Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.12 | 19:30 | HANSP | VSK MFF UK Praha VET A Flamengo CR VET | 11. | 3:3 |
Po 4.6.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Starci na chmelu A | 10. | 2:2 |
Po 28.5.12 | 18:15 | HANSP | Křídla Ďáblic VET A Flamengo CR VET | 9. | 3:5 |
Po 21.5.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Don Giovanni VET | 8. | 3:1 |
Po 14.5.12 | 19:30 | BECH | Premiéra TV Flamengo CR VET | 7. | 2:0 |
Po 7.5.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Rokoska VET B | 6. | 2:2 |
Po 30.4.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Zlatý krysy FC | 5. | 9:2 |
Po 23.4.12 | 18:15 | HANSP | Bílý lev CF VET Flamengo CR VET | 4. | 4:0 |
Po 16.4.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Benda 1964 OFC VET | 3. | 0:0 |
Po 2.4.12 | 18:15 | HANSP | Sparta Košíře B Flamengo CR VET | 2. | 6:12 |
Po 26.3.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Veteráni Ďáblice | 1. | 9:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Premiéra TV | 11 | 10 | 1 | 0 | 50:16 | 21 |
2. | Flamengo CR VET | 11 | 5 | 4 | 2 | 45:27 | 14 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:27 | 13 |
4. | Sparta Košíře B | 11 | 6 | 1 | 4 | 55:49 | 13 |
5. | Bílý lev CF VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:23 | 12 |
6. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:26 | 11 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:44 | 11 |
8. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:31 | 10 |
9. | Veteráni Ďáblice | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:44 | 9 |
10. | Don Giovanni VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:37 | 9 |
11. | Zlatý krysy FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 28:44 | 5 |
12. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:52 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 30.3.12 | 18:15 | HANSP | Lipodur FC A TBC Lachtan B (HL8I) |
Pá 30.3.12 | 19:30 | HANSP | Fugas CF A Homogen 1.FC B (HL4D) |
Pá 25.5.12 | 18:15 | HANSP | Lipodur FC A Kenguru FC (HL8I) |
Pá 25.5.12 | 19:30 | HANSP | Bohemia AFK Kontis 1.FC (HL4D) |
Pá 22.6.12 | 18:15 | HANSP | TJ Spoje Praha A Lipodur FC A (HL8I) |
Pá 22.6.12 | 19:30 | HANSP | Sedm zbabělých B Borussia Dortšpunt B (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Pavel | 11 | 3 |
Čížek Petr | 11 | 12 |
Dvořák Miroslav | 11 | 3 |
Fleissig Petr | 5 | 0 |
Gauč Jaromír | 11 | 14 |
Haškovec Karel | 11 | 0 |
Kučera Tomáš | 11 | 4 |
Landovský Tomáš | 11 | 0 |
Martínek Roman | 2 | 1 |
Vrba Pavel | 11 | 8 |