Pá 13.4.12 17:45 STER3 ZAK Praha Marami 1.FC   (HL8I)
Pá 13.4.12 19:00 STER3 TJ Spoje Praha A Lockál   (HL8I)
St 16.5.12 19:00 STER1 s.Oliver B Tamu Pua 1.FC A   (HL8C)
St 16.5.12 20:15 STER1 Athletico KMF Klucy PFS   (HL8E)
Pá 25.5.12 17:45 STER2 Polární záře Ontosport   (HL5F)
Pá 25.5.12 19:00 STER2 xPěstební dělnice Dromedarians Praha   (HL6F)

25. 6. 12 17:45 STER1 XXX Bronx KKK A 11. 3:2 (0:2)
Velmi slušně hrané utkání v duchu fair play. 1.půle pod taktovkou hostů, v 2.půli dorazil 6.hráč domácích a obraz hry se zcela změnil. Nebýt gólmana Halíka výsledek by vypadal úplně jinak. Josef Trávníček, Radek Miss
XXX Bronx KKK A
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer vs Pavel Zemánek – Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Tomáš Zápotocký
32. David Lisý
37. Tomáš Cígler
54. Pavel Majer
28. Tomáš Zápotocký
30. Lukáš Kencl
20. Lukáš Václavík
11. 6. 12 20:15 STER2 Bronx KKK A Vyzunk FM 10. 9:3 (2:2)
Hosté měli výborný nástup a zanedlouho vedli o 2 góly. Domácí však do poločasu srovnali a krátce po změně stran šli do vedení. 12minut před koncem hosté zkolabovali a během 3 minut obdrželi 4 branky. V závěru přidali domácí ještě 2 trefy a získali oba body.
Bronx KKK A Vyzunk FM
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek vs Michal Matejka – Marek Čekan, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Pavel Pařízek, Jan Petrla, Miroslav Stříbrný
58. Pavel Pařízek
4. 6. 12 20:15 STER2 Tatarský biftek Bronx KKK A 9. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Tatarský biftek Bronx KKK A
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Jiří Kříž, Martin Lukšík, Martin Přáda, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský
20. Martin Zima
57. Zdeněk Koutník
41 Martin Přáda 33., 55. Petr Špánek 40. Martin Žižkovský
28. 5. 12 20:15 STER2 Bronx KKK A Dodo´s kings 8. 1:1 (1:0)
Ve férovém utkání nakonec spravedlivá remíza.
Bronx KKK A Dodo´s kings
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský vs Michal Kobliha – Tomáš Hádek, Jakub Helis, Tomáš Herold, Tomáš Luka, Jiří Pohunek, David Pos, Marek Walch
25. Roman Čakurda 42. Jiří Pohunek
21. 5. 12 20:15 STER2 Pivojs s.r.o.1.FC Bronx KKK A 7. 0:4 (0:1)
Bronx byl lepším týmem s nejlepším hráčem Dixou ve svém středu. Petr Adamec
Pivojs s.r.o.1.FC Bronx KKK A
Vladislav Nový – Heřman Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Samuel Tůma vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Petr Škoda, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský
13., 43., 56. Petr Dixa
34. Martin Žižkovský
14. 5. 12 20:15 STER2 Bronx KKK A Pavana AK A 6. 4:0 (2:0)
Výborný výkon domácích. Josef Krupička, Josef Krupička
Bronx KKK A Pavana AK A
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Luboš Novák – Lukáš Hejtman, Tomáš Kostorek, Marian Košutek, Vít Krutilek, Martin Marek, Jan Popelka, Alexandr Runt
6., 27. Petr Dixa
48. Miloslav Mahdík
49. Martin Žižkovský
30. 4. 12 20:15 STER1 Lachtánci 1.WC Bronx KKK A 5. 2:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas, na který se dalo dívat. Václav Královec, Pavel Tvaróg
Lachtánci 1.WC Bronx KKK A
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Josef Hyneš, Radek Janouš, Michal Kaucký, Jan Masopust, David Polcar, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Petr Škoda, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský
21., 54. Jan Vokůrka 8., 9. Petr Dixa
33. Martin Žižkovský
23. 4. 12 20:15 STER1 Bronx KKK A Modrá vopice TJ 4. 4:1 (0:1)
Velice bojovné a tvrdé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. 1.poločas využil své šance ke vstřelení gólu pouze tým Modré opice. 2.poločas měl stejný průběh, KKK Bronx přidal na důrazu i fotbalovosti a proměnil svou snahu v jasné vítězství, které se narodilo 10minut před koncem zápasu.
Bronx KKK A Modrá vopice TJ
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Lukáš Václavík, Martin Žižkovský vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Viktor Klečar, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, František Vyskočil
34. Miloslav Mahdík
42., 50. Petr Dixa
59. Petr Malý
20. Lukáš Radil 38. Lukáš Radil
16. 4. 12 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Bronx KKK A 3. 1:11 (1:1)
První půle vyrovnaný stav, ve druhé však jasná záležitost v režii Bronxu. Robert Hlinák, Jan Vokurka
Zodyhyd P.N.P. Bronx KKK A
Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Jaroslav Dobrev, Robert Poppl, Jan Saitl, Rami Salameh, Jan Sandr, Petr Vrba vs Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský
19. Jan Sandr 3. Petr Špánek
34., 38., 41., 49., 60. Martin Žižkovský
37., 46., 56., 59. Petr Dixa
40. Michal Radotínský
2. 4. 12 20:15 STER2 Bronx KKK A Dirty Bastards 2. 5:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodlo to, že po zranění jednoho hráče hosté dohrávali bez střídání a  v závěru jim chyběly síly. Karel Sláma, Milan Jechoutek
Bronx KKK A Dirty Bastards
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek, Martin Žižkovský vs Jaroslav Uhlík – Marek Král, Ondřej Melichar, Michal Ryant, Jan Šíma, Roman Sluka, Pavel Vaňák