch – František Douděra, Lukáš Droppa, Mileli Dumitru, Serhiy Hrechko, Jiří Smetana, Georgi Ivanov Tsonev vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Lukáš Hrabák, Jan Majer, Michal Maleček, Marek Pospíšil, Pavel Stejskal
60. Pavel Stejskal
15. 5. 11 20:00 DEKAN Šumavan-Balkán Traktor humus A 7. 10:1 (2:1)
V první půlce určitě zajímavá podívaná, když se Traktor ujal vedení a Šumavan výsledek těžko otáčel. Druhý poločas už byl zcela jednoznačnou záležitostí.
Šumavan-Balkán Traktor humus A
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Radek Šírl vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Jiří Dvořák, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Pavel Řepa, Jan Vrňák, Roman Zvolský
2. Pavel Řepa
9. 5. 11 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán 6. 1:1 (0:1)
Očekávaný duel prvního týmu tabulky s druhým začal aktivnější hrou Šumavanu, korunovanou pěkným gólem Šírla, jenž si v akrobatické pozici zpracoval míč, přehodil gólmana a hlavou skóroval do prázdné branky. Ve druhé půli domácí přidali na tempu a hra se vyrovnala. Ve 45.minutě se jim podařilo vyrovnat také skóre. V závěru mohl urvat výhru pro domácí Bartejs, ale vyloženou šanci neproměnil a tak skončil zápas zaslouženou remízou.
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jaroslav Dittrich, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda, Zdeněk Vořechovský vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Pavel Stejskal
45. Marek Nešpor 49 Petr Bartejs 14. Radek Šírl 25. Martin Ambrus
2. 5. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Šumavan-Balkán 5. 3:5 (3:4)
Zajímavé utkání plné vzruchu před oběma brankami i v poli. Domácí drželi do poločasu krok a třikrát dokázali vyrovnat. Na branku v závěru první půle už ale odpovědět nedokázali, navíc těsně před koncem opět inkasovali. Husák
Smutný potapěči Šumavan-Balkán
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Lubomír Karda, Ondřej Lacina, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Radek Šírl, Pavel Stejskal
52. Igor Bogár
18. 4. 11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Restaurace U Pecků A 4. 2:0 (1:0)
Hosté se snažili držet tým Šumavanu co nejdál od své branky, narušovali jeho kombinaci a dobře bránili. Na konci prvního poločasu se ale prosadil vynikající Šírl. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, jen Restaurace byla daleko nebezpečnější, nastřelila dvakrát tyč, ale kýžený gól se jim dát nepodařilo.
Šumavan-Balkán Restaurace U Pecků A
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Tomáš Kučera, Ondřej Lacina, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Pavel Stejskal vs Adam Střecha – Jiří Allram, Ivan Faitl, Jan Filípek, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček
29. Radek Šírl
40. Ondřej Lacina
11. 4. 11 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán 3. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Boston HS Šumavan-Balkán
vs Tomáš Obermajer – Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Pavel Stejskal, Peter Teniak
6. 4. 11 17:30 ARIT Šumavan-Balkán Bedna 98 FC 2. 9:0 (4:0)
Jasná záležitost týmu Šumavan-Balkán. Oba týmy hráli část utkání pouze ve čtyřech hráčích v poli, ale jen jeden z nich to zvládl. Jednoznačné vítězství pro Šumavan-Balkán. Kohout, Bouzid
Šumavan-Balkán Bedna 98 FC
Tomáš Obermajer – Igor Bogár, Petr Dochtor, Vojtěch Kubányi, Tomáš Kučera, Radek Šírl, Pavel Stejskal vs Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Vladimír Lhota, Martin Servus, Martin Vacek
4., 43., 46. Vojtěch Kubányi
10., 27. Igor Bogár
30., 36., 48., 50. Radek Šírl
26. Patrik Boubín
28. Miroslav Motl
28. 3. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán 1. 1:5 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém mohou domácí litovat slabé pětiminutovky mezi 48. a 52.minutou. Václav Srba
Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán
Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Tomáš Obermajer – Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Radek Šírl, Peter Teniak