Po 26.3.12 17:00 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)
Po 26.3.12 18:15 ARIT Greenhorns FC Kožich II.FC   (HL6A)
St 13.6.12 19:00 STOD Koliba F.C.V. Cormoran FC SUP   (SVL2A)
St 13.6.12 20:15 STOD Vibromax 1985 Kelímci 3.FC   (HL7C)
Út 26.6.12 18:15 HOSTI Felix club super Benda 1964 OFC SUP   (SVL3A)
Út 26.6.12 19:30 HOSTI Trenhos Digi Prague FC   (HL7C)

19. 6. 12 19:00 P3 Vykutálený prasátka GFC Regent B 11. 2:1 (0:0)
V rozpětí 2 minut dokázali domácí otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch v jinak spíše podprůměrném utkání.
Vykutálený prasátka GFC Regent B
Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Petr Mareš, Michal Pořízek, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf
57., 59. Petr Kos 44. Karel Štáf
5. 6. 12 20:15 P1 GFC Regent B Sedm zbabělých A 10. 7:3 (3:0)
Zdeněk Novotný
GFC Regent B Sedm zbabělých A
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf vs Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan
9., 35., 45., 50. Patrik Martínek
15., 40. Jiří Podolský
25. Karel Štáf
42. OG
37., 48. Martin Sehnal
29. 5. 12 20:15 P1 s.Oliver B GFC Regent B 9. 1:3 (0:1)
Celkem vyrovnaný zápas, ale domácí nedokázali proměnit vyložené šance. Naopak hosté využili asi 90% svých. Tahar Ben Hamouda, Ivan Voloshyn
s.Oliver B GFC Regent B
Tomáš Kopecký – Petr Kunze, Marek Pekárek, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský
59. Ondřej Sankot 23. Ondřej Malý
55. Pavel Janyš
56. Jan Mašl
34. Pavel Janyš
45. Michal Kavan
22. 5. 12 20:15 P1 GFC Regent B Palouk SK 8. 0:4 (0:3)
Palouk přehrál Regent díky dvougólovým střelcům Blahožovi a Kosourovi.
GFC Regent B Palouk SK
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf vs Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Petr Schlosser
5., 23. Jan Blahož
24., 41. Ivan Kosour
15. 5. 12 20:15 P1 Nova LFC B GFC Regent B 7. 0:2 (0:0)
Regent byl šťastnějším týmem. Domácí měli šance i v oslabení, kdy se dvacet minut před koncem nechal vyloučit Kroj. Regent si mohl oddechnout až v 59. minutě, kdy druhý gól přidal nejlepší hráč na hřišti Malý. Procházka M.
Nova LFC B GFC Regent B
Tomáš Mládek – Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jiří Štěpánek, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Petr Klouček – Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský
41 Jan Kroj 36., 59. Ondřej Malý 41. Jiří Podolský
1. 5. 12 20:15 P1 GFC Regent B Le Jardin 6. 2:4 (1:1)
Velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi, které rozhodla větší produktivita Le Jardinu na konci utkání.
GFC Regent B Le Jardin
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský vs Vojtěch Hrček – Stanislav Amcha, Jan Chaloupka, Karel Horký, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Jiří Ugorný
28. Ondřej Malý
34. Jan Mašl
3. Karel Horký
45., 53., 60. Milan Makovec
40. Jan Chaloupka
45. Vojtěch Hrček
24. 4. 12 20:15 P1 Klika CFA GFC Regent B 5. 2:4 (0:4)
Hosté byli výrazně lepší. Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn
Klika CFA GFC Regent B
Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Karel Štáf
31., 35. Jan Formánek 7. Michal Kavan
15. Jan Mašl
19. Patrik Martínek
17. 4. 12 20:15 P1 GFC Regent B Les Miserables 4. 4:3 (2:2)
Utkání nahoru dolů, se šťastným koncem pro domácí. Janků
GFC Regent B Les Miserables
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf vs Michal Richter – Pavel Kasal, David Kopka, Petr Krajsa, Martin Maroušek, Vladimir Molodchenko, Petr Prosek, Stanislav Řádek, Miroslav Suchý
11., 26. Michal Kavan
43. Karel Štáf
50. Ondřej Malý
14., 31. Pavel Kasal
25. David Kopka
50. David Kopka
10. 4. 12 20:15 P1 GFC Regent B Tuscarora 03 3. 0:6 (0:4)
Pohledné utkání, kdy hosté zaslouženě vyhráli.
GFC Regent B Tuscarora 03
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský vs Vlastimil Vierik – Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Petr Srbek
45 Michal Kavan 14., 18. Slávek Rummel
25., 33. Vladimír Pilipenko
28., 40. Jan Plic
3. 4. 12 20:15 P1 Beer Devils TJ GFC Regent B 2. 2:2 (2:0)
První poločas v režii TJ Beer Devils, GFC Regent vyrovnalo koncem druhého poločasu. Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn