Ne 10.6.12 10:00 P1 Glebus United Nations Catchers SC   (HL8L)
Ne 10.6.12 11:15 P1 S.N.F. A Botič FC   (HL3D)
Ne 10.6.12 12:30 P1 Plný plíce Česlo   (HL7L)

23. 6. 12 11:15 BECH Hustec A - klub 90 11. 2:2 (1:1)
Zasloužená remíza. Robert Kopřiva, Michal Patka
Martin Kubelík – Tomáš Blažek, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Václav Sus, Martin Švejzar vs Milan Svoboda – David Mareš, František Mrázek, Jan Rosák, Jan Rybář, Oleg Sokolov
51. Martin Švejzar
38 Lukáš Marček 23. OG
38. Oleg Sokolov
9. 6. 12 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A Hustec 10. 3:0 (1:0)
Kdyby Hustec víc hrál než řval, tak by zápas nevypadal tak jednoznačně. Roman Bačák, Dominik Zukal
Tycho de Brahe FC A Hustec
Josef Oplt – Vladimír Chrástecký, Zdeněk Dočekal, Václav Makara, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Jiří Runtsch, David Tománek vs Martin Vohánka – Tomáš Blažek, Vojtěch Havlovec, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Antonín Sus, Václav Sus
17., 53. Jan Oplt
53. OG
3. 6. 12 11:15 TEMPO Tus Pelotas Hustec 9. 3:1 (0:0)
Kvalitní utkání hrané důrazně, ale férově. Rozhodly dva krásné góly kapitána domácích, nejlepšího hráče na hřišti. Jan Hruška, Karel Bednář
Tus Pelotas Hustec
Caner Memis – Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Tibor Ižák, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Arutyun Oganesyan, Attila Pál, Lukáš Vrba vs Martin Vohánka – Tomáš Blažek, Vojtěch Havlovec, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus
35., 41. Jeremie Bertolino
60. Attila Pál
47. Vojtěch Havlovec
27. 5. 12 11:15 P2 Hustec NeReal Žižkov FC 8. 2:1 (1:1)
Zbytčně agresivní utkání, vyrovnané až do konce. Vadym Shmyrko, Alexej Tsarev
Hustec NeReal Žižkov FC
Martin Vohánka – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Václav Sus, Martin Švejzar vs Petr Nosek – Martin Dadek, Michal Dadek, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Martin Peňáz, Jan Sklenář
24. Martin Švejzar
39. Jakub Kumšta
15 Václav Sus 28. Martin Peňáz
20. 5. 12 10:00 STOD Lucky team Hustec 7. 1:2 (1:1)
Férový zápas s mírnou převahou domácích, kteří sice měli více šancí, jejich soupeře ale podržel brankář. Hosté vyhráli šťastně, když střelu mimo náhodou tečoval Sus do brány.
Lucky team Hustec
Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Michal Kebert, Pavel Najman, Jan Pichl, Jiří Uher, Martin Valter vs Martin Vohánka – Jiří Blažek, Vojtěch Havlovec, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus
6. Martin Valter 18., 58. Antonín Sus
13. 5. 12 11:15 P1 Hustec JH 6. 2:1 (0:1)
Vynikající zápas díky oběma týmům. JH mělo více ze hry začátkem poločasu, v průběhu 1.půle přebrali otěže a tlačili hráči Hustce.Poločas však skončil 1:0 pro JH. 2.půli byl zápas nadále vyrovnaný, ale týmu Hustce se  podařilo otočit výsledek 2minuty před koncem. Zápas výborné úrovně.
Hustec JH
Martin Vohánka – Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Václav Sus, Martin Švejzar vs Ondřej Trunečka – Jaroslav Čepelka, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, David Müller, Ondřej Novák, Václav Ulrich
34. Martin Kubelík
58. Jakub Kumšta
50 Antonín Sus 27. Václav Ulrich
6. 5. 12 18:45 P3 La Oliva FC Hustec 5. 2:4 (0:2)
Akční utkání, kde oba týmy hráli na maximum! Hustec zaslouženě vyhrál.
La Oliva FC Hustec
Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Leka Domdjoni, Miroslav Kopecký, Jan Malý, Leonard Marku, Rajmond Marku, Jan Šesták, Eduard Shiroka vs Martin Vohánka – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Vojtěch Havlovec, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Antonín Sus, Václav Sus
49. Luidj Dedaj
57. Rajmond Marku
47 Luidj Dedaj 5., 47. Antonín Sus
25., 56. Vojtěch Havlovec
22. 4. 12 11:15 P2 Hustec Hosthunters 4. 2:2 (2:0)
Kvalitní zápas se spravedlivou remízou. Peter Giertli, Václav Tejml
Hustec Hosthunters
Martin Vohánka – Václav Bulvas, Vojtěch Havlovec, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Marček, Roman Mašek, Lukáš Moravec vs Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
5., 29. OG 35., 36. Milan Mařík
14. 4. 12 13:45 HANSP Dejvický expres Hustec 3. 3:3 (1:1)
Pohledný, bojovný zápas, který kazila snad jenom místy přehnaná agresivita domácích.