Ne 6.5.12 16:15 MIKU4 Torpedo Cannabis Saens 1.FC C   (HL6H)
Ne 6.5.12 17:30 MIKU4 Boys in Blue Target FC   (HL6H)
Ne 10.6.12 18:45 MIKU4 Golden City FC Klátiči WH   (HL8P)
Ne 10.6.12 20:00 MIKU4 Dvorce SK MPI Sananim FC A   (HL2B)
Ne 24.6.12 16:00 HOSTI The Penguins 6:5 B Botič FC   (HL3D)
Ne 24.6.12 17:15 HOSTI Libeň SK A Lucián FC B   (HL5D)

23. 6. 12 11:15 zzNOVOB JH Hosthunters 11. 3:6 (0:3)
Utkání hodné vyšší ligy, ve kterém nechybělo takřka nic co k výbornému fotbalu patří, a ve kterém šlo o hodně. Oba týmy se na těžkém povrchu po celý zápas prezentovali 100% nasazením, kombinacemi, tvrdými střety a mnoha góly. Domácí se i trochu překvapivě, leč zaslouženě, v 56. minutě dostali na kontakt a o minutu později vyrovnali. Hosthunters ovšem následně zabrali a pojistili si postup do 3. ligy. Zápas jako řemen! Rosenberger
JH Hosthunters
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jaroslav Čepelka, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich vs Filip KolárMartin Adámek, Michal Čermák, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík
38., 56. Jaroslav Čepelka
57. Václav Ulrich
13. Martin Fejlek
20., 59. Martin Adámek
26., 60. Milan Mařík
60. OG
9. 6. 12 15:00 HANSP Dejvický expres JH 10. 8:0 (4:0)
Nerovný zápas, ve kterém byli domácí jasně lepší a zaslouženě vyhráli, když dva góly dali i v oslabení. Hosty od většího debaklu zachránil gólman. Trnka
Dejvický expres JH
Filip Duda – Martin Briestenský, Ludvík Bruckner, Jan Macek, Ondřej Miček, Radek Neveršil, Martin Savčenko, Ivan Skoumal, Pavel Šmíd, Jakub Troníček, Kamil Veselý, Radomil Žďárský vs Ondřej Trunečka – Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Stanislav Zbyněk
53 Radek Neveršil
3. 6. 12 17:30 TEMPO JH Bohemia Roztyly 9. 4:2 (1:2)
Ačkoli hosté byli od začátku lepší, domácí hrající bez střídání dokázali využít své protiútoky, těsné vedení ubránili a v závěru rozhodli čtvrtým gólem. Vladimír Rožánek, Vasil Bobalik
JH Bohemia Roztyly
Ondřej Trunečka – Jaroslav Čepelka, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Václav Ulrich vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
2., 54. Jaroslav Čepelka
34. Václav Ulrich
42. Vladimír Kuklík
4., 27. Tomáš Brabec
27. 5. 12 08:45 HANSP Alej FK A JH 8. 1:3 (0:1)
Vyrovnané a velmi pohledné utkání, které mělo náboj a šmrnc.
Alej FK A JH
Jiří Lukeš – Pavel Beneš, Petr Beneš, Tomáš Holeček, Michal Karhan, Petr Karhan, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Josef Zeman vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jan Kopecký, David Müller, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Václav Ulrich
32. Michal Karhan 6., 52. David Müller
42. Adam Rožánek
20. 5. 12 11:15 P1 JH A - klub 90 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro A-klub. Utkání na úrovni. Slavomír Giertli, Václav Tejml
JH A - klub 90
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jaroslav Čepelka, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Václav Ulrich vs Milan Svoboda – Martin Dvořák, David Mareš, Jan Rosák, Jan Rybář, Oleg Sokolov, Michal Svoboda
14. Michael Jirovský 26. OG
52. Oleg Sokolov
54. Martin Dvořák
13. 5. 12 11:15 P1 Hustec JH 6. 2:1 (0:1)
Vynikající zápas díky oběma týmům. JH mělo více ze hry začátkem poločasu, v průběhu 1.půle přebrali otěže a tlačili hráči Hustce.Poločas však skončil 1:0 pro JH. 2.půli byl zápas nadále vyrovnaný, ale týmu Hustce se  podařilo otočit výsledek 2minuty před koncem. Zápas výborné úrovně.
Hustec JH
Martin Vohánka – Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Václav Sus, Martin Švejzar vs Ondřej Trunečka – Jaroslav Čepelka, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich
34. Martin Kubelík
58. Jakub Kumšta
50 Antonín Sus 27. Václav Ulrich
29. 4. 12 11:15 P2 JH Tus Pelotas 5. 0:2 (0:0)
Pohledné vyrovnané utkání ve kterém rozhodla lepší koncovka týmu Tus Pelotas. Michal Levora, Radek Levora
JH Tus Pelotas
Jan Kopecký – Miroslav Benáček, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Michael Turek, Václav Ulrich, Stanislav Zbyněk vs Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Arutyun Oganesyan
35. Carlos A. Molina Tello
42. Mehmet S. Midyat
22. 4. 12 11:15 P1 NeReal Žižkov FC JH 4. 0:6 (0:3)
Korektně odehrané utkání plné krásných akcí vítěze.
NeReal Žižkov FC JH
Jan Sklenář – Martin Dadek, Michal Dadek, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Petr Nosek, Karel Podrazký vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek
11. Ondřej Novák
22. Adam Rožánek
25., 51., 60. Michael Jirovský
47. Miroslav Benáček
15. 4. 12 10:00 STOD JH Lucky team 3. 1:0 (0:0)
Od začátku obě mužstva nasadili veliké tempo. Šancí bylo až mnoho. Ve druhé půli zářili domácí a zaslouženě vyhráli. David Kabát, Michal Kratochvíl
JH Lucky team
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich, Stanislav Zbyněk vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Pavel Najman, Vít Skramužský, Radek Tůma, Jiří Uher, Martin Valter
36. Stanislav Zbyněk
7. 4. 12 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A JH 2. 3:2 (2:2)
Dvoubrankové vedení Tycha dokázali hráči JH srovnat, ale na gól Dočekala už odpovědět nedokázali. Pavel Skořepa, Jiří Flekač
Tycho de Brahe FC A JH
Milan Dvonč – Vladimír Chrástecký, Zdeněk Dočekal, Petr Ježek, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Jiří Runtsch vs Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich
11. Vladimír Chrástecký
19. Jiří Runtsch
35. Zdeněk Dočekal
21. Václav Ulrich
25. Vladimír Kuklík
1. 4. 12 11:15 ZAK La Oliva FC JH 1. 4:1 (0:0)
La Oliva FC dlouho nemohli zúročit svou vyšší kvalitu. Povzbuzováni svým nehrajícím trenérem na střídačce však ve druhé půli utkání rozhodli a po zásluze vyhráli. David Haštaba, Marek Olos
La Oliva FC JH
Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Leka Domdjoni, Miroslav Kopecký, Leonard Marku, Daniel Ptáčník, Jan Šesták vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jaroslav Čepelka, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich