St 30.11.11 20:15 STER1 Proradost FK Bič boží 11. 0:0
St 16.11.11 20:45 MIKU1 Bič boží Playboy team AC 10. 6:0 k.
St 9.11.11 18:00 zzDOLME Nova LFC B Bič boží 9. 9:2
St 2.11.11 18:00 zzDOLME Bič boží Sloni na Pobřeží B 8. 0:8
St 26.10.11 19:30 MIKU2 Ministry of P.S. Bič boží 7. 4:0
So 22.10.11 13:45 zzZARUB Bič boží Houbařův Ráj 6. 0:1
So 15.10.11 11:15 zzNOVOB HNK Praha FC Bič boží 5. 7:1
So 8.10.11 11:15 ZABEH Bič boží Gobi dezert 4. 0:6 k.
St 21.9.11 18:15 DEKAN Bič boží Palouček AC 3. 2:10
St 14.9.11 20:15 STER1 Athletico KMF Bič boží 2. 3:2
Čt 8.9.11 18:00 SCBEC Bič boží Shooters Morava FC 1. 2:8

1. Palouček AC 11 9 1 1 58:24 19
2. Ministry of P.S. 11 8 1 2 51:17 17
12. Playboy team AC 11 0 2 9 17:53 -4

Čt 6.10.11 18:00 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP   (SVL3B)
Čt 6.10.11 19:15 ZAK Traktor Praha VET Sokol Vysočany VET   (VL3C)
Čt 6.10.11 20:30 ZAK Kent Čechie 12°   (VL3D)
Čt 20.10.11 17:00 HANSP Felix club (seniors) Kehar club VET   (VL4C)
Čt 20.10.11 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A PFC Kodymka   (VL3C)
Čt 20.10.11 19:30 HANSP Indiana Team VŠSK MFF UK B   (HL5E)

30. 11. 11 20:15 STER1 Proradost FK Bič boží 11. 0:0 (0:0)
Nuda, nuda a ještě jednou nuda.
Proradost FK Bič boží
Jakub Kuchař – Štěpán Ježek, Petr Lauda, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Jindřich Vobora vs Richard Reiniš – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Jan Prokeš, Luděk Valchář, Lukáš Velebil
16. 11. 11 20:45 MIKU1 Bič boží Playboy team AC 10. 6:0 k.
9. 11. 11 18:00 zzDOLME Nova LFC B Bič boží 9. 9:2 (2:1)
Domácí byli po celý zápas lepší a bylo jen otázkou času, kdy začnou do hostující sítě padat branky. Petr Kramer, Petr Nepraš
Nova LFC B Bič boží
Tomáš Mládek – Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Zdeněk Sáček, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Richard Reiniš – Šimon Daníček, Michal Novotný , Matěj Petránek, Vladimír Suchánek, Luděk Valchář, Lukáš Velebil
6., 24., 33., 54. Jan Kroj
43. Zdeněk Sáček
46. Jan Uhlíř ml.
47., 58., 60. Tomáš Jandečka
11. Luděk Valchář
42. Lukáš Velebil
2. 11. 11 18:00 zzDOLME Bič boží Sloni na Pobřeží B 8. 0:8 (0:7)
Domácí zahájili utkání v menším počtu, ale ani po doplnění stavu se obraz hry nezměnil. Matěj Bauer, Zdeněk Švajda
Bič boží Sloni na Pobřeží B
Michal Novotný – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Jan Prokeš, Richard Reiniš, Lukáš Velebil vs Jan Trska – Tomáš Černý, Petr Olma, Adam Reinberger, Ondřej Sezemský, Radek Smrčina
5., 15. Radek Smrčina
7., 13., 28. Petr Olma
10., 22., 34. Ondřej Sezemský
26. 10. 11 19:30 MIKU2 Ministry of P.S. Bič boží 7. 4:0 (0:0)
Bezgólový výsledek po prvním poločase byl dán pouze naprosto fatálním nevyužíváním šancí ze strany domácích. Po první brance jim opadla z kopaček nervozita a zápas měl již jasný spád, hosté byli v útoku víceméně bezzubí a nebýt jejich brankáře, mohlo být skóre ještě o poznání vyšší. Zdeněk Šebek, Lukáš Dlabač
Ministry of P.S. Bič boží
Pavel Krubner – Jan Fiedor, Erik Krompaský, Jakub Maisel, Jan Pari, Josef Piškula, Martin Smolák, Aleš Tikal, Tomáš Tikal vs Jiří Kopinec – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Matěj Petránek, Jan Prokeš, Richard Reiniš, Lukáš Velebil
41. Jan Pari
49. Martin Smolák
50. Erik Krompaský
51. Jan Fiedor
22. 10. 11 13:45 zzZARUB Bič boží Houbařův Ráj 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, od obou týmů velmi bojovné. v prvním poločase hrály prim defenzivy, ve druhém rozhodla krásná akce zakončená technickou finesou. David Moc, Tomáš Havlín
Bič boží Houbařův Ráj
Richard Reiniš – Jiří Kopinec, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Matěj Petránek, Jan Prokeš, Vladimír Suchánek, Luděk Valchář vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Radek Nejedlo, Václav Nejedlo, Jakub Švehla, Jakub Zais
56. Jan Charvát
15. 10. 11 11:15 zzNOVOB HNK Praha FC Bič boží 5. 7:1 (3:0)
Herně lepší domácí si své vítězství za předvedenou hru zasloužili. Martin Sazma, Benjamin Tůma
HNK Praha FC Bič boží
Pavel Jonáš – David Henzl, Josef Jonáš, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner vs Richard Reiniš – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Matěj Petránek, Vladimír Suchánek, Lukáš Velebil
12., 52. Tomáš Křivda
23. Pavel Vágner
28. Vojtěch Luhan
33., 41., 48. David Henzl
54. Jiří Lebeda
8. 10. 11 11:15 ZABEH Bič boží Gobi dezert 4. 0:6 k.
Domácí se předem z účasti v utkání omluvili.
21. 9. 11 18:15 DEKAN Bič boží Palouček AC 3. 2:10 (2:2)
V první půli vyrovnané utkání, domácí pak, bohužel pro ně, zaspali úvod druhé půle a bylo rozhodnuto. Jiří Bidovský, Milan Dvonč
Bič boží Palouček AC
Richard Reiniš – Šimon Daníček, Jiří Kopinec, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Matěj Petránek, Jan Prokeš, Lukáš Velebil vs Jaroslav Tůma – Stanislav Druba, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Martin Klail, Pavel Rollo, Václav Zikán