Pá 13.4.12 17:45 ZABEH Démoni 64! FC Kobylisy A   (HL4D)
Pá 13.4.12 19:00 ZABEH Berlínští lvi Borcibalona FC A   (HL3C)
Pá 13.4.12 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Felix club (seniors)   (VL4C)
Pá 11.5.12 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt B Tuscarora A   (HL3C)
Pá 11.5.12 19:00 TEMPO Démoni Fugas CF A   (HL4D)
Pá 11.5.12 20:15 TEMPO Chuchle PAPE Dejvice   (HL5F)

21. 6. 12 19:30 MIKU4 Pašáci Horst 1.FC 11. 5:1 (1:1)
Hned ve 2.minutě šli hosté do vedení, aby ve 4.min. domácí vyrovnali. 2.poločas byl od domácích mnohem lepší, bojovali, běhali a odměnou jim bylo zasloužené  vítězství.
Pašáci Horst 1.FC
Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Jan Trpišovský vs Jakub Nováček – Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
4., 51. Petr Geisler
40. Karel Janďourek
47. Jakub Mudra
49. Petr Gregar
2. Lukáš Kropík
13. 6. 12 20:15 P3 Horst 1.FC South Stars 10. 3:5 (1:4)
Hosté byli herně lepší, domácí bojovně dotahovali skóre. Bez závad.
Horst 1.FC South Stars
Adam Slánský – Lucián Baltaretu, Ondřej Fišer, Václav Nič, Petr Paulín, Jan Pecka, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Miroslav Daniš – Václav Bělunek, Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička
25., 47. Martin Pistulka
51. Václav Nič
7., 11., 24. Václav Bělunek
13. Josef Maršík
53. Miroslav Daniš
7. 6. 12 20:30 SCBEC Poblióni FC Horst 1.FC 9. 2:5 (0:3)
První půli lepší Horst si vytvořil náskok a vítězství si už vzít nenechal. Lepšík
Poblióni FC Horst 1.FC
Jakub Pastyřík – Roman Bukva, Tomáš Chytka, David Jeřábek, Martin Lux, Patrik Mitáš, Vladimír Moc, Pavel Nachtigal, Zdeněk Urbanec, Zbyněk Vaňous vs Adam Slánský – Lukáš Kropík, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
31. Roman Bukva
34. Patrik Mitáš
12., 18., 56. Martin Pistulka
28., 59. Petr Tomečka
31. 5. 12 18:15 MIKU1 Horst 1.FC Jawa Team 8. 1:4 (1:3)
Pohledné a slušné utkání hrané ve vysokém tempu. Zdeněk Genčev, Ladislav Mach
Horst 1.FC Jawa Team
Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Lukáš Kropík, Václav Nič, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Aleš ProcházkaMartin Mansoor, Jan Pokorný, Eduard Příhoda, Tomáš Procházka, Hynek Roubík
13. Zdeněk Uher 15., 19. Hynek Roubík
18. Martin Mansoor
57. Eduard Příhoda
24. 5. 12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Horst 1.FC 7. 3:5 (2:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ale Horst v prvních minutách druhého vstřelil dva rychlé góly a vedení si udržel až do konce. Jakub Vidman, Matěj Kubínek
Banditi z Palmovky Horst 1.FC
Aleš Strach – Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Lukáš Nebel, Martin Vančík vs Jakub Nováček – Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
11., 12. Libor Mohyla
58. Martin Beránek
12., 31., 32., 48. Petr Tomečka
26. Martin Pistulka
17. 5. 12 19:30 HANSP Horst 1.FC Indiana Team 6. 7:2 (1:1)
Po remízovém 1.poločase domácí zvýšili své vedení, ačkoliv opticky byl zápas poměrně vyrovnaný, co se týče produktivity a proměňování šancí nikoliv, zde hosté zaostávali.
Horst 1.FC Indiana Team
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Petr Tomečka vs Jiří Volf – Jaroslav Krčílek, Dan Merta, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Volf
3. Petr Paulín
31., 35. Lucián Baltaretu
44., 48., 60. Petr Tomečka
50. Lukáš Kropík
5. Ladislav Neumar
37. Miroslav Pechar
9. 5. 12 19:00 P3 Horst 1.FC Ústavan 01 KK 5. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství lepšího týmu. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší, ale gólman domácích chvílemi doslova čaroval.
Horst 1.FC Ústavan 01 KK
Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Michal Hudec, Lukáš Huňa, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka
56. Petr Tomečka 55 Václav Nič 26., 32. David Straka
35. OG
25. Jakub Marianovský
55. Martin Mates
55. David Straka
23. 4. 12 19:45 HRAB2 Bandidoz Horst 1.FC 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách, kdy rozhodlo krásné sólo od vlastního vápna hráče Tomečka z Horstu. Tomáš Bárta, Miroslav Petržilka
Bandidoz Horst 1.FC
Jiří Roubínek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Adam Lederer, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Lukáš Kropík, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
11. František Vógl
36. Jan Dřízhal
29. Lukáš Kropík
39., 48. Petr Tomečka
17. 4. 12 18:15 BECH Horst 1.FC Speciál Bráník A 3. 6:1 (3:1)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem, skóre mohlo být i vyšší, hostům výborně zachytal Hájek. Procházka M.
Horst 1.FC Speciál Bráník A
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Robert Hájek – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Tomáš Nováček
24., 27., 36. Petr Tomečka
29. Václav Nič
55., 57. Martin Pistulka
30. Vitalii Cozlov 48. Štěpán Černušák
12. 4. 12 19:30 MIKU2 VŠSK MFF UK B Horst 1.FC 2. 3:3 (2:1)
Už to vypadalo, že "matematici" zápas vyhrjí. Soupeř to ale nevzdal a po druhém gólu v 56. minutě zapnul ještě víc. V 59. minutě zahrál jeden z domácích rukou ve vápně a z penalty se zrodila již nečekaná remíza. Tomáš Mládek, Vladimír Anev
VŠSK MFF UK B Horst 1.FC
Zdeněk Říha – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Petr Sváček, Marek Zelc vs Jakub Nováček – Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
4., 6. Radoslav Janoštiak
49. Jan Líkař
8., 56. Petr Tomečka
59. Lukáš Kropík
2. 4. 12 17:45 STER3 Horst 1.FC Šachta UK 1. 5:4 (1:1)
Vcelku vyrovnaný zápas, Horst lépe kombinoval, hosté převážně nakopávali. O výsledku rozhodly čtyři stejné branky domácího Pistulky, které vsítil snadno hlavou po autovém vhazování. Obrana hostů byla při jeho bránění nedůsledná. Jakub Tichý, Michal Lainer
Horst 1.FC Šachta UK
Miroslav Zámola – Lukáš Kropík, Jakub Nováček, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Tomáš Volf, Jan Zapotil