Pá 20.4.12 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Žlutá křídla   (HL6F)
Pá 20.4.12 18:15 DEKAN Bohemia AFK Démoni   (HL4D)
Út 5.6.12 18:15 SLIVE Strahovská 10 B Dukla Praha FK   (HL7C)
Út 5.6.12 19:30 SLIVE Veget FC GoHosp PK   (HL4C)
Út 26.6.12 19:00 P3 Flamengo FC SUP Wyllitým SUP   (SVL3A)
Út 26.6.12 20:15 P3 VSK MFF UK Praha A Eden 1999   (HL4B)

25. 6. 12 17:45 STER1 XXX Bronx KKK A 11. 3:2 (0:2)
Velmi slušně hrané utkání v duchu fair play. 1.půle pod taktovkou hostů, v 2.půli dorazil 6.hráč domácích a obraz hry se zcela změnil. Nebýt gólmana Halíka výsledek by vypadal úplně jinak. Josef Trávníček, Radek Miss
XXX Bronx KKK A
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer vs Pavel Zemánek – Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Lukáš Václavík, Tomáš Zápotocký
32. David Lisý
37. Tomáš Cígler
54. Pavel Majer
28. Tomáš Zápotocký
30. Lukáš Kencl
20. Lukáš Václavík
11. 6. 12 20:45 BECH F.C.K. XXX 10. 6:0 (3:0)
Utkání v jednoznačné režii týmu FCK. Po celou dobu lepší na balonu a i technicky. Zasloužená výhra FCK. Kohout
F.C.K. XXX
David Monhart – Milan Cibík, Daniel Hrubý, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer
9., 59. Milan Cibík
13., 20. Jan Sedlář
42., 57. Martin Servus
4. 6. 12 19:00 P1 Vyzunk FM XXX 9. 5:8 (5:2)
Hosté od první minuty lepším týmem, od druhé půle zlepšený výkon a zasloužená výhra. David Škoda, Michal Piskáček
Vyzunk FM XXX
Michal Matejka – Jakub Harant, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer
45. Daniel Joska
28. 5. 12 19:45 HRAB3 XXX Tatarský biftek 8. 4:1 (2:1)
Velmi slušně hrané utkání, ve kterém mužstvo XXX nastoupilo o 1 hráče méně a přesto se ujalo vedení. Po první brance dorazil pátý hráč a hrálo se bez střídání na obou stranách. Utkání by slušela remíza, ale XXX byli přesnější v zakončení. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
XXX Tatarský biftek
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer vs Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Jiří Kříž, Martin Přáda, Tomáš Procházka, Martin Zima
2. Pavel Majer
16. Zbyněk Dusil
45., 59. Daniel Joska
22. Zdeněk Koutník
21. 5. 12 19:00 STER3 Dodo´s kings XXX 7. 1:0 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání zvítězil bojovný tým domácích, hosté byli fotbalovější, ale "umřeli" na krásu. Martin Ouředníček, Pavel Štern
Dodo´s kings XXX
Michal Kobliha – Tomáš Hádek, Jakub Helis, Tomáš Luka, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos, Marek Walch vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, František Janoušek, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer, Petr Pozníček
44. Václav Paroubek
14. 5. 12 20:00 DABLI XXX Pivojs s.r.o.1.FC 6. 1:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodly chyby XXX v obraně. Projevila se únava domácích, kterým by se při solidním tempu utkání hodil hráč na střídání. Pivojs neustále hrozili z brejků, zatímco tlak žlutých byl poněkud neúčelný. Na konci zápasu rozhodla jistota obrany červených s dirigentem v bráně. Michael Krutina, Jan Strnad
XXX Pivojs s.r.o.1.FC
Jiří Hlavín – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Petr Pozníček vs Petr Konečný – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec
30. Daniel Joska 34., 44. Hynek Kempfer
46. Jiří Králík
30. 4. 12 20:00 DABLI Pavana AK A XXX 5. 0:1 (0:0)
Výborný, rychlý, technický fotbal. Oba týmy hrály bez střídání. K vítězství hostů dopomohlo zranění hráče domácích. Stanislav Hladký, Petr Křemenák
Pavana AK A XXX
Tomáš KostorekMarian Košutek, Vít Krutilek, Martin Marek, Luboš Novák, Alexandr Runt vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, František Janoušek, Daniel Joska, Pavel Majer
47. Tomáš Cígler
25. 4. 12 19:30 HOSTI XXX Lachtánci 1.WC 4. 2:2 (1:0)
Velmi slušné a bojovné utkání se zaslouženou remízou. Domácí byli sice techničtější, ale hosté se jim vyrovnali důrazem. Vladimír Černý, Václav Kočárek
XXX Lachtánci 1.WC
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, František Janoušek, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer, Petr Pozníček vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Josef Hyneš, Radek Janouš, Michal Kaucký, Pavel Kučera, Jan Masopust, David Polcar, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Ladislav Voříšek, Tomáš Voříšek
30. František Janoušek
49. Tomáš Cígler
32. Jan Tyburec
55. Jan Vokůrka
18. 4. 12 19:00 P3 Modrá vopice TJ XXX 3. 0:7 (0:2)
Pohledné a klidné utkání, ve kterém hosté naplno využili svůj lepší pohyb a postupně navyšovali skóre. Domácí nebyli bez šancí, ale ani ty největší nedokázali využít. Martin Filipovič, Filip Hladík
Modrá vopice TJ XXX
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Roman Jakubec, Viktor Klečar, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, František Janoušek, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer
6., 36. Zbyněk Dusil
14. Daniel Joska
50. František Janoušek
51. Pavel Majer
53., 56. Tomáš Cígler
2. 4. 12 18:45 TEMPO XXX Zodyhyd P.N.P. 2. 5:5 (2:2)
Velmi hezký zápas, zasloužená remíza. V dramatické koncovce XXX vyrovnali 2gólové manko. V poslední minutě nastřelili ještě tyč a břevno. Slušně hráno od obou mužstev. Zdeněk Kuttler, Miroslav Trnka
XXX Zodyhyd P.N.P.
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Jiří Hlavín, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer vs Jan Saitl – Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Rami Salameh, Jan Sandr, Petr Vrba
10., 21., 51. Tomáš Cígler
43., 58. Pavel Majer
17., 46. Robert Poppl
24. Jan Sandr
37. Petr Vrba
38. Jan Cupl
26. 3. 12 17:45 STER3 Dirty Bastards XXX 1. 1:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas, za poločas šance na obou stranách, ve druhém poločase se hra přiostřila. Zdeněk Martinovský, Petr Vítek