So 15.10.11 11:15 P1 Berlínští lvi Nisa AC   (HL3A)
So 15.10.11 12:30 P1 Severní vítr je krutý! Petrovice A   (HL6I)
So 15.10.11 13:45 P1 Stars beer Partizan Východ   (HL6I)
So 5.11.11 11:15 P1 Kehar Club FC Nisa AC   (HL3A)
So 5.11.11 12:30 P1 Šnek FC A Severní vítr je krutý!   (HL6I)
So 5.11.11 13:45 P1 Atomový veverky A Partizan Východ   (HL6I)

4. 12. 11 15:00 P1 Úderka Žižkov junioři Sananim FC A 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 11. 11 17:30 P1 Sananim FC A Porter CF B 10. 2:6 (0:3)
Pohledné utkání hrané nahoru dolu zcela zaslouženě vyhrálo mužstvo Porteru, když o výsledku rozhodlo v prvním poločase. Zdeněk Svoboda, Martin Zalabák
Sananim FC A Porter CF B
David Pechar – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jiří Ptáček, Radim Šebestík, Jiří Vildman vs Michal Fajfrlík – Petr Císař, Svatopluk Michal, Martin Pokorný, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
56. Jiří Vildman
57. Radim Šebestík
19., 21. Pavel Winkler
20., 55. Petr Císař
38. Svatopluk Michal
49. Martin Pokorný
13. 11. 11 11:15 P1 Inter Lotyšák B Sananim FC A 9. 3:4 (1:1)
Z gólové přestřelky vyšel lépe tým Sananim, který v druhém poločase přidal a rozhodl jinak velmi vyrovnané utkání. Husák
Inter Lotyšák B Sananim FC A
Josef Hora – Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Ondřej Torn, Jiří Vildman
29. Pavel Dvořák
33., 38. Aleš Kvasnička
21. Jiří Vildman
31., 34. Jan Kočí
48. Jiří Kacovský
6. 11. 11 12:30 P1 Sananim FC A Hertha ZMZ 8. 3:9 (2:2)
První půle vyrovnaná. Po přestávce domácí odešli fyzicky, neměli na střídání. Zasloužená výhra hostů. Miroslav Kopecký, Jan Malý
Sananim FC A Hertha ZMZ
Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Radim Šebestík, Miroslav Steiger vs Václav Kouklík – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Tomáš Kopenec, Petr Kváča, Jiří Mošna, Jaroslav Novotný, Martin Sus
7., 27. Miroslav Steiger
34. Jan Kočí
5 Tomáš Dojava 7., 16., 37., 40., 48., 59. Petr Kváča
46. Lukáš Dont
54. Jiří Mošna
56. Martin Sus
23. 10. 11 12:30 P1 Holosmetky FC A Sananim FC A 7. 1:4 (0:4)
Pohledné utkání, které rozhodl raketový nástup hostů. Poté už si výsledek zkušeně pohlídali. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Holosmetky FC A Sananim FC A
Pavel Peterka – Václav Bellada, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, Jiří Tomek vs Petr Jech – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Miroslav Steiger, Ondřej Torn
38. Václav Bellada 28 Václav Bellada 3., 27. Jiří Kacovský
5., 18. Jan Kočí
16. 10. 11 11:15 P1 Sananim FC A Gepard AFC 6. 7:1 (2:1)
Utkání bylo po druhé červené kartě v původním termínu nesprávně ukončeno, dohrávalo se od 52. minuty. Domácí byli jasně lepší, krátká dohrávka proti oslabenému soupeři pak už byla jasně v jejich řežii. Klail
Sananim FC A Gepard AFC
Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Pavol Neupauer, David Pechar, Jiří Ptáček, Radim Šebestík, Miroslav Steiger, Jiří Vildman vs Roman Byrtus – Dušan Čech, Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
52. Tomáš Turek
8. 10. 11 10:00 P3 Bar Krušovice Sananim FC A 5. 3:6 (1:1)
Utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh i výsledek. Po změně stran domácí získali dvoubrankový náskok, pak však došlo k bleskovému drtivému obratu. Trnka
Bar Krušovice Sananim FC A
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Ladislav Rech, Ondřej Tůma vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Radim Šebestík, Miroslav Steiger, Jiří Vildman
15. Petr Mikeš
34. Lukáš Kratochvíl
42. Ladislav Rech
23. Miroslav Steiger
43., 44. Jiří Vildman
46., 48., 54. Radim Šebestík
2. 10. 11 12:30 P1 Sananim FC A Akta - rez 4. 2:4 (1:1)
Bojovné, poněkud nervózní utkání, ve kterém domácí dvakrát vedli, hosté však ve druhém poločase otočili vývoj zápasu a zaslouženě vyhráli. Trnka
Sananim FC A Akta - rez
Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, David Pechar, Radim Šebestík, Miroslav Steiger, Jiří Vildman vs Marek Valášek – Miroslav Bašta, Petr Farář, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jan Švarc