St 6.4.11 17:45 ZAK Radouč FC A Koliba F.C.V.   (SVL1A)
St 6.4.11 19:00 ZAK Viktoria Bítovská VET A FC F*C* VET   (VL4B)
Pá 22.4.11 18:00 ZAK Čechie 12° Keckafogo KK VET   (VL2B)
Pá 22.4.11 19:15 ZAK Úderka Žižkov Podolka FC VET   (VL4D)
St 29.6.11 19:00 ZAK Paradentol 1990 Ecotoner   (VL4B)
St 29.6.11 20:15 ZAK VSK MFF UK Praha VET A Blesk VK VET A   (VL3A)

28. 6. 11 20:30 ZAK PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP 11. 6:0 k.
Michal Mikuš, Vojtěch Nejedlý
PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP
Jan Kupr – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Petr Seidl, František Sojka vs Martin Valent – Petr Hrabal, Jan Suhrada, Jan Šuráň
14. 6. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Žvahov 10. 0:2 (0:1)
Zápas v duchu Fair- Play, který ovšem nepostrádal bojovnost. Jan Štěpánek, Viktor Hošek
Sokol Vysočany SUP Žvahov
Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Jan Suhrada vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
24. Josef Glaser
57. Jaroslav Chlumský
7. 6. 11 18:00 ZAK Tycho de Brahe SUP Sokol Vysočany SUP 9. 2:2 (0:0)
Pěší fotbálek přinesl zaslouženou remízu.
Tycho de Brahe SUP Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Richard Urban
40. Miroslav Volák
42. Jiří Patka
36. Richard Urban
58. Jan Choura
31. 5. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Suprtechno 8. 1:5 (1:4)
I přes rychlou branku Vysočan dominovali v zápase hráči Suprtechna.
Sokol Vysočany SUP Suprtechno
Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Suhrada, Richard Urban vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
1. Richard Urban 2., 12., 55. Luboš Petr
23. Jiří Šipoš
25. Zdeněk Polanský
17. 5. 11 18:00 ZAK Super Naděje A Sokol Vysočany SUP 7. 6:3 (3:1)
Naděje začala jako Barcelona a po 20 minutách se přizpůsobila hře soupeře. Dominik Burian, Ladislav Míka
Super Naděje A Sokol Vysočany SUP
Jaromír Pavlíček – Tomáš Berný, Miroslav Duchek, Michal Dušek, Milan Polívka, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Jan Šuráň, Richard Urban
35., 39. Richard Urban
10. 5. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Super Naděje B 6. 1:0 (1:0)
Férově hraný zápas, který rozhodla větší aktivita domácích. Jakub Čečák, Lukáš Doležal
Sokol Vysočany SUP Super Naděje B
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban vs Jaroslav Dudek – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert
10. Richard Urban
3. 5. 11 18:00 ZAK Felix club super Sokol Vysočany SUP 5. 3:1 (3:1)
O osudu utkání rozhodl hned úvod, ve kterém se domácí ujali vedení. Poté převzali iniciativu hosté, která vedla ke snížení. Ovšem těsně před přestávkou odskočili domácí znovu o dvě branky. Ve druhém poločase se i přes několik šancí na obou stranách skóre neměnilo. Zasloužená výhra domácích. Stanislav Mareš, Karel Kůrka
Felix club super Sokol Vysočany SUP
Jan Fried – Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Martin Valent – Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Jan Šuráň, Richard Urban
3. Milan Musil
5. Václav Tomášek
28. Jan Tlačbaba
22. Richard Urban
19. 4. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Wyllitým SUP 4. 0:3 (0:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Sokol Vysočany SUP Wyllitým SUP
Martin Valent – Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Suhrada, Richard Urban vs Pavel Kreuz – Roman Cina, František Kuželka, Eva Mágrová, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman, Vladimír Zika
7., 43., 52. Milan Sivák
12. 4. 11 18:00 ZAK Čechie 12° SUP Sokol Vysočany SUP 3. 9:1 (4:1)
O osudu utkání bylo rozhodnuto již po první půli, kdy díky skvělému útoku stihli hráči Čechie 12° SUP nasázet soupeři čtyři branky. Po přestávce náskok ještě navýšili a jasně vyhráli. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Čechie 12° SUP Sokol Vysočany SUP
Miloš Svoboda – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Petr Kozlík – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Richard Urban, Martin Valent
6., 7., 30., 45. Miroslav Trnka
14. Jiří Štróbl
32., 34. Jiří Odvody
55. Jan Hruška
58. Richard Slaměník
16. Petr Kozlík
5. 4. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Benda 1964 OFC SUP 2. 0:6 (0:3)
Tým hostů jednoznačně kraloval po celou dobu zápasu. Lépe kombinoval a hlavně dotahoval své akce až do gólů. Vysočany bohužel neproměnili žádnou šanci. Petr Žáček
Sokol Vysočany SUP Benda 1964 OFC SUP
Martin Valent – Jan Choura, Petr Hrabal, Petr Kozlík, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Jan Suhrada, Jan Šuráň, Richard Urban vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman