Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.11 | 20:15 | STOD | Modrý Svině A Gladiators Beroun | 11. | 0:9 |
Pá 25.11.11 | 19:00 | TEMPO | Gladiators Beroun Los Bimbananos | 10. | 4:9 |
Pá 11.11.11 | 20:45 | MIKU3 | Nightmare Team Gladiators Beroun | 9. | 2:10 |
Pá 4.11.11 | 18:15 | PRKOP | Gladiators Beroun Ivánkovy děti | 8. | 6:2 |
Pá 21.10.11 | 19:00 | P2 | Gladiators Beroun Žlutá křídla | 7. | 3:0 |
Pá 14.10.11 | 19:30 | zzNOVOB | FC 1869 Gladiators Beroun | 6. | 4:3 |
Pá 7.10.11 | 19:00 | STOD | Gladiators Beroun Eukaryota 2.LKW | 5. | 11:0 |
Pá 30.9.11 | 20:45 | BECH | Atlético Cerveza Gladiators Beroun | 4. | 3:2 |
Pá 23.9.11 | 20:15 | STOD | Gladiators Beroun Pyjavíce FK | 3. | 4:1 |
Pá 9.9.11 | 20:15 | STOD | Pragoflora TJ Gladiators Beroun | 2. | 0:3 |
Pá 2.9.11 | 19:30 | PRKOP | Gladiators Beroun Polární záře | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gladiators Beroun | 11 | 8 | 0 | 3 | 61:23 | 16 |
2. | Polární záře | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:22 | 16 |
3. | Atlético Cerveza | 11 | 6 | 2 | 3 | 42:25 | 14 |
4. | FC 1869 | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:30 | 14 |
5. | Los Bimbananos | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:37 | 12 |
6. | Pragoflora TJ | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:34 | 12 |
7. | Nightmare Team | 11 | 4 | 3 | 4 | 42:46 | 11 |
8. | Žlutá křídla | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:34 | 11 |
9. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:48 | 9 |
10. | Modrý Svině A | 11 | 1 | 2 | 8 | 13:34 | 4 |
11. | Ivánkovy děti | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:57 | 4 |
12. | Pyjavíce FK | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:28 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 26.9.11 | 17:00 | ARIT | Filipi SK Alténa ST (HL7B) |
Po 26.9.11 | 18:15 | ARIT | Orange Predators B Pekárny United FC (HL7B) |
Út 15.11.11 | 18:15 | HOSTI | Nic Moc Boys SUP Benda 1964 OFC SUP (SVL3A) |
Út 15.11.11 | 19:30 | HOSTI | Eden 1999 Šumavská střela FK (HL4C) |
Čt 24.11.11 | 18:30 | HRAB1 | VSK MFF UK Praha VET A Veteráni Ďáblice (VL3D) |
Čt 24.11.11 | 19:45 | HRAB1 | 64! FC Kobylisy A Inter Bubeneč (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneda Radek | 7 | 3 |
Březina Milan | 5 | 1 |
Hejna Josef | 9 | 13 |
Holub Vít | 7 | 2 |
Joska Antonín | 7 | 1 |
Kuchař Adam | 10 | 7 |
Kuchař Samuel | 11 | 13 |
Ondra Otmar | 7 | 2 |
Patera Jiří | 1 | 0 |
Pospíšil Stanislav | 10 | 2 |
Pour Michael | 10 | 0 |
Schenk Martin | 5 | 3 |
Tregler David | 11 | 9 |
Vlček Michal | 3 | 5 |