Po 10.10.11 18:15 MIKU3 Nejistá sezóna SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 10.10.11 19:30 MIKU3 Lachtánci 1.WC V.S.P.S.V.S.   (HL6B)
Po 10.10.11 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Nova LFC A   (HL3A)
Po 31.10.11 18:15 MIKU3 Ještěrka Limita   (HL4A)
Po 31.10.11 19:30 MIKU3 V.S.P.S.V.S. Tatarský biftek   (HL6B)
Po 31.10.11 20:45 MIKU3 Scarface AC Pražská legie 2000   (HL3A)

4. 12. 11 15:00 MIKU3 Inter Lotyšák B Sparta Pankrác 11. 8:9 (5:4)
Utkání odpovídající předmikulášské atmosféře, nadělovalo se na obou stranách. Voldán
Inter Lotyšák B Sparta Pankrác
Ondřej Hofman – Pavel Bubeník, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Bořivoj Německý vs Jaroslav Příbrský – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Jiří Ptáček, Tomáš Straka
24., 38., 42., 54. Lukáš Dufek
27. 11. 11 20:00 P1 Sparta Pankrác Hertha ZMZ 10. 2:3 (1:2)
Klidné a pohledné utkání, které skončilo nakonec výhrou hostů. Remíza by byla zasloužená. Marek Kropelnický, Tomáš Hrubý
Sparta Pankrác Hertha ZMZ
Jan Kočí – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Jiří Ptáček, Tomáš Straka vs Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Jiří Havel, Tomáš Kopenec, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, Martin Sus
4. Josef Baubín
39. Pavel Dufek
9., 57. Petr Kváča
30. Martin Sus
13. 11. 11 12:30 P1 Holosmetky FC A Sparta Pankrác 9. 4:4 (2:2)
Naprosto vyrovnané utkání dvou fotbalových týmů, které skončilo zaslouženou remízou, když Holosmetky ztratily dvougólový náskok během jedné minuty. Moc pěkný fotbal. Husák
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Martin Černoch, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Petr Tichý, Jiří Tomek vs Jan Kočí – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Jiří Ptáček, Tomáš Straka
48. Lukáš Dufek
4. 11. 11 20:15 P2 Sparta Pankrác Gepard AFC 8. 6:2 (4:0)
Sparta Pankrác byla výrazně lepší. Pavel Korabarov, Miroslav Petrů
Sparta Pankrác Gepard AFC
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Jan Kočí, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka vs Roman Byrtus – Tomáš Jirásek, Patrik Keseli, Adam Krmela, Tomáš Kynčl, Petr Rosenkranz, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
2., 14. Ondřej Mareš
7., 19. Lukáš Dufek
40., 46. Jan Kočí
32., 35. Adam Krmela
21. 10. 11 19:00 STOD Bar Krušovice Sparta Pankrác 7. 3:3 (1:3)
Zasloužená remíza.
Bar Krušovice Sparta Pankrác
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Michal Novák, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Tomáš Straka
24. Lukáš Kratochvíl
37. Martin Fořt
55. Jan Sekanina
50 Jan Sekanina 2. Pavel Dufek
21. OG
23. Imad Malý
16. 10. 11 12:30 P2 Sparta Pankrác Akta - rez 6. 4:5 (1:4)
Akta začala ve 4 hráčích, bráníla a hrozila z protiútoků. V druhé půli domácí tlačili, dokázali vyrovnat, ale z protiútoku nejlepší hráč Švarc rozhodl pohledné a slušné utkání. Jaroslav Suk, Jan Malý
Sparta Pankrác Akta - rez
Jan Kočí – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka vs Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
18. Josef Baubín
44., 59. Ondřej Mareš
56. Pavel Dufek
14. Jiří Hanáček
21., 27., 60. Jan Švarc
29. Jakub Mrhal
9. 10. 11 20:00 DEKAN Sparta Pankrác Traktor humus A 5. 4:3 (2:2)
Velmi kvalitní utkání dvou generací. Starší Traktor Humus neproměnil spoustu šancí a neudržel ani dobře rozehrané utkání. Mladší Sparta Pankrác začátek trochu odchodila, ale když zapnula na vyšší stupeň, dokázala utkání zvrátit ve svůj prospěch. Dančo Jašev, Stanislav Starý
Sparta Pankrác Traktor humus A
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Tomáš Straka vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský
13. Tomáš Straka
27., 58. Pavel Dufek
40. Lukáš Dufek
6. Matúš Karnafel
12., 45. Ladislav Kautský
46. Jan Švelbl
2. 10. 11 16:15 KBELY Erko Kbely Sparta Pankrác 4. 1:8 (1:2)
Oslabené Erko Kbely začalo celkem aktivně a dokonce šlo i do vedení. Hostující Spartě Pankrác se ale podařilo do konce poločasu zápas otočit. Druhá půle byla ve znamení aktivity Sparty a konec utkání navyšování skóre do branky Erka. Rosenberger
Erko Kbely Sparta Pankrác
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Jiří Kaiser, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Karel Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Tomáš Straka
5. Samuel Valenta 15., 52., 58. Pavel Dufek
29., 50., 54. Lukáš Dufek
40. Tomáš Straka
57. Jiří Ptáček
8. Pavel Dufek
25. 9. 11 12:30 P1 Sparta Pankrác Sananim FC A 3. 4:2 (1:2)
Utkání plné šancí. Díky hattriku L.Dufka vyhrála Sparta Pankrác. Bouzid
Sparta Pankrác Sananim FC A
Jaroslav Příbrský – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka, Jiří Ptáček, Tomáš Straka vs Petr Jech – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Pavol Neupauer, David Pechar, Miroslav Steiger, Jiří Vildman
10., 39., 53. Lukáš Dufek
52. Pavel Dufek
8. Pavol Neupauer
20. David Pechar
18. 9. 11 20:00 P1 Úderka Žižkov junioři Sparta Pankrác 2. 8:6 (7:2)
Hezké utkání s mnoha góly a minimem faulů. Zdeněk Dítě, Štěpán Podaný
Úderka Žižkov junioři Sparta Pankrác
Pavel Řezáč – Daniel Galus, Marek Hanousek, Lukáš Mráz, Jan Pázler, Tomáš Pospíšil, Kamil Zelenka vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Tomáš Straka