20. 11. 11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Velká Bučina FK 10. 8:1 (3:1)
Jednoznačné utkání s vlažným začátkem. Pavel Koli, Jaroslav Němec
Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Martin Hora – Jan Batěk, Milan Cífka, Ondřej Honc, Richard Matouš, Anatolij Perec, Tomáš Prchal, Milan Roulich
43. Jakub Štěpán
49. Martin Holzknecht
19. Tomáš Prchal
6. 11. 11 16:15 TEMPO Texas N.Strašecí FC Bröndby codein IF 9. 2:10 (0:5)
Domácí zaslouží pochvalu, že bojovali a makali až do konce, i když bylo od prvních minut jasné, že na dobře kombinující hosty nemají šanci. Ti předvedli velmi pohledný fotbal.
Texas N.Strašecí FC Bröndby codein IF
Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kvapil, Radek Volf vs Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán, Matouš Vacík
42., 60. Jiří Havlíček 7., 48. Marek Gallo
9. Jan Knobloch
14. Jakub Štěpán
26., 29., 36. Matouš Vacík
50. Robert Franěk
52., 58. OG
30. 10. 11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Stříbrný hroch C 8. 10:1 (5:1)
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil.
Bröndby codein IF Stříbrný hroch C
Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs David Kopecký – Jan Dudek, Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Milan Martiš, Václav Müller, Václav Novotný, Petr Odvárka, Martin Sazma
4., 28., 29. Robert Franěk
10., 21., 44. Matouš Vacík
38. Jan Knobloch
50. Martin Holzknecht
52. Jan Karlík
20. Milan Martiš
23. 10. 11 16:15 TEMPO Sexnejensex Bröndby codein IF 7. 2:2 (2:0)
Velmi početná sestava domácích už pravděpodobně za stavu 2:0 usnula na vavřínech a poté, co si hráči vstřelili exklusivního vlastence, dovolili soupeři i vyrovnat.
Sexnejensex Bröndby codein IF
Emil Horný – Mikuláš Čech, Marek Dědouch, Michael Durčák, Vít Fratrič, Michal Hruška, Pavel Mirovský, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Jindřich Štefan, Andrej Suchánek, Jan Ureš vs Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík
10. Mikuláš Čech
27. Pavel Mirovský
37. OG
55. Matouš Vacík
9. 10. 11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Real Hagrid CF 6. 5:2 (2:0)
Utkání plné nepřesností nenabídlo v sychravém podzimním počasí fotbalovou podívanou. Vyjímku představovaly technické kousky Vacíka, který krom hattricku připravoval i řadu střeleckých příležitostí pro spoluhráče a působil zmatky v obraně hostů. Korekce výsledku z jejich strany přišla již příliš pozdě. Bojovné a slušně odehrané utkání. Tomáš Andrle, Tomáš Husák
Bröndby codein IF Real Hagrid CF
Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs David Holub – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Hoffmann, Antonín Krutský, Jan Ludmila, Josef Matys, Michal Novák, Petr Šimsa, Jáchym Srb
5., 32., 39. Matouš Vacík
30., 60. Marek Gallo
50. Jan Ludmila
51. Petr Šimsa
2. 10. 11 16:15 TEMPO Pražská hnědka DK Bröndby codein IF 5. 3:5 (0:3)
Hosté měli zápas v 1.půli pod kontrolou, ale domácí dokázali 3 slepenými góly utkání v 2. poločase zdramatizovat, ovšem víc nedokázali.
Pražská hnědka DK Bröndby codein IF
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Jaroslav Kraus, Rudolf Miler, Jan Tůma, Jan Válek vs Aleš Řeřicha – Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Matouš Vacík
48., 51. Martin Dvořák
49. Jaroslav Kraus
1. Marek Gallo
5., 57. Matouš Vacík
20. OG
41. Jan Knobloch
25. 9. 11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Pragochmel Blšany A 4. 6:1 (1:1)
Domácí vyhráli zaslouženě, ale pro hosty je výsledek možná až příliš krutý.
Bröndby codein IF Pragochmel Blšany A
Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Daniel Chrastil – Miroslav Ceman, Karel Gruščík, Martin Jahoda, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jiří Svoboda, Vladimír Svoboda, Lukáš Vencel
26., 44. Jakub Štěpán
36., 59. Robert Franěk
49. Matouš Vacík
58. Marek Gallo
30. Patrik Mališ
18. 9. 11 16:15 TEMPO Klátiči WH Bröndby codein IF 3. 4:2 (2:1)
Domácí v první půli výrazně ovládli hru, ve druhé jen výsledek kontrolovali. Zápas byl hraný čistě a bez problémů, plný hezkých akcí. Vladimír Beneš, Šimon Todorov
Klátiči WH Bröndby codein IF
David Černý – David Hartman, Tomáš Král, Michal Kudlík, David Novák, Marek Šimáček, David Sinkule, Roman Zdrubecký vs Petr Grundza – Robert Franěk, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Matouš Vacík
7. Roman Zdrubecký
16. Tomáš Král
32., 58. David Novák
59. Robert Franěk
11. 9. 11 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Godotovi čekatelé 2. 6:3 (1:3)
Hosté měli lepší start do utkání a využili chyb v obraně domácích. 2.poločas však domácí plně ovládli a zaslouženě soupeře přestříleli. Utkání se neslo v duchu fair-play. Ondřej Nový, Václav Balous
Bröndby codein IF Godotovi čekatelé
Jan Tóth – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Matouš Vacík vs Pavel Melichar – Pavel Dvořák, Jakub Klucký, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Tomáš Rýdl, Vojtěch Rys, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček, Daniel Větrovský, Václav Voslář