10. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 24:37 7

Pá 6.4.12 18:00 P3 Lockál Yakuza   (HL8I)
Pá 6.4.12 19:15 P3 Pradox 1.FC Fugas CF B   (HL7F)
Pá 15.6.12 18:00 P3 Beach attack 90210 Práce AC   (HL7F)
Pá 15.6.12 19:15 P3 Dejnámbůra FC Výtržník HFC   (HL5D)
Po 25.6.12 19:00 P1 Dodo´s kings Modrá vopice TJ   (HL6B)
Po 25.6.12 20:15 P1 Orange Predators B K.K.K.   (HL7A)

27. 6. 12 20:15 STER2 Hells Bells 1.FC Konvikt klub 11. 1:9 (0:4)
Výsledek utkání předurčilo početní oslabení domácích po celý zápas. I přes rozhodnutý stav se ale oba týmy sympaticky snažili hrát, kombinovat a napadat až do závěrečného hvizdu. Jan Wintr, Ondřej Mach
Hells Bells 1.FC Konvikt klub
Pavel Berka – Jiří Javůrek, Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Lukáš Šťastný vs Michal Trojan – Lukáš Bezděk, Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Václav Schwengsbier
43. OG 11., 28., 34. Václav Schwengsbier
16., 55. Mihai Moisei
29., 49. Jakub Lulák
48. Lukáš Kutal
54. Lukáš Bezděk
19. 6. 12 20:15 P1 Konvikt klub Inter Mokušle 10. 2:3 (2:1)
Inter začal zápas lépe, fotbalovými kombinacemi se dostával do šancí, ale zpravidla narážel na skálopevnou obranu KK. Na obdržený gól dokázal KK snížit. Nejprve z trestného kopu a těsně před půlí proměnil KK brejk na 1:2. Ve druhé půli hrál KK s přehledem, ale časem mu došly síly a Inter vyrovnal. Vítězná branka padla po hrubé chybě obrany KK. Martin Štefan, Jakub Fajfr
Konvikt klub Inter Mokušle
Michal Trojan – Lukáš Bezděk, Evžen Dostál, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier vs Luděk Pícha – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Ondřej Veselý, Karel Vohánka
56. Ondřej Lukeš
6. 6. 12 20:15 P2 Konvikt klub Ukrgazeta 9. 1:4 (1:1)
Poklidné utkání se spravedlivým výsledkem.
Konvikt klub Ukrgazeta
Michal Trojan – Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier vs Mykhaylo Sukhan – Tahar Ben Hamouda, Mykhailo Dordiak, Yaroslav Kuschchak, Maryan Lesyk, Ivan Voloshyn, Serhiy Zaritskyy
2. Lukáš Kutal 52 Karel Šafařík 20. Mykhaylo Sukhan
35. Tahar Ben Hamouda
50. Yaroslav Kuschchak
52. Mykhailo Dordiak
52. Maryan Lesyk
30. 5. 12 20:15 P1 Ďáblice FK Konvikt klub 8. 7:2 (4:1)
Přesvědčivý výsledek lepšího týmu. Michal Kaucký, Jakub Marek
Ďáblice FK Konvikt klub
Lukáš Kukla – Michal Dvořák, Edhem Omerovič, Vladimír Onduš, Roman Samek, Pavel Šinágl, Michal Šušák, Pavel Šušák vs Petr Trojan – Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier
2. Vladimír Onduš
21., 23., 24., 36., 53. Michal Šušák
41. Pavel Šušák
3., 32. Tuan Nguyen Hoang 50. Martin Ivančík
23. 5. 12 20:15 P2 Konvikt klub CCCP 7. 3:8 (1:4)
Jednoznačná záležitost běhavějších a technicky vyspělejších hostů. David Jeřábek, Tomáš Chytka
Konvikt klub CCCP
Michal Trojan – Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs Denis Kutovoy – Issa Bekmurziyev, Dias Idrissov, Timur Nessipbayev, Alnur Oskar, Alzhan Turlybekov
14., 36. Mihai Moisei
38. Lukáš Kutal
40 Lukáš Kutal 3., 21., 59. Alnur Oskar
13., 45. Dias Idrissov
19., 55. Timur Nessipbayev
33. Issa Bekmurziyev
9. 5. 12 18:00 ZAK Credit Praha FC Konvikt klub 6. 2:4 (1:3)
Hosté po celou dobu hráli lépe. Domácím chybělo zakončení a kombinační hra. Jedním slovem by se dalo říci, že to bylo "one man show". Číslo 10 na straně hostů dirigovalo celou hru, a kdyby Konvikt proměnil všechny šance skóre mohlo být dvouciferné. Kohout
Credit Praha FC Konvikt klub
Filip Bouřil – Petr Flášar, Radomír Grünspan, Miroslav Kopenec, David Lafek, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Michal Trojan – Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka
16., 51. David Lafek 6., 12., 25., 36. Mihai Moisei
2. 5. 12 20:15 P2 Konvikt klub Bronx KKK B 5. 8:1 (3:0)
Velmi pěkné, rychlé a technické utkání, ve kterém zvítězil tým, který byl ve výše uvedených vlastnostech o třídu výše. Tomáš Rousek, Pavel Kumpán
Konvikt klub Bronx KKK B
Michal Trojan – Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Jaroslav Moudrý, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs Martin Synecký – Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, Aleš Mach, David Mathouchanh, Marek Prouza, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický
10. Lukáš Kutal
28., 45., 51. Tomáš Vodrážka
29., 59. Tuan Nguyen Hoang
50. Mihai Moisei
54. Jaroslav Moudrý
38. Pavel Jinoch
18. 4. 12 20:15 P1 Trona CF Konvikt klub 4. 3:7 (2:3)
Po prvním vyrovnaném poločase. Nasadil Konvikt jiný rychlostní stupeň a Trona přestala stíhat. Vítek
Trona CF Konvikt klub
David Grygárek – Josef Alferi, Alexandr Horký, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Jiří Svátek, Tomáš Veselý vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Jaroslav Moudrý, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka
47. Tomáš Vodrážka
11. 4. 12 20:15 P1 Konvikt klub Roosevelt boys 1.FC 3. 5:1 (1:0)
Bojovné utkání, kde Konvikt využil početné střídačky a udolal oslabené Roosevelty. Pavel Rajchart, Martin Pešava
Konvikt klub Roosevelt boys 1.FC
Michal Trojan – Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Jaroslav Moudrý, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs Jiří Trávníček – Michal Bilíček, Jiří Marek, Václav Mňouček, Petr Šimsa, Jiří Sommer
27., 44., 58. Tomáš Vodrážka
32. Jakub Lulák
60. OG
44. Václav Mňouček
4. 4. 12 19:00 STER1 Kamberský pípy Konvikt klub 2. 2:1 (1:0)
Na sedmou ligu výborný zápas. Kamb. pípy byli pohyblivější a sedm minut před půli je Kubů poslal do vedení. Konvikt klub spoléhal na tvořivost a šikovnost nezastavitelného Moiseie, bohužel neproměnil několik dobrých příležitostí, kdy K.pípy doslova uzamknul v okolí jejich vápna. Zákonitě přišel trest v podobě gólu na 2:0. Minutu před koncem už Konvikt pouze korigoval gólem Nguyen. Velkou zásluhu na vítězstvé KP má golman Herold. Čapla
Kamberský pípy Konvikt klub
Daniel Herold – Karel Adamovský, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Pavel Otradovec, Karel Sláma, Patrik Tulej vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka
23. Stanislav Kubů
52. Karel Adamovský
56. Tuan Nguyen Hoang 60. Michal Trojan
28. 3. 12 20:15 P1 Konvikt klub J.R.Club B 1. 5:2 (2:1)
Na 7.ligu nadprůměrné utkání, rozhodla větší přesnost střelců z Konviktu, kteří své střely směřovali více mezi tyče, zatímco hostům létaly střely kolem branky, čímž vznikl rozdíl ve skóre, i když na šance byl zápas vyrovnaný. Jan Doskočil, Radek Panchártek
Konvikt klub J.R.Club B
Karel Šafařík – Lukáš Bezděk, Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs Arnošt Havrlant – Ondřej Kantor, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Poláček, Lukáš Skřivan, Jiří Smutný, Vladimír Zeman