Út 9.10.12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Paradentol 1990   (VL4D)
Út 9.10.12 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Válcovna plechu VET   (VL4B)
Út 9.10.12 20:30 SCBEC Horno Porno Vykutálený prasátka   (HL8G)
Po 15.10.12 18:15 MIKU1 Břewnow boys KMK G.I.C La Plate de Cünde   (HL3A)
Po 15.10.12 19:30 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V   (VL1A)
Po 15.10.12 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Queens Park Club   (HL2A)

28. 11. 12 19:30 MIKU1 FKDJM Lucián FC A 11. 0:6 k.
15. 11. 12 19:30 HOSTI Lucián FC A Nova LFC A 10. 3:4 (1:2)
Obě mužstva se prezentovala pohledným kombinačním fotbalem a aktivní hrou po celý zápas. Nakonec vyhráli šťastnější hosté,kteří rozhodli v poslední minutě utkání. Pavlíček,Čapla
Lucián FC A Nova LFC A
Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Luboš Vaculík, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný vs Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jan Sus
29. Jan Prošvic
43. Marek Barták
60. Tomáš Vobořil
4., 55. Jan Sus
11. Jindřich Skála
60. Jakub Maláček
8. 11. 12 19:30 HOSTI Lucián FC A VSK MFF UK Praha A 9. 7:0 (3:0)
"Matfyzáci" nestačili na mladíky z Luciánu pohybem ani fotbalovým umem.
Lucián FC A VSK MFF UK Praha A
Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha, Petr Sváček
6., 30., 59. Jan Prošvic
22., 51. Marek Barták
46. Jaroslav Macek
54. Luboš Vaculík
1. 11. 12 19:30 HOSTI Inter Ohradní Lucián FC A 8. 4:3 (2:0)
Zajímavé utkání, ve kterém více útočili hosté, kteří se však zbytečnou nervozitou a mizernou obranou připravili o body. Domácí hráli bez střídaní, dobře bránili, vynikl výkon brankáře a střelce Brože. Trnka
Inter Ohradní Lucián FC A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Skuhravý vs Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný
10., 17., 32., 53. Jiří Brož 39., 40. Jaroslav Macek
51. Tomáš Vobořil
25. 10. 12 19:30 HOSTI Lucián FC A Gepard AFC 7. 6:2 (4:2)
Domácí lepším týmem a hlavně rychlejším.
Lucián FC A Gepard AFC
Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Vobořil, Radek Votava vs Daniel Reiter – Roman Byrtus, Michal Chaloupka, Radek Krejčík, Adam Krmela, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Tomáš Turek
10. Jan Prošvic
11., 60. Pavel Slánský
23., 28. Marek Barták
47. Tomáš Vobořil
24. Tomáš Turek
28. Adam Krmela
17. 10. 12 19:30 HOSTI GFC Regent A Lucián FC A 6. 1:4 (0:4)
Vyhecované utkání, v 1.půli lepší Lucián, ve 2.půli se hra srovnala. Petr Vítek, Jiří Košťál
GFC Regent A Lucián FC A
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Jan Hub – Marek Barták, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava
17. Jaroslav Macek
11. 10. 12 19:30 HOSTI Lucián FC A Betl K.F.K. B 5. 1:2 (1:2)
Hosté se v první polovině zápasu dostali do vedení a druhý poločas podřídili taktice nedostal gól a vedení udržet, což se jim porařilo. Trnka
Lucián FC A Betl K.F.K. B
Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný vs Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun
4. Tomáš Vobořil 11 Tomáš Trnka 2. Patrik Balej
12. Jan Lutr
11. Patrik Balej
3. 10. 12 18:15 MIKU1 Santa Tranta PC C Lucián FC A 4. 7:3 (1:2)
Lucián lépe kombinoval a po poločase vedl. Po změně stran se však vývoj otočil a Krajči z týmu Santa Tranta pěti brankami nasměroval své mužstvo k vítězství. Čapla J, Čapla M
Santa Tranta PC C Lucián FC A
Tomáš Kratochvíl – Karel Hnátek, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Ondřej Svačina, David Tomšej vs Jan Hub – Filip Cába, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava
2., 45., 46., 48., 60. Lukáš Krajči
44., 53. Tomáš Král
51 Lukáš Krajči 11. Jan Prošvic
16., 51. Jaroslav Macek
20. 9. 12 19:30 HOSTI Lucián FC A Útlum 3. 3:1 (2:0)
Domácí byli po celou dobu utkání aktivnější a zaslouženě se ujali vedení, které pak nakonec udrželi až do konce. Ačkoliv hosté ve 2.p oločase zdramatizovali utkání proměněnou penaltou, příliš dalších šancí na skórování už neměli. Zápasu také rozhodně neprospělo, že hráči na obou stranách hráli poměrně nervózně s řadou "vševědoucích" protestů vůči rozhodnutí rozhodčího. Roman Strnad, Tomáš Čelůstka