12. Sloni na Pobřeží A 11 1 3 7 20:59 -5

Po 16.4.12 18:15 MIKU3 Dřevorubci Modřany V Cormoran FC   (VL2A)
Po 16.4.12 19:30 MIKU3 Demínka A Pod parou   (HL8B)
Po 16.4.12 20:45 MIKU3 Letná FC Samson Bonella A   (HL4A)
Po 25.6.12 18:00 ZAK Limita Letná FC   (HL4A)
Po 25.6.12 19:15 ZAK Pekárny United FC Blaženka spiders   (HL6A)
Po 25.6.12 20:30 ZAK Klokan Perón club SUP Ortopedie   (SVL1A)

22. 6. 12 18:15 ARIT Polární záře PAPE Dejvice 11. 6:2 (1:2)
Korektně odehrané utkání.
Polární záře PAPE Dejvice
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Lukáš Šedivý, Petr Štěpánek vs Robert Martišek – Daniel Beránek, Pavel Brož, David Polák, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka, Tomáš Vostrovský
42. Daniel Beránek
15. 6. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Polární záře 10. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Kučera
Pivní balet Polární záře
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, Tomáš Lojek, Roman Peták, Petr Štěpánek, Marek Vávra
19., 59. Josef Soukup 39., 60. Tomáš Lojek
43. Petr Štěpánek
8. 6. 12 19:15 ZAK Polární záře Efficenza AC 9. 2:2 (2:1)
Remíza zcela neodpovídá průběhu zápasu, jelikož domácí měli více šancí, ale nedokázali je proměnit. Klail
Polární záře Efficenza AC
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Lukáš Šedivý, Petr Štěpánek vs Martin Pobuda – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jaromír Janoušek, Břetislav Klápště, Petr Louda, Michal Němec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
22. Tomáš Lojek
26. David Lojek
8. Jiří Tlamsa
51. Jiří Ditter
1. 6. 12 20:15 TEMPO Chuchle Polární záře 8. 3:2 (1:1)
Pohledné utkání s podivným přístupem obou stran. Vyrovnanému zápasu by slušela remíza, ale s tím nesouhlasilo mužstvo domácích, konkrétně hráč Vrbík. Trnka
Chuchle Polární záře
Jaroslav Lang – Pavel Harvánek, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., David Vrbík vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
19., 50. David Vrbík
39. Pavel Koli
18. Vítězslav Rákosník
45. David Lojek
25. 5. 12 17:45 STER2 Polární záře Ontosport 7. 9:1 (2:1)
Hosty zlomily momenty na hranici obou poločasů.
Polární záře Ontosport
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Václav Novák – Tomáš Běloch, Michal Brenner, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich
19., 33., 56. David Lojek
29., 32., 60. Vítězslav Rákosník
36., 37., 55. Petr Štěpánek
10. Michal Brenner
18. 5. 12 19:00 STOD Gladiators Beroun Polární záře 6. 3:4 (2:3)
Beroun se ujal dvoubrankového vedení, ale usnul na vavřínech a  přišel o něj. Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
Gladiators Beroun Polární záře
David Tregler – Josef Hejna, Antonín Joska, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
59. Marek Vávra
11. 5. 12 18:00 P1 Polární záře Batalion 91 A 5. 0:2 (0:1)
Vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém zvítězili o něco fotbalovější hráči Batalionu. David Pecka, Jan Filípek
Polární záře Batalion 91 A
Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Lukáš Šedivý, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Jan Kůstka – Michal Cihelka, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, Tomáš Kozák, Luboš Kubelka, Marcel Šmídek, Tomáš Souček
16. Tomáš Souček
40. Luboš Kubelka
4. 5. 12 17:45 TEMPO Vládci Prahy Polární záře 4. 6:6 (4:3)
Zápas vysoké úrovně, hraný s velkým nasazením. Vprvní půli byli mírně lepší domácí, ve druhé hosté. Jiří Sedláček
Vládci Prahy Polární záře
Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Antonín Snopek, David Sváček vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
3., 6., 7. Jakub Klíma
30., 46. Josef Brandejs
60. Karel Erben
20 Karel Erben 5., 43. Tomáš Lojek
14., 28., 35., 53. David Lojek
20. 4. 12 18:15 zzNOVOB Polární záře Real Prd 3. 4:2 (2:1)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodl nástup do druhé půle, v němž domácí odskočili svému soupeři. Tomáš Kováč, Miroslav Paštěka
Polární záře Real Prd
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Jan Majtán, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
20., 30. Vítězslav Rákosník
32. Petr Štěpánek
34. David Lojek
22., 58. Vladimír Kalous
13. 4. 12 17:00 zzZARUB Sloni na Pobřeží A Polární záře 2. 1:7 (1:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů, co se skóre týče. Hosté měli v první půli šance, které nevyužili. Ve druhé půli se strhl brankostroj a skóre narůstalo. Polární záře vyhrála zaslouženě. Trnka
Sloni na Pobřeží A Polární záře
Marcel Čeleda – Tomáš Čeleda, Manuel Gery, Filip Hereš, Jakub Krása, Petr Olma, David Polydor vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
26. Filip Hereš 31. Marek Vávra
34., 59. David Lojek
35., 60. Tomáš Lojek
44. Vítězslav Rákosník
49. Petr Štěpánek
6. 4. 12 19:30 PRKOP Polární záře President FC 1. 2:4 (1:0)
Vyrovnané utkání, plné soubojů. Zpočátku byli lepší domácí, ale pak jim nejspíše došli síly. Zápasu by slušela remíza. Radek Čebiš, Gejza Trgiňa
Polární záře President FC
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Lukáš Šedivý, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Pavel Záhora – Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Václav Potužník, Vladimír Sup