Út 18.10.11 18:15 MIKU2 BongoBongo AC Medvědi A   (HL5C)
Út 18.10.11 19:30 MIKU2 Cormoran FC Folprecht 1.FC VET   (VL2A)
Út 18.10.11 20:45 MIKU2 Ansámbl JUDr. Brouk Pytlík   (HL7C)
Út 8.11.11 17:45 ZABEH River lejt B Dirty Bastards   (HL6E)
Út 8.11.11 19:00 ZABEH Strahovská 10 B Dromedarians Praha   (HL7C)
Út 8.11.11 20:15 ZABEH The Wall Ansámbl   (HL7C)

27. 11. 11 15:00 P3 Texas N.Strašecí FC Klátiči WH 11. 5:5 (1:3)
Hosté byli od začátku aktivnějším týmem, v první půli si vytvořili mnoho brankových příležitostí, ale skórovat se jim povedlo pouze 3x. Ve druhé půli se hra vyrovnala a srovnalo se i skóre. I přesto, že byli hosté lepším týmem, skončil zápas remízou. Roman Verner, Leonid Havrysh
Texas N.Strašecí FC Klátiči WH
Lukáš Běloušek – Jiří Havlíček, Jiří Kindl, Michal Kmeť, Pavel Kvapil, Radek Volf vs David Černý – Michal Josek, Tomáš Král, Michal Kudlík, David Novák, Marek Šimáček, David Sinkule, Roman Zdrubecký
17., 30., 40. Michal Josek
20. 11. 11 20:00 P2 Godotovi čekatelé Texas N.Strašecí FC 10. 0:1 (0:1)
Typické utkání 8.ligy rozhodla jediná přesná trefa.
Godotovi čekatelé Texas N.Strašecí FC
Pavel Melichar – Pavel Dvořák, Michal Machurka, David Šmehlík, Ondřej Sobíšek, Dan Souček, René Souček, Daniel Větrovský, Václav Voslář vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Jiří Kindl, Michal Kmeť, Jan Kolek, Pavel Kvapil, Radek Volf
19. Jan Kolek
6. 11. 11 16:15 TEMPO Texas N.Strašecí FC Bröndby codein IF 9. 2:10 (0:5)
Domácí zaslouží pochvalu, že bojovali a makali až do konce, i když bylo od prvních minut jasné, že na dobře kombinující hosty nemají šanci. Ti předvedli velmi pohledný fotbal.
Texas N.Strašecí FC Bröndby codein IF
Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kvapil, Radek Volf vs Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán, Matouš Vacík
42., 60. Jiří Havlíček 7., 48. Marek Gallo
9. Jan Knobloch
14. Jakub Štěpán
26., 29., 36. Matouš Vacík
50. Robert Franěk
52., 58. OG
30. 10. 11 20:00 P2 Vzteklé Želvičky Texas N.Strašecí FC 8. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které vyhrál šťastnější tým. Tomáš Valouch, Lukáš Jirát
Vzteklé Želvičky Texas N.Strašecí FC
Tomáš Kougl – Martin Časar, Tomáš Horák, Zdeněk Pospíchal, Tomáš Surovec, Karel Winter vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Michal Kmeť, Pavel Kvapil, Dominik Štoger
28., 45., 55. Zdeněk Pospíchal
50. Tomáš Horák
8. OG
37. Michal Kmeť
22. 10. 11 15:00 HANSP Texas N.Strašecí FC Velká Bučina FK 7. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Hostům se ve druhé půli podařilo otočit výsledek, když nejprve srovnali z přímého kopu a dvě minuty před koncem si zajistili oba body. Domácí už na jejich trefu nestihli reagovat.
Texas N.Strašecí FC Velká Bučina FK
Lukáš Běloušek – Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jiří Kindl, Jan Kolek, Pavel Kvapil, Radek Volf vs Martin Hora – Jan Batěk, Milan Cífka, Ondřej Honc, Ondřej Hoznauer, Vojtěch Hrbek, Michal Kovářík, Jaroslav Masopust, Milan Roulich
3. Jan Kolek 38 Martin Horyna 43., 58. Jan Batěk 25. Jan Batěk
9. 10. 11 15:00 HANSP Vixens Texas N.Strašecí FC 6. 1:17 (0:12)
Dívky se do Texasanů pustili bojovně to však na kombinace nestačilo. První poločas prohrály 0:12, ale na druhý poločas zlepšily pohyb a vyvořili si pár šancí a z jedné daly čestný gól po povedené střele.
Vixens Texas N.Strašecí FC
Petra Chlupatá – Michaela Günterová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Jitka Korchová, Kateřina Pšeničková, Simona Weyrová vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jiří Kindl, Jan Kolek, Pavel Kvapil, Radek Volf
25., 48. Jan Kolek
2. 10. 11 17:30 TEMPO Stříbrný hroch C Texas N.Strašecí FC 5. 2:4 (1:3)
Vyhrál lepší tým. Domácí se pouze bránili. Jaroslav Vrkoč, Jiří Chládek
Stříbrný hroch C Texas N.Strašecí FC
David Kopecký – Jan Dudek, Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Milan Martiš, Václav Novotný, Petr Odvárka, Pavel Rudolf, Martin Sazma vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jan Kolek, Dominik Štoger, Radek Volf
14. Milan Martiš
58. Martin Sazma
3., 5. Dominik Štoger
20. Jan Kolek
56. Lukáš Běloušek
25. 9. 11 16:15 DEKAN Texas N.Strašecí FC Sexnejensex 4. 2:4 (1:2)
Oba celky hrály rychlý, kombinační a velice koukatelný fotbal. Brankáři místy excelovali a o pěkné akce nebyla nouze. Pavel Hromádka, Lukáš Bárta
Texas N.Strašecí FC Sexnejensex
Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jan Kolek, Pavel Kvapil, Dominik Štoger, Radek Volf vs David Dobrovolný – Marek Dědouch, Michael Durčák, Vít Fratrič, Michal Hruška, Pavel Mirovský, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Jindřich Štefan, Andrej Suchánek, Jan Ureš
7. Lukáš Běloušek
36. Jan Kolek
1. Pavel Mirovský
24. Andrej Suchánek
34., 43. Michal Hruška
18. 9. 11 16:15 ZABEH Real Hagrid CF Texas N.Strašecí FC 3. 3:2 (1:1)
Domácí urvali oba body s neuvěřitelným štěstím, když se v samém závěru odrazila střela do tyče od nic netušícího ležícího gólmana do branky.
Real Hagrid CF Texas N.Strašecí FC
David Holub – Richard Bandžak, Robert Bláha, Jakub Heřmánek, Jakub Hoffmann, Antonín Krutský, Jakub Kurnas, Matouš Lorenc, Jan Ludmila, Petr Šimsa, Jáchym Srb, Damián Vondrášek vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jan Kolek, Dominik Štoger, Radek Volf
8. Richard Bandžak
42., 55. Jakub Hoffmann
20. Radek Volf
32. Dominik Štoger
11. 9. 11 15:00 DEKAN Texas N.Strašecí FC Pražská hnědka DK 2. 4:3 (2:3)
Zápas jak na houpačce. Domácí po čtyřech minutách vedli o dvě branky, hosté však bojovali a do přestávky skóre třemi góly otočili. Ve druhé půli už ale dominovali domácí, kteří soupeře uběhali a po dvou brankách slavili vítězství.
Texas N.Strašecí FC Pražská hnědka DK
Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Jan Kolek, Pavel Kvapil, Dominik Štoger, Radek Volf vs Lukáš Hála – Petr Blažej, Martin Dvořák, Richard Holas, Ondřej Kulhánek, Jaroslav Mencl, Rudolf Miler, Jan Tůma
2. Dominik Štoger
4. Pavel Kaňok
40. Jan Kolek
51. Lukáš Běloušek
7., 18. Martin Dvořák
23. Jaroslav Mencl
4. 9. 11 16:15 ZAK Pragochmel Blšany A Texas N.Strašecí FC 1. 5:1 (4:0)
Již první poločas určil vítěze, druhá půle pak již byla vyrovnaná.
Pragochmel Blšany A Texas N.Strašecí FC
Daniel Chrastil – Miroslav Ceman, Karel Gruščík, Pavel Jiřičko, Libor Leitner, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jiří Svoboda, Vladimír Svoboda, Lukáš Vencel vs Vít Danaj – Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Pavel Kaňok, Pavel Kvapil, Dominik Štoger, Radek Volf