St 2.5.12 19:30 MIKU3 Typos FC Black mamba IBD   (HL6C)
St 2.5.12 20:45 MIKU3 Juventus Pivus Čelzí   (HL8F)
Pá 25.5.12 18:00 P3 Kumpáni Berlínští lvi   (HL3C)
Pá 25.5.12 19:15 P3 Důchodci Tuscarora A   (HL3C)
Pá 8.6.12 18:00 P1 Kumpáni Borussia Dortšpunt B   (HL3C)
Pá 8.6.12 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Gumídci Méďové FC   (HL4D)

21. 6. 12 19:30 MIKU4 Pašáci Horst 1.FC 11. 5:1 (1:1)
Hned ve 2.minutě šli hosté do vedení, aby ve 4.min. domácí vyrovnali. 2.poločas byl od domácích mnohem lepší, bojovali, běhali a odměnou jim bylo zasloužené  vítězství.
Pašáci Horst 1.FC
Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Jan Trpišovský vs Jakub Nováček – Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
4., 51. Petr Geisler
40. Karel Janďourek
47. Jakub Mudra
49. Petr Gregar
2. Lukáš Kropík
14. 6. 12 20:45 MIKU2 Bandidoz Pašáci 10. 4:5 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, kdy se výsledek neustále přeléval na jednu či druhou stranu. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Bandidoz Pašáci
Jaroslav Jakubec – Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jakub Mudra, Tomáš Pikula, Petr Viliš
58. Petr Viliš
7. 6. 12 20:45 MIKU2 Pašáci Speciál Bráník A 9. 5:2 (4:0)
Pašácí si v první půli vytvořili pěkný náskok, v druhé půli se Bráník snažil, ale na zvrat už to nestačilo. Ondřej Pavlíček, Marek Truska
Pašáci Speciál Bráník A
Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Jan Trpišovský, Petr Viliš vs Ondřej Váňa – Michal Baroch, Matěj Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Tomáš Nováček, Jan Ropický
6., 18. Ondřej Jedlička
11. Petr Viliš
24., 38. Jan Trpišovský
32. Jan Ropický
40. Tomáš Nováček
31. 5. 12 20:45 MIKU1 VŠSK MFF UK B Pašáci 8. 1:0 (1:0)
Slušné utkání, kde se hosté dostali do vedení a i přes snahu hostů jej udrželi a zvítězili. Zdeněk Genčev, Ladislav Mach
VŠSK MFF UK B Pašáci
Zdeněk Říha – Pavel Borský, Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Šťasta, Petr Sváček, Marek Zelc vs Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Jan Trpišovský
5. Radoslav Janoštiak
24. 5. 12 20:45 MIKU2 Pašáci Šachta UK 7. 4:4 (3:1)
Jasně lepší Pašáci doplatili na laxní koncovku a formu gólmana Šachty. David Marek, Jiří Zbíral
Pašáci Šachta UK
Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Ondřej Jedlička, Richard Klípa, Jakub Mudra, Petr Viliš vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
22. Richard Klípa
27. Petr Gregar
28., 47. Ondřej Jedlička
16., 55. Jan Zapotil
50. Jan Stehlík
54. Aleš Pavel
17. 5. 12 20:45 MIKU2 Ústavan 01 KK Pašáci 6. 2:1 (0:1)
Pohledné utkání v němž v posledních minutách rozhodl hráč Bočan o výhře Ústavanu. Šťástka
Ústavan 01 KK Pašáci
Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Michal Hanuš, Michal Hudec, Lukáš Huňa, Martin Mates vs Milan Miga – Petr Geisler, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Tomáš Pikula, Petr Viliš
50. Jindřich Fornůsek
59. Michal Bočan
30. Ondřej Jedlička 58. Tomáš Pikula
10. 5. 12 20:45 MIKU1 South Stars Pašáci 5. 2:5 (1:1)
Pašáci se mohli spolehnout na svého kanonýra a zaslouženě vyhráli. Josef Smetana, Martin Hošek
South Stars Pašáci
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Josef Maršík, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal vs Milan Miga – Daniel Gallas, Petr Gregar, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš
27. Petr Vejvoda
54. Miroslav Charvát
7., 41. Jakub Mudra
34., 36. Jan Trpišovský
43. Ondřej Jedlička
26. 4. 12 20:45 MIKU2 Pašáci Poblióni FC 4. 4:1 (1:0)
Utkání odpískal náhradní rozhodčí, delegovaný se nedostavil. Remigiusz
Pašáci Poblióni FC
Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Ondřej Jedlička, Richard Klípa, Jakub Mudra, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský vs Jakub Pastyřík – Roman Bukva, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, David Jeřábek, Martin Lux, Vladimír Moc, Pavel Nachtigal, Zbyněk Vaňous
3., 47. Tomáš Pikula
49. Jan Trpišovský
56. Petr Geisler
44. Martin Lux
19. 4. 12 19:30 MIKU2 Jawa Team Pašáci 3. 3:8 (0:5)
Po první půli se zdálo, že zápas bude mít jasná průběh. Jawa team se ve druhé půli zlepšil a byl vyrovnaným soupeřem. Na zvrat už to ale bohužel nestačilo. Ondřej Vokál, Lukáš Dlabač
Jawa Team Pašáci
David Sýkora – Martin Mansoor, Lukáš Mařík, Jan Mocek, Aleš Procházka, Tomáš Procházka, Tomáš Turek vs Milan Miga – Petr Geisler, Petr Gregar, Ondřej Jedlička, Richard Klípa, Tomáš Pikula
33., 45. Aleš Procházka
54. Martin Mansoor
9., 10., 24., 39. Tomáš Pikula
20., 44., 55. Ondřej Jedlička
28. Richard Klípa
12. 4. 12 20:45 MIKU2 Pašáci Banditi z Palmovky 2. 8:1 (4:0)
Výsledek je pro Bandity až krutý. Jejich produktivita v útoku ale byla žalostná a v tom byl asi největší rozdíl mezi oběma týmy. Sympatické u Banditů bylo, že bojovali srdnatě až do (hořkého) konce. Tomáš Mládek, Vladimír Anev