8. Křídla Ďáblic VET A 11 4 2 5 28:31 10

St 23.5.12 18:15 KBELY Přezletice SG K.F.C. FC VET   (VL4D)
St 23.5.12 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Suprtechno   (SVL2A)
St 13.6.12 18:15 KBELY 1.W.C. River lejt B   (HL6G)
St 13.6.12 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Buran Buran SUP   (SVL2A)
St 27.6.12 19:00 P3 Čechie 12° Blesk VK VET A   (VL3D)
St 27.6.12 20:15 P3 Lomíci Buran Buran SUP   (SVL2A)

18. 6. 12 19:30 HANSP VSK MFF UK Praha VET A Flamengo CR VET 11. 3:3 (2:1)
Techničtější a fotbalovější Flamengo drželo domácí převážně na jejich půlce, ovšem VŠSK hrozilo z rychlých brejků a do šaten šlo s jednogólovým náskokem. Hostům se podařil v druhé půli obrat, ale o výhru se v závěru připravili laxností v defenzívě. Jaroslav Procházka, Filip Umanec
VSK MFF UK Praha VET A Flamengo CR VET
Martin Havlíček – Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs Tomáš Landovský – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Jaromír Gauč, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Pavel Vrba
4. Martin Fanta
9. Pavel Borský
57. Zdeněk Štarman
5., 33., 48. Jaromír Gauč
6. 6. 12 19:45 HRAB2 Bílý lev CF VET VSK MFF UK Praha VET A 10. 0:5 (0:3)
Vyhrál lepší tým. Tomáš Rybáček, Jan Boček
Bílý lev CF VET VSK MFF UK Praha VET A
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Milan Krejčí, Petr Salaba, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Milan Krtička, Miroslav Srp, Miroslav Ulrich
23., 44., 48. Radek Hanáček
28. Vojtěch Čertík
29. 5. 12 19:00 P1 VSK MFF UK Praha VET A Benda 1964 OFC VET 9. 3:2 (2:1)
Tahar Ben Hamouda, Ivan Voloshyn
VSK MFF UK Praha VET A Benda 1964 OFC VET
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Vojtěch Čertík, Petr Kos, Milan Krtička, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs Oleg Bradáč – David Davídek, Pavel Hašek, Roman Hruška, Martin Listopad, Viktor Lukáš, Michal Pína, Petr Záhora
15., 33. Vojtěch Čertík
19. Václav Bičovský
17. Martin Listopad
50. Petr Záhora
7. Pavel Hašek
21. 5. 12 18:15 MIKU4 Sparta Košíře B VSK MFF UK Praha VET A 8. 6:2 (3:1)
Čistý a pohledný fotbal z obou stran. Hosté sice vedli, ale domácí se pak ujali taktovky a přesvědčivě vyhráli. Lukáš Srb, Václav Křikava
Sparta Košíře B VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Peterka – Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Martin Kašák, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka, Petr Vodenka vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Petr Kos, Miroslav Srp, Miroslav Ulrich
51. Miroslav Ulrich
14. 5. 12 18:45 DABLI VSK MFF UK Praha VET A Veteráni Ďáblice 7. 6:3 (5:1)
V prvním poločase hosté hráli, ale domácí dávali góly. V druhém poločase hosté ještě zintenzivnili svůj tlak a 2 slepenými góly zdramatizovali závěr utkání. Na výhru to ale nestačilo. Na úspěchu domácích má největší podíl Čertík, který ostatní hráče technicky převyšoval. Michael Krutina, Jan Strnad
VSK MFF UK Praha VET A Veteráni Ďáblice
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich
4., 11., 14., 24. Vojtěch Čertík
19. Petr Kos
58. Václav Bičovský
28. Milan Krch
44. Jiří Pelich
46. Miroslav Muška
7. 5. 12 19:30 zzNOVOB Zlatý krysy FC VSK MFF UK Praha VET A 6. 1:1 (1:1)
Martin Šmíd, Michal Brouček
Zlatý krysy FC VSK MFF UK Praha VET A
Jiří Svoboda – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Ladislav Kršek, Martin Kubín, Richard Vávra, Pavel Vošahlík vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Miroslav Srp
12. Pavel Krejza 9. Václav Bičovský
30. 4. 12 19:15 SCBEC Starci na chmelu A VSK MFF UK Praha VET A 5. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodl výkon brankáře domácího mužstva. Peter Šenšel, Róbert Chudovan
Starci na chmelu A VSK MFF UK Praha VET A
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Lubomír Vodehnal vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Petr Kos, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich
1., 39. Lubomír Vodehnal
23. 4. 12 20:15 P3 VSK MFF UK Praha VET A Křídla Ďáblic VET A 4. 5:0 (2:0)
Hodně technické utkání, hosté více drželi míč, ale nedokázali proměnit své šance a tak dostali od domácích lekci z produktivity. Jaroslav Němec, Vladimír Kozák
VSK MFF UK Praha VET A Křídla Ďáblic VET A
Martin Havlíček – Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs Jaroslav Svoboda – Jan Mach, Tomáš Mach, Tomáš Mrázek, Tomáš Voldán, Jan Yousif
13., 27., 40., 50. Vojtěch Čertík
38. Martin Fanta
16. 4. 12 17:00 DEKAN Don Giovanni VET VSK MFF UK Praha VET A 3. 4:3 (2:1)
Utkání hrané ve větším tempu, kde nemělo navrch žádné mužstvo. Utkání by slušela remíza. Vítek
Don Giovanni VET VSK MFF UK Praha VET A
Josef Bůcha – Radek Merkl, Ivo Novák, David Ploc, David Přinesdom, Jaroslav Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Daniel Xuereb, Martin Zajac vs Zdeněk Štarman – Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Miroslav Srp, Miroslav Ulrich
2. Ivo Novák
25., 48. David Ploc
34. Daniel Xuereb
11. Vojtěch Čertík
36. Miroslav Srp
40. Pavel Borský
2. 4. 12 19:30 BECH VSK MFF UK Praha VET A Premiéra TV 2. 1:1 (0:1)
V 1. půli se hrálo ve vlažném tempu, kdy se zdálo, že bude Premiéra kontrolovat hru po vstřelení vedoucí branky. Její bohorovost a zahození dalších šancí se jí ve 2. půli nevyplatila a MFF překvapivě srovnali skóre. Jaroslav Budín, Jiří Vidman
VSK MFF UK Praha VET A Premiéra TV
Zdeněk Štarman – Václav Bičovský, Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Miroslav Ulrich vs Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, David Rozvald, Josef Staněk
55. Václav Bičovský 17. Martin Richter
27. 3. 12 18:00 SCBEC Rokoska VET B VSK MFF UK Praha VET A 1. 4:2 (2:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, které nakonec strhla na svou stranu ve druhé půli lepší Rokoska. František Sedlák, Karel Novák
Rokoska VET B VSK MFF UK Praha VET A
Milan ÉnokMartin Beránek, Karel Bláha, Josef Novák, Josef Petráň, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich