12. Sloni na Pobřeží A 11 1 3 7 20:59 -5

Ne 22.4.12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Atomovej brouk B   (HL3D)
Ne 22.4.12 18:45 zzNOVOB Erectico TBC Veleslavín Viktoria   (HL4F)
Ne 22.4.12 20:00 zzNOVOB 1.W.C. Bamboocha City   (HL6G)
Ne 13.5.12 10:00 P1 Caroil Fernet team Říčany   (HL8L)
Ne 13.5.12 11:15 P1 Hustec JH   (HL4E)
Ne 13.5.12 12:30 P1 Vozovna Hloubětín B Poštmistři A   (HL7K)

22. 6. 12 18:15 zzSTRE President FC Pivní balet 11. 6:1 (3:1)
Pohledné utkání, kde tempo hry udávali domácí. Polsedních 10 minut hrál Balet ve 4 v poli, což se projevilo na skóre. Martin Mates, Michal Bočan
President FC Pivní balet
Marek Fišl – Vojtěch Ebr, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Václav Potužník, Vladimír Sup, Aleš Svoboda, Jan Tománek vs David Poláček – Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl
17., 52. Vojtěch Ebr
24. Martin Kolankiewicz ml.
27., 56. Vladimír Sup
50. Martin Kolankiewicz st.
26. David Riedl
15. 6. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Polární záře 10. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Kučera
Pivní balet Polární záře
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, Tomáš Lojek, Roman Peták, Petr Štěpánek, Marek Vávra
19., 59. Josef Soukup 39., 60. Tomáš Lojek
43. Petr Štěpánek
8. 6. 12 18:15 PRKOP Pivní balet PAPE Dejvice 9. 4:2 (2:2)
Nervózní utkání, kde Pivní balet hrál fotbal, ale soupeř se hádal. Pavel Karabec, Josef Kubr
Pivní balet PAPE Dejvice
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Robert Martišek – Pavel Brož, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, František Vomáčka, Tomáš Vostrovský
20., 31., 33. Marek Böhm
30. Josef Soukup
11. Tomáš Vostrovský
19. Ivan Štochl
1. 6. 12 19:15 ZAK Efficenza AC Pivní balet 8. 2:0 (0:0)
Po bezgólovém poločase, kdy se šance střídaly na obou stranách se Efficenza ujala vedení. Pivní balet se nedokázal prosadit ani z těch nejvyloženějších šancí, a tak v poslední minutě inkasoval na 0:2. Husák
Efficenza AC Pivní balet
Martin Pobuda – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jaromír Janoušek, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Michal Němec, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs David Poláček – Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
38. Michal Lipovský
60. Břetislav Klápště
25. 5. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Chuchle 7. 6:3 (2:2)
Hezké, pohledné utkání hrané nahoru dolů. Domácí těžili z "motorové myši" Plase, hosté bohužel takového hráče neměli.
Pivní balet Chuchle
David Poláček – Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl vs Michal Kozák – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., David Vrbík
8., 53., 55. Jan Pilát
20. Ludvík Mlch
40., 43. Pavel Plas
3. Pavel Harvánek
19. David Vrbík
31. Jaroslav Němec
18. 5. 12 18:15 PRKOP Ontosport Pivní balet 6. 1:12 (1:3)
Domácí v 5 lidech nemohli hostům dlouho vzdorovat.
Ontosport Pivní balet
Václav Novák – Michal Brenner, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Karel Novák, Zdeněk Novák vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
17. Karel Novák 4., 14., 39., 40., 60. Marek Böhm
21. Vít Petrák
33., 46., 50. Jan Pilát
49. David Riedl
50. Ludvík Mlch
51. Václav Procházka
11. 5. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Gladiators Beroun 5. 6:4 (1:3)
Přesto, že Pivnímu baletu chybělo několik zraněných hráčů, podařilo se mu vstřelit první gól. Gladiátors přidali a do poločasu vedli o 2 góly 3:1. 2.poločas nastal zvrat Pivního baletu, kdy střelecky disponovaný Soukup hattrickem otočil vývoj velmi dobrého a korektního utkání. Gladiátors ještě snížili  na rozdíl gólu, ale 3 minuty před koncem rozhodl Bohm o vítězství Pivního baletu.
Pivní balet Gladiators Beroun
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Radek Beneda – Josef Hejna, Antonín Joska, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, David Tregler
8., 49. Jan Pilát
34., 36., 45. Josef Soukup
57. Marek Böhm
10. Samuel Kuchař
13., 27. Josef Hejna
50. Jiří Patera
4. 5. 12 19:15 P2 Batalion 91 A Pivní balet 4. 5:0 (2:0)
Pěkný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Pivní balet po pár minutách přišel o hráče na střídání kvůli zraněním.  Spolu s několika nepřesnými rozehrávkami se to podepsalo na celkovém výsledku.
Batalion 91 A Pivní balet
Jakub Figr – Michal Černý, Michal Cihelka, Petr Gruda, Martin Hemerka, Luboš Kubelka, Jan Kůstka, Marcel Šmídek, Tomáš Souček vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
5. Martin Hemerka
22. Michal Cihelka
34., 56., 60. Tomáš Souček
20. 4. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Vládci Prahy 3. 4:4 (1:3)
Zprvu velký nástup hostí, kteří během deseti minut rozebrali soupeře a vypadalo to na exhibici. Uspokojení hosté se ale stáhli do obrany, což byla voda na mlýn domácích. Ti opanovali hru a hlavně ze standartních situací těžili z vysokého Bohma. Zápas otočili, hosté ale na poslední chvíli vyrovnali. Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka
Pivní balet Vládci Prahy
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Michal Paleček, David Sváček
24. Vít Petrák
31., 43. Marek Böhm
44. Jan Pilát
3. Josef Brandejs
7., 8. Svatopluk Hybš
59. Jakub Klíma
13. 4. 12 18:15 zzNOVOB Real Prd Pivní balet 2. 3:2 (1:1)
Pohledné utkání se šťastnou výhrou Realu Prd. Kratochvíl
Real Prd Pivní balet
Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Jan Majtán, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Pavel Plas, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
28., 59. Michal Volák
45. Jiří Princ
30. Vít Petrák
50. Marek Böhm
6. 4. 12 18:15 PRKOP Pivní balet Sloni na Pobřeží A 1. 7:1 (5:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí nedali Slonům šanci. Téměř všechny góly padli po náběhu za obranu. Gejza Trgiňa, Radek Čebiš
Pivní balet Sloni na Pobřeží A
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Marcel Čeleda – Tomáš Čeleda, Manuel Gery, Jakub Krása, Petr Olma, David Polydor, Jan Trska