Po 28.5.12 18:15 BECH Tatran Válec Pivní pohoda AC   (HL5B)
Po 28.5.12 19:30 BECH Premiéra TV Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 28.5.12 20:45 BECH Borussia Bubeneč PAVAPA Motl   (HL3B)
Čt 7.6.12 18:15 BECH Sorry FC Tazy FPC   (HL6E)
Čt 7.6.12 19:30 BECH Zelená liška TJ SUP A Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 7.6.12 20:45 BECH Relax-FC Borussia Bubeneč   (HL3B)

19. 6. 12 19:30 HOSTI Bába FC Medvědi A 11. 5:1 (2:1)
Medvědi potřebovali vyhrát, aby se udrželi v 5.lize, ale za předvedený výkon si body nezasloužili. Hráli individuálně a místy  na náhodu, což na krásnou kombinační hru soupeře nemohlo stačit. Zasloužená výhra domácích.
Bába FC Medvědi A
Tomáš Mertha – Martin Brož, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, David Mally, Eduard Polášek, Marek Starý, Kamil Stojaspal vs Petr Černík – Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
20., 55., 58. Tomáš Mertha
25., 38. David Mally
30. Lubomír Peklanský
5. 6. 12 18:30 HRAB1 Medvědi A AG team 10. 2:8 (1:4)
Průběh zápasu byl jednoznačný, vítězové byli po všech stránkách lepším týmem. Lubomír Kubička, Miroslav Švarc
Medvědi A AG team
Jakub Čermák – Robert Hlubuček, Ondřej Kmoch, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek vs Petr Štětka – Lukáš Ceé, David Dufek, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Marián Poledník, Dominik Šír, Ivo Vavříček
10. Michael Kyjak
57. Luboš Řezníček
16., 46., 50. Jakub Milner
18., 21., 44. Dominik Šír
30. Marián Poledník
34. Lukáš Ceé
29. 5. 12 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Medvědi A 9. 6:2 (1:1)
1. poločas byl fotbalově neatraktivní, Petřiny vyhráli díky chybám soupeře.
Petřiny 09 FC Medvědi A
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Michal Černík – Robert Hlubuček, Ondřej Kmoch, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
30., 38., 54. Martin Huml
39. Oldřich Kopecký
42. Michal Petržilka
55. Libor Pechoč
25. Luboš Řezníček
59. Luděk Nešpor
22. 5. 12 20:15 METE1 Medvědi A Motor 1.TF 8. 5:1 (1:0)
Tomáš Gaper, Michal Kulhánek
Medvědi A Motor 1.TF
Jan Šimůnek – Michal Černík, Ondřej Kmoch, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Luboš Řezníček vs Filip Kupec – Petr Bánovčin, David Bozděch, Tomáš Burda, Václav Mysík, František Perdok, Radek Perdok
25. Jan Šimůnek
35., 57., 59. Lubomír Peklanský
47. Luděk Nešpor
59. Václav Mysík
15. 5. 12 17:45 ZABEH Medvědi A Dynamit Baterie A 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Medvědi A Dynamit Baterie A
Jiří Kopáček – Petr Černík, Ondřej Kmoch, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek vs
8. 5. 12 19:30 MIKU3 Komtupapa Medvědi A 6. 9:4 (4:1)
Domácí si od začátku vytvořili náskok, který postupně navyšovali a udržovali. Jaroslav Bellada, Ondřej Halbich
Komtupapa Medvědi A
Jiří Nakládal – Jan Berka, Adam Boruta, Roman Hnilo, Tomáš Kuchař, Václav Navrátil, Miroslav Špaček vs Petr Černík – Manuel Gonzalez, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Luděk Nešpor, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
9., 13., 30., 35. Adam Boruta
24., 34., 50. Roman Hnilo
42., 59. Václav Navrátil
23. Luděk Nešpor
37., 39. Jan Šimůnek
1. 5. 12 20:15 P3 Medvědi A J paví Ř 5. 1:5 (0:3)
Průměrné utkání, hosté byli po celou dobu lepší a zaslouženě zvítězili.
Medvědi A J paví Ř
Jiří Kopáček – Petr Černík, Manuel Gonzalez, Petr Kalaš, Ondřej Kmoch, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek vs Richard Zelenák – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Timur Vagapov, Erich Wolny
51. Manuel Gonzalez 26., 28., 59. Petr Dušek
30., 34. Erich Wolny
24. 4. 12 20:15 P3 Cosmetic Medvědi A 4. 2:1 (2:0)
Pohledné utkání plné šancí, domácí neproměnili velké šance a v závěru mohli o své těsné vedení přijít. Petr Vinš, Zbyněk Pláteník
Cosmetic Medvědi A
Norbert Rúček – Lukáš Bouzek, Josef Hisem, David Kantor, Daniel Kotek, Tomáš Linhart, Jiří Švec vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Manuel Gonzalez, Ondřej Kmoch, Michal Lávička, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
9. Tomáš Linhart
25. Josef Hisem
35. Ondřej Kmoch
10. 4. 12 19:30 MIKU3 Medvědi A Prokaryota FZ 3. 2:4 (2:1)
Utkání 2 rozdílných poločasů. V prvním poločase zaslouženě vedl domácí tým, po změně stran byli jasně lepší hosté.
Medvědi A Prokaryota FZ
Jiří Kopáček – Petr Černík, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Josef Křišta, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Stanislav Valko, Martin Vondra
16. Luděk Nešpor
17. Jan Šimůnek
30., 52. Ondřej Mach
48. Michal Hacaperka
55. Jaromír Talíř
2. 4. 12 17:45 STER2 Pozdní sběr II Medvědi A 2. 5:0 (1:0)
První poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí domácích. Ve druhém poločase ale rozjeli gólostroj a zaslouženě vyhráli. Karel Sláma, Milan Jechoutek
Pozdní sběr II Medvědi A
David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Petr Černík – Michal Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
8. Igor Pšurný
33., 39. Michal Mokroš
40. Radomír Baršč
48. Radek Pálenkáš
27. 3. 12 19:45 HRAB1 Medvědi A Spirit bar FC B 1. 4:4 (3:2)
Krásné fotbalové utkání, které bylo tvrdé, ale férově vedené. Domácí dostávali až příliš laciné branky, a tak byli nakonec vděční za remízu.