Čt 22.9.11 17:00, 18:15 ARIT Hajdaláci z Masné 18 FK
Ne 25.9.11 15:00, 16:15 zzZARUB Pražská Stoka
Ne 2.10.11 17:30, 18:45 TEMPO Pražská Stoka
Ne 9.10.11 18:45, 20:00 MIKU2 Maisner gang
Út 11.10.11 19:00, 20:15 METE1 Ukrgazeta
Út 18.10.11 17:00, 18:15 BECH Čelzí
Čt 20.10.11 19:00, 20:15 P3 Perpetis
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve skupině F je už dobojováno, můžeme tedy rekapitulovat. Na prvním místě se umístili Kelímci, kteří podávali kvalitní vyrovnané výkony, dobře si vedli v obraně i v útoku. Z druhého místa postupuje do sedmičky Ukrgazeta, kterou na druhé místo poslal odpočet dvou bodů. Ovládla také většinu statistik, nejméně branek dostala, nejvíce jich dala a také Sukhan, nejlepší brankář skupiny, hraje v jejím dresu. Kupodivu ale nemá nejlepšího střelce, tím se totiž stal Barcal z Hajdaláků, kteří skončili na pátém místě.

30. 11. 11 19:30 MIKU3 Weekend Warriors FC Čelzí 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Rozhodla lepší koncovka a víc hráčů na střídání. Radek Miss, Josef Trávníček
Weekend Warriors FC Čelzí
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Filip Havel, Michal Havránek, Marek Jirkovský, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Tomáš Rybáček, Marie Tichá, Vladimír Vlček vs Petr Sejkot – Jakub Appelt, Karel Hrubý, Adam Modrý, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský
29., 58. Vladimír Vlček
38. Jiří Kříž
14. Karel Hrubý
47. Adam Modrý
30. 11. 11 19:30 MIKU1 Pražská Stoka Kelímci 3.FC 11. 1:6 (1:2)
Jasné utkání, domácí hráli jen pro zábavu bez nasazení.
Pražská Stoka Kelímci 3.FC
Dan Maršálek – Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jaroslav Vrkoč vs Jan Němec – Daniel Buzu, Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář
23. Jiří Chládek 12., 58. David Runt
18., 31. Marek Šindelář
45. Miloň Jedlička
53. David Král
30. 11. 11 19:15 ZAK Rošambo Hajdaláci z Masné 18 FK 11. 3:6 (2:3)
Na 8.ligu velmi kombinační fotbal. Rozhodla střelecká forma hostujícího Barcala. Jan Přibyl, Zdeněk Hladík
Rošambo Hajdaláci z Masné 18 FK
Jaromír Petrtýl – David Kadleček, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Stanislav Krejčí, Pavel Krištof, Antonín Lausch vs Jan Voith – David Barcal, Štefan Kotlár, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, Jan Šolc, Vilém Ungermann
10. Antonín Lausch
14. Stanislav Krejčí
37. Lukáš Kadleček
12., 23. Štefan Kotlár
25., 32., 42. David Barcal
56. Vilém Ungermann
30. 11. 11 19:00 P1 Pneuservis-Bartoušek Maisner gang 11. 4:1 (3:0)
Zasloužená výhra domácích, kteří v první půli rozhodli třemi góly během tří minut. Dias Idrissov, Alzhan Turlybekov
Pneuservis-Bartoušek Maisner gang
Ondřej Bartoušek – Jiří Chalupa, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Miloš Sloup, Michal Soukup, Ondrej Spišiak vs Tadeáš Antůšek – Jiří Fleisner, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Eduard Málek, Jakub Simajchl
15. Petr Opočenský
16. Ondrej Spišiak
17. OG
52. Michal Soukup
36. Jakub Simajchl
30. 11. 11 19:00 STER2 Pod parou Perpetis 11. 0:3 (0:1)
Hosté celý zápas kontrolovali, jen vyjádřili svou převahu pouze třemi góly. Tomáš Rummel, Jiří Vanča
Pod parou Perpetis
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jeremy Hald-Halden, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Michal Vlk
23., 43. Pavel Kraus
56. Petr Nezbeda
30. 11. 11 19:00 P3 Ukrgazeta Ši Kyo 11. 8:0 (1:0)
Hosté v první půli sympaticky drželi tempo, ale výrazně rychlejší a techničtější domácí nakonec svou převahu prokázali.
Ukrgazeta Ši Kyo
Mykhaylo Sukhan – Mykhailo Dordiak, Yaroslav Kuschchak, Maryan Lesyk, Viacheslav Prokopchuk, Ivan Voloshyn, Serhiy Zaritskyy, Pavel Zhuraulevich vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Oleksandr Shekhovtsov, Petr Šrámek