Út 3.4.12 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Pavana AK A
St 4.4.12 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Lachtánci 1.WC
Po 9.4.12 16:15, 17:30 P2 Modrá vopice TJ
Pá 13.4.12 17:45, 19:00 STER3 Bronx KKK A
St 18.4.12 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Pivojs s.r.o.1.FC
St 18.4.12 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Lachtánci 1.WC
St 25.4.12 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Tatarský biftek
Pá 27.4.12 18:00, 19:15 P3 Modrá vopice TJ
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo totálně přesypalo pořadí ve spodní polovině tabulky. Dirty Bastards si zastříleli proti Vyzunku a slaví záchranu, stejně jako Zodyhyd, který v přímém souboji poslal o patro níž Tatarský biftek. A překvapivě sestupuje i Pavana, která nezvládla zápas s třetími F.C.K. a zároveň Pivojs uhrál potřebnou remízu s postupujícími Lachtánky. Z první příčky jde o patro výš Bronx a porážka s XXX na tom nemohla už nic změnit. Modrá vopice chudou bilanci jediné výhry nerozšířila, od Dodo´s kings sice dostala jen jeden gól, ale i to soupeři na výhru stačilo. Korunu krále střelců získal za 19 přesných zásahů Dixa z Bronxu, gólmanům vládl jeho spoluhráč Zemánek.

25. 6. 12 19:00 P3 Vyzunk FM Dirty Bastards 11. 2:7 (1:4)
Vyrovnané utkání, kterému nechyběl náboj. Rozhodlo se už v 1.půli, kdy ve 20.minutě byl stav 4:1.
Vyzunk FM Dirty Bastards
Miroslav Stříbrný – Marek Čekan, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Tomáš Soukup vs Lukáš Borzyk – Milan Hložek, Daniel Hrdina, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Rukavička, Michal Ryant, Jan Šíma, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík, Pavel Vaňák
10. Roman Sluka
25. 6. 12 19:00 P1 Dodo´s kings Modrá vopice TJ 11. 1:0 (0:0)
Docela zajímavé utkání, škoda že hosté byli oslabeni i hráč č.8 Radil dával soupeřově obraně dost zabrat a jen štěstí je chránilo od inkasování branky. Karel Šafařík, Michal Trojan
Dodo´s kings Modrá vopice TJ
David PosLubomír Dobšovič, Tomáš Hádek, Jakub Helis, Tomáš Herold, Tomáš Luka, Jiří Pohunek, Marek Walch vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Martin Kmoch, Lukáš Radil, Petr Šilhánek
48. Jakub Helis
25. 6. 12 18:45 TEMPO Tatarský biftek Zodyhyd P.N.P. 11. 2:6 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Tatarský biftek Zodyhyd P.N.P.
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Jiří Kříž, Martin Lukšík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Jan Saitl – Michal Bílý, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Rami Salameh, Jan Sandr, Jan Špiriak, Petr Vrba
28., 40. Jiří Kříž 4. Rami Salameh
25., 34., 39., 47. Michal Bílý
56. Jan Špiriak
25. 6. 12 18:45 DABLI Pavana AK A F.C.K. 11. 1:2 (1:1)
V pohledném utkání zaslouženě vyhráli hosté. Tomáš Strnad
Pavana AK A F.C.K.
Tomáš Kostorek – Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Martin Marek, Luboš Novák, Miroslav Píška, Jan Popelka, Alexandr Runt vs Pavel Monhart – Viktor Bezdomnikov, Milan Cibík, Tomáš Otta, Jakub Procházka, Jan Sedlář, Martin Servus, Jiří Škorpil
9. Miroslav Píška 10., 40. Milan Cibík
25. 6. 12 18:30 HRAB2 Pivojs s.r.o.1.FC Lachtánci 1.WC 11. 1:1 (0:0)
Lachtánci nevyužili ani převahu jednoho muže v poli v úvodní čtvrthodině. Pak i přes mírnou územní převahu nedokázali soupeře porazit. Roman Kříž, Petr Cichra
Pivojs s.r.o.1.FC Lachtánci 1.WC
Petr Konečný – Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Jan Masopust, David Polcar, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka
50. Heřman Kempfer 47. Martin Chaloupka
25. 6. 12 17:45 STER1 XXX Bronx KKK A 11. 3:2 (0:2)
Velmi slušně hrané utkání v duchu fair play. 1.půle pod taktovkou hostů, v 2.půli dorazil 6.hráč domácích a obraz hry se zcela změnil. Nebýt gólmana Halíka výsledek by vypadal úplně jinak. Josef Trávníček, Radek Miss
XXX Bronx KKK A
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer vs Pavel Zemánek – Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Tomáš Zápotocký