Pá 22.6.12 18:15 zzNOVOB Turman VET Ecotoner   (VL4C)
Pá 22.6.12 19:30 zzNOVOB Práce AC Bílá pohroma   (HL7F)

19. 6. 12 18:15 MIKU4 Tamu Pua 1.FC A Beer Devils TJ 11. 6:1 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání v režii domácích. Jiří Háša, Petr Heráň
Jiří Vlček – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Petr Hasoň, Tomáš Svozil, Radek Tvrdoň, Petr Učík, Petr Záhorský vs Josef Kobza – Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
15., 31. Petr Hasoň
57. Petr Záhorský
59. Jiří Tichý
5. 6. 12 18:15 zzZARUB Beer Devils TJ Vykutálený prasátka 10. 3:6 (0:2)
Prasátka si ve druhé půlce nechali málem vzít výhru, ale díky dvěma slepeným gólům v posledních dvou minutách přeci jen dokázali zvítězit.
Beer Devils TJ Vykutálený prasátka
Pavel Kadlec – David Černý, Josef Kobza, Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Petr Mareš, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský
45. Jiří Tichý
50. Pavel Kadlec
57. David Černý
5. Petr Kos
10., 38., 58., 59. Jakub Vaňourný
43. Petr Mareš
29. 5. 12 18:15 SLIVE Sedm zbabělých A Beer Devils TJ 9. 2:7 (2:4)
Převaha hostujícího mužstva byla značná a o vítězi bylo rozhodnuto prakticky už po 1. poločase. Petr Šťástka, Ondřej Pěchota
Sedm zbabělých A Beer Devils TJ
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, Milan Pecha, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
14. Robert Pojer
19. Jiří Bohuslav
3. Ondřej Křišťan
13., 54. Tomáš Zítka
16. Filip Vránek
24., 47., 56. Pavel Kadlec
22. 5. 12 19:45 HRAB1 Beer Devils TJ s.Oliver B 8. 2:0 (1:0)
Napínavý zápas s převahou domácích, hra probíhala fairplay. V koncovce efetivnější Beer Devils TJ. Mykola Shokodko, Mykola Povarnitsyn
Beer Devils TJ s.Oliver B
Ondřej Křišťan – David Černý, Pavel Kadlec, Jan Sojka, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Tomáš Kopecký – Petr Kunze, Marek Pekárek, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček
9. Filip Vránek
44. Ondřej Křišťan
15. 5. 12 20:15 P2 Palouk SK Beer Devils TJ 7. 1:10 (0:3)
Jasná výhra hostů.
Palouk SK Beer Devils TJ
Miroslav Kudrna – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Petr Schlosser vs Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
45. Jan Blahož 21., 28. Pavel Kadlec
25., 57. David Černý
36., 46. Jiří Tichý
44., 58. Ondřej Křišťan
53. Tomáš Zítka
59. Miloš Dlouhý
1. 5. 12 18:15 MIKU4 Beer Devils TJ Nova LFC B 6. 0:5 (0:2)
Utkání s mírnou převahou Novy, která však mnohem lépe kombinovala před brankou soupeře a dokázala šance pravidelně proměňovat. Ve druhé půli uštědřila Nova soupeři trochu krutého bůra, ale zaslouženě vyhrála.
Beer Devils TJ Nova LFC B
Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Jan Sojka, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Tomáš Mládek – Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka
13., 33. Václav Kučera
25. Jan Kroj
36. Tomáš Jandečka
52. Vlastimil Kučera
23. 4. 12 19:15 zzSTRE Le Jardin Beer Devils TJ 5. 2:1 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání. Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Vicente Paul Baez Mendez
Le Jardin Beer Devils TJ
Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Makovec, Daniel Písař vs Josef Kobza – David Černý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
40. Michal Budina
54. Vojtěch Hrček
11. Eduard Špalek 52. Eduard Špalek
17. 4. 12 19:30 SLIVE Beer Devils TJ Klika CFA 4. 3:2 (0:2)
V 1.poločase vedli hosté, ale v druhé půli za 3minuty Kadlec vyrovnal na 2:2, a za 4minuty do konce dali gól, který rozhodl celý zápas pro domácí. Alzhan Turlybekov, Alnur Oskar
Beer Devils TJ Klika CFA
Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek vs Pavel Hošek – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek
33., 36. Pavel Kadlec
56. Ondřej Křišťan
2. Lukáš Karlec
22. Jan Formánek
10. 4. 12 17:00 zzZARUB Les Miserables Beer Devils TJ 3. 2:1 (2:0)
Slušné utkání z obou stran bez faulů. Beer Devils stříleli často, ale bohužel mimo branku. Dobrý výkon obou brankářů. Jiří Jindra, Luděk Chmelík
Les Miserables Beer Devils TJ
Michal Richter – Pavel Kasal, David Kopka, Petr Krajsa, Vladimir Molodchenko, Petr Prosek, Miroslav Suchý vs Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka
7. Pavel Kasal
20. David Kopka
47. Eduard Špalek
3. 4. 12 20:15 P1 Beer Devils TJ GFC Regent B 2. 2:2 (2:0)
První poločas v režii TJ Beer Devils, GFC Regent vyrovnalo koncem druhého poločasu. Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn
Beer Devils TJ GFC Regent B
Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Ondřej Křišťan, Jan Sojka, Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský
10., 11. Ondřej Křišťan 49. Antonín Jaroš
54. Jan Bradáč
27. 3. 12 19:00 STER2 Beer Devils TJ Tuscarora 03 1. 4:2 (1:1)
Tomáš Voldán
Beer Devils TJ Tuscarora 03
Josef Kobza – Ondřej Křišťan, Eduard Špalek, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek, Tomáš Zítka vs Jiří Vanča – Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek