Po 2.4.12 18:45, 20:00 DABLI Tuscarora 03
Pá 13.4.12 18:00, 19:15 SCBEC Nova LFC B
St 18.4.12 18:30, 19:45 HRAB2 Les Miserables
St 18.4.12 18:30, 19:45 HRAB1 Beer Devils TJ
Čt 26.4.12 17:30, 18:45 zzSTRE Le Jardin
Pá 4.5.12 18:00, 19:15 P3 Palouk SK
Út 8.5.12 18:30, 19:45 HRAB2 Sedm zbabělých A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy jen základní fakta. Z prvního místa postupují do 7. ligy Tamu Pua, kteří za celou sezónu neztratili ani bod, z druhého místa je doprovodí Les Miserables. Korunu krále střelců získal za 22 přesných zásahů Kasal z Les Miserables, soutěž gólmanů ovládl Vlček z Tamu Pua.

19. 6. 12 19:00 P3 Vykutálený prasátka GFC Regent B 11. 2:1 (0:0)
V rozpětí 2 minut dokázali domácí otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch v jinak spíše podprůměrném utkání.
Vykutálený prasátka GFC Regent B
Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Petr Mareš, Michal Pořízek, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf
57., 59. Petr Kos 44. Karel Štáf
19. 6. 12 19:00 P2 Sedm zbabělých A Les Miserables 11. 1:17 (0:7)
Domácí sice bojovali celé utkání, ale na hostující tým to nestačilo. Ivan Voloshyn, Tahar Ben Hamouda
Sedm zbabělých A Les Miserables
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, Robert Pojer, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Michal Richter – Pavel Kasal, David Kopka, Petr Krajsa, Martin Maroušek, Vladimir Molodchenko, Petr Prosek, Stanislav Řádek, Miroslav Suchý
53. Robert Pojer 4., 9., 13., 18., 56., 59. Pavel Kasal
15., 25., 44., 46., 55., 58. Stanislav Řádek
20., 50., 59. David Kopka
34. Petr Krajsa
57. Vladimir Molodchenko
19. 6. 12 19:00 P1 s.Oliver B Klika CFA 11. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodli v první půli brejky a po přestávce padali krásné branky po volejích. Oliver se domáhal branky po svém autu, ale když není teč, není branka.. Martin Štefan, Jakub Fajfr
s.Oliver B Klika CFA
Tomáš Kopecký – Petr Kunze, Marek Pekárek, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek
7. Marek Pekárek
31. Petr Vlček
12. Jan Ježek
37. Radek Špaček
52. Kamil Jeřábek
19. 6. 12 18:15 MIKU4 Tamu Pua 1.FC A Beer Devils TJ 11. 6:1 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání v režii domácích. Jiří Háša, Petr Heráň
Tamu Pua 1.FC A Beer Devils TJ
Jiří Vlček – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Petr Hasoň, Tomáš Svozil, Radek Tvrdoň, Petr Učík, Petr Záhorský vs Josef Kobza – Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
3. Tomáš Svozil
12., 56. Petr Učík
15., 31. Petr Hasoň
57. Petr Záhorský
59. Jiří Tichý
19. 6. 12 18:15 HOSTI Palouk SK Le Jardin 11. 1:2 (0:1)
První půle patřila hostům, kterým jakoby v půli došla šťáva, neboť iniciativu převzali domácí a celou dobu sahali po vítězství. Štěstí se ale nakonec naklonilo na druhou stranu a tým hostů z ojedinělé akce vstřelil vítěznou branku.
Palouk SK Le Jardin
Miroslav Kudrna – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Petr Schlosser vs Milan Makovec – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Pavel Jakoubek, Milan Landsmann
45. Ondřej Balek 10., 56. Karel Horký
19. 6. 12 18:15 MIKU2 Nova LFC B Tuscarora 03 11. 3:4 (1:2)
Vyhrál fotbalovější tým, který neproměnil řadu dalších šancí. Utkání se zdramatizovalo pouze ve 46.minutě, když domácí snížili na rozdíl 1 gólu. Nakonec ale vítězství uhájili. Lukáš Hejtman, Petr Kardinál
Nova LFC B Tuscarora 03
Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Martin Svárovský, Jaroslav Votípka vs Jiří Vanča – Martin Kočárek, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek, Vlastimil Vierik