Pá 30.3.12 18:00 P2 Borcibalona FC B Výtržník HFC   (HL5D)
Pá 30.3.12 19:15 P2 Dromedarians Praha Žlutá křídla   (HL6F)
Po 9.4.12 13:45 P2 Sportbar ZIPO Heliport SK   (HL7L)
Po 9.4.12 15:00 P2 Sexnejensex Hustá pěna FC   (HL8M)
Pá 27.4.12 18:00 P2 Torpédo Hulín FC Pragoflora TJ   (HL6F)
Pá 27.4.12 19:15 P2 Žlutá křídla Sparta Pivaři AC   (HL6F)

25. 6. 12 19:00 P3 Vyzunk FM Dirty Bastards 11. 2:7 (1:4)
Vyrovnané utkání, kterému nechyběl náboj. Rozhodlo se už v 1.půli, kdy ve 20.minutě byl stav 4:1.
Vyzunk FM Dirty Bastards
Miroslav Stříbrný – Marek Čekan, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Tomáš Soukup vs Lukáš Borzyk – Milan Hložek, Daniel Hrdina, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Rukavička, Michal Ryant, Jan Šíma, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík, Pavel Vaňák
10. Roman Sluka
11. 6. 12 20:15 STER2 Bronx KKK A Vyzunk FM 10. 9:3 (2:2)
Hosté měli výborný nástup a zanedlouho vedli o 2 góly. Domácí však do poločasu srovnali a krátce po změně stran šli do vedení. 12minut před koncem hosté zkolabovali a během 3 minut obdrželi 4 branky. V závěru přidali domácí ještě 2 trefy a získali oba body.
Bronx KKK A Vyzunk FM
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek vs Michal Matejka – Marek Čekan, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Miroslav Stříbrný
58. Pavel Pařízek
4. 6. 12 19:00 P1 Vyzunk FM XXX 9. 5:8 (5:2)
Hosté od první minuty lepším týmem, od druhé půle zlepšený výkon a zasloužená výhra. David Škoda, Michal Piskáček
Vyzunk FM XXX
Michal Matejka – Jakub Harant, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer
45. Daniel Joska
28. 5. 12 19:00 P2 F.C.K. Vyzunk FM 8. 4:2 (2:0)
Utkání rozhodly individuální kvaliti jednoho hráče domácích.
F.C.K. Vyzunk FM
Daniel Hrubý – Viktor Bezdomnikov, Martin Dózsa, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jakub Procházka, Jan Sedlář, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Michal Matejka – Jakub Harant, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Pavel Pařízek, Michal Procházka, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
20., 30., 38., 55. Martin Dózsa 37., 43. Jakub Harant
21. 5. 12 19:00 P1 Tatarský biftek Vyzunk FM 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec hosté brali vše díky lepší kolektivní hře.
Tatarský biftek Vyzunk FM
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Jiří Kříž, Martin Přáda, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Michal Matejka – Jakub Harant, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný
11., 38. Jiří Kříž 5. Otakar Krejsa
34. Pavel Pařízek
45. Jakub Harant
14. 5. 12 19:00 P2 Vyzunk FM Dodo´s kings 6. 2:2 (0:1)
Kingové si do půle vypracovali 2gólový náskok, pak jim však došlo pití a soupeř jim vyžuňk body...
Vyzunk FM Dodo´s kings
Michal Matejka – Marek Čekan, Otakar Krejsa, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba vs Michal Kobliha – Lubomír Dobšovič, Tomáš Hádek, Jakub Helis, Tomáš Herold, Tomáš Luka, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos
49. Jan Petrla
50. Tomáš Soukup
17. Tomáš Herold
47. David Pos
30. 4. 12 19:00 P1 Pivojs s.r.o.1.FC Vyzunk FM 5. 3:10 (0:5)
Hosté přehráli svého soupeře technicky, rychlostně a myšlenkově. Tým Vyzunku zaúřadoval rozdílem třídy a zaslouženě vyhrál. O vyspělosti hovoří dva góly brankáře. Hráč Pařízek zářil jako star první velikosti.
Pivojs s.r.o.1.FC Vyzunk FM
Samuel Tůma – David Choloděnko, Emanuel Gubrický, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Benjamin Tůma vs Michal Matejka – Marek Čekan, Jakub Harant, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Pavel Pařízek, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba