Ne 15.4.12 17:45 STER1 Golden City FC Velká Bučina FK   (HL8P)
Ne 15.4.12 19:00 STER1 Klátiči WH Real Hagrid CF   (HL8P)
Po 28.5.12 19:30 ARIT Ekonom WT G.I.C La Plate de Cünde   (HL2A)
Po 28.5.12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Erko Kbely   (HL1A)

22. 6. 12 19:30 HANSP Sedm zbabělých B Borussia Dortšpunt B 11. 2:0 (2:0)
Radek Mališ – Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Jan Řeřicha, Tomáš Surmík vs Pavel Kříž – Michal Bartuš, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
3. Petr Kouble
10. Martin Pačanda
45. Michal Bartuš
15. 6. 12 17:45 ZABEH Borussia Dortšpunt B Scarface AC 10. 4:7 (2:5)
I když se Borussii podařilo vyrovnant, Scarface si vytvořili dostačující náskok a s přehledem zvítězili. Smetana
Borussia Dortšpunt B Scarface AC
Jiří Lopata – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Ondřej Pecha, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Jakub Domlátil – Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Petr Zavadil
40. Lukáš Kunt
8. 6. 12 18:00 P1 Kumpáni Borussia Dortšpunt B 9. 0:6 (1:0)
Při provedené konfrontaci nesouhlasil vzhled jednoho z hráčů domácích s jeho RP, utkání kontumováno ve prospěch Borussie. Petr Geisler, Richard Klípa
Kumpáni Borussia Dortšpunt B
František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Aleš Salaba, Tomáš Urban, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník vs Jiří Lopata – Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
24. Ondřej Koucký
37. Lukáš Matějka
39. Tomáš Vlasák
43., 51. Robert Zedník
17 Ondřej Koucký
31. 5. 12 19:30 MIKU3 Borussia Dortšpunt B Gepard AFC 8. 5:3 (3:0)
Zpočátku se zdálo, že utkání bude jednoznačné, ale ve druhé půli dokázali hosté zápas zdramatizovat. Nicméně Borussia už obrat nepřipustila. Ondřej Smoček, Michal Němec
Borussia Dortšpunt B Gepard AFC
Jiří Lopata – Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Karel Kukla, Tomáš Turek, Jan Zápotočný, Přemysl Zbončák
57. Tomáš Turek
25. 5. 12 18:00 P2 Ferri FC Borussia Dortšpunt B 7. 0:2 (0:0)
Utkání vysoké kvality. První poločas vyrovnaný, ve druhé půli měli převahu hosté. Ondřej Žídek, Ondřej Bednář
Ferri FC Borussia Dortšpunt B
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
20 Tomáš Novák
59 Martin Bednář
45. Matěj Holeček
56. Ondřej Vachulka
35. Jaroslav Babica
20. 5. 12 18:45 ZAK Borussia Dortšpunt B Důchodci 6. 0:5 (0:3)
Důchodci se rychle ujali vedení o dvě branky a de facto kontrolovali celý průběh zápasu. Borussia se spíš soustředila na komentování dění na hřišti než samotnému výkonu vlastních hráčů. Filip Donát
Borussia Dortšpunt B Důchodci
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Roman Strnad, Tomáš Tůma
1., 20., 41., 57. Tomáš Čelůstka
7. Stéphane Hoareau
11. 5. 12 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt B Tuscarora A 5. 1:2 (1:1)
V prvním poločase měla navrch Borussia díky většímu počtu hráčů a bránění soupeře již na jeho polovině. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a šťastně zvítězili v poslední minutě gólem ze standardní situace. Václav Nič, Martin Pistulka
Borussia Dortšpunt B Tuscarora A
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Radek Malínský – Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Petr Tichý, Petr Vondráček
11. Jakub Koudelka 4. Petr Vondráček
60. Tomáš Knopp
4. 5. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Borussia Dortšpunt B 4. 1:2 (1:0)
Velmi vyhecovaný zápas hraný ve vysokém tempu. Borcibalonu se ujali vedení po chytré střele Formáčka. Působili o něco fotbalovějším dojmem, ale další šance využít již nedokázali. A tak Borussia vyrovnali po střele z přímého kopu a nakonec v posledních minutách strhla vedení po rychlém kontru na svou stranu. Vít Pecka, Jiří Novák
Borcibalona FC A Borussia Dortšpunt B
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Martin Denovský – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Pavel Kříž, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
15. Eduard Formáček 40 Jan Dvořák 41. Michal Bartuš
58. Jiří Lopata
59. Matěj Holeček
20. 4. 12 18:00 P2 Borussia Dortšpunt B Berlínští lvi 3. 6:5 (3:2)
Vynikající utkání vysoké úrovně. Hosté doplatili na nedostatek hráčů.
Borussia Dortšpunt B Berlínští lvi
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Václav Najman – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Ondřej Novák, Jiří Rattay, Karel Toman, Zdeněk Vosmík