12. Orange Predators B 11 3 1 7 28:38 -3

Pá 27.4.12 17:45 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Pyjavíce FK   (HL7F)
Pá 27.4.12 19:00 TEMPO Tutto bene A Los Bimbananos   (HL6F)
Pá 27.4.12 20:15 TEMPO Batalion 91 A Chuchle   (HL5F)
Pá 18.5.12 18:15 DEKAN Marami 1.FC Beercelona FC   (HL8I)
Pá 18.5.12 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Ecotoner   (VL4C)
Pá 18.5.12 20:45 DEKAN Krabí výměšky FC Beach attack 90210   (HL7F)

25. 6. 12 20:15 P3 Tazmánští čertíci Emperators 11. 7:2 (2:2)
Velmi nudné utkání, které neodpovídalo úrovni 7.ligy. Rozhodlo se v 2.půli, kdy týmu hostů totálně přestala fungovat obrana.
Tazmánští čertíci Emperators
Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Jan Novotný, Matyáš Staněk vs Martin Čechovič – Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Tomáš Slifka
26. Lukáš Mrňavý
11. 6. 12 19:00 STER2 Emperators Saens 1.FC B 10. 1:2 (1:1)
Domácí neproměnili několik vyložených šancí, ve kterých netrefovali bránu. Trest přišel 6 minut před koncem, kdy zajistil Náprstek vítězství pro hosty.
Emperators Saens 1.FC B
Martin Čechovič – Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Václav Profes, Tomáš Slifka vs Marek Prosický – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk
19. Václav Profes 23. Ivo Hasal
54. Arnošt Náprstek
3. Patrik Jandus
55. Ivo Hasal
4. 6. 12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Emperators 9. 1:0 (1:0)
Hosté měli častějí míč na kopačkách, ale domácí podržel gólman. Rozhodla nádherná individuální akce Koreše. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
PFC Kodymka B Emperators
Jiří Abrahamčík – Jan Čermák, Pavel Honců, Richard Kejval, Jan Koreš, David Kupr, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Martin Čechovič – Přemysl Beneš, Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Václav Profes, Tomáš Slifka
10. Jan Koreš
28. 5. 12 20:15 STER3 Emperators Orange Predators B 8. 3:0 (2:0)
Domácí se v úvodu ujali vedení a udrželi ho až do konce.
Emperators Orange Predators B
Martin Čechovič – Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Martin Kocourek, Jan Krouský, Roman Šedivý, Michael Trnka
4., 44. Tomáš Chvapil
19. Václav Profes
21. 5. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Emperators 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané a velice slušně odehrané utkání. Stanislav Lavers, Tomáš Hábl
Notorlet Stodůlky Emperators
Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka
16. Pavel Kyndl 49. Martin Čechovič
14. 5. 12 18:00 zzDOLME Emperators Kerata Chíjos 6. 0:5 (0:1)
Kerata vstřelila proti nekoncetrovaným domácím hned v 10. vteřině branku a pak poctivou obranou celkem v klidu hlídala náskok. Domácíc se dlouho nemohli dostat do šance, naopak Kerata několik dobrých šancí nevyužila. Definitivně rozhodnuto bylo ve 44. minutě. Poté se skóre už pozvolně navyšovalo. Procházka M.
Emperators Kerata Chíjos
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka vs Jan Adámek – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Pavel Skála, Tomáš Vosátka
1., 60. Jiří Novotný
44., 51. Pavel Skála
47. Tomáš Vosátka
7. 5. 12 19:30 MIKU4 Ši Kyo Emperators 5. 3:3 (0:2)
Ani tříbrankové, pracně získané vedení, hostům nestačilo a během 4 minut o něj přišli. Josef Nepomucký, Martin Kubů
Ši Kyo Emperators
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs David Hejra – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
41., 42. Lukáš Palarczyk
45. Jan Hrdlička
47 Petr Šrámek 15. Michal Kalina
29., 38. Pavel Vrtiška
23. 4. 12 17:45 STOD Emperators K.K.K. 4. 3:1 (1:0)
Domácí hostům ukázali lekci z produktivity, když dokázali z minima šancí vytěžit maximum. Zápas se hrál v duchu fairplay. Patrik Poncar, Zdeněk Stibal
Emperators K.K.K.
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška vs Miroslav Slanina – Petr Brabec, Juraj Cangár, Stanislav Červený, Libor Jelen, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič
10., 32. Václav Profes
58. David Hejra
38. Libor Jelen
17. 4. 12 17:00 zzNOVOB Gambrinus VH Emperators 3. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, Gambrinus šťastnější. Jiří Panocha, Marek Čermák
Gambrinus VH Emperators
Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Čeněk Karmazín, Tomáš Mašín, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka
22. Tomáš Mašín
59. Lukáš Novák
3. 4. 12 20:15 STOD Emperators England United FC 2. 5:1 (0:1)
Ačkoliv se domácím v 1.pol. zranil jediný hráč na střídání, překvapivě hosty ve 2.půli přehráli. Jiří Mařan, Jan Beránek
Emperators England United FC
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka vs Michal Nemček – Vladimír Beer, Michal Lampír, Karel Michl, Jakub Nikodim, David Pomahač, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Tomáš Urban, Martin Vokál
32., 46., 48., 55. David Hejra
59. Tomáš Chvapil
11. Petr Tancl
26. 3. 12 19:00 STER3 Emperators Traktor Praha A 1. 1:3 (0:1)
Traktor vyhrál díky střídajícím hráčům. Vyrovnaný zápas s mírnou převahou hostů. Zdeněk Martinovský, Petr Vítek
Emperators Traktor Praha A
Lukáš Mrňavý – Přemysl Beneš, Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Tomáš Slifka vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Vojtěch Opočenský, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský