7. Tyran Saens 1.FC VET A 11 4 1 6 33:42 9

Út 16.10.12 19:30 DEKAN FC Střešovice Mamba club V   (VL3C)
Út 16.10.12 20:45 DEKAN Rebelové MIFA Fighters FO   (HL8D)
Po 3.12.12 18:45 TEMPO Filipi SK Zodyhyd P.N.P.   (HL6A)
Po 3.12.12 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A   (HL1A)

27. 11. 12 19:00 P3 CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A 11. 4:2 (1:1)
Poklidné utkání, ve kterém začali mít navrch hosté, ale domácí trestali z brejků. Utkání by více slušela remíza. Pavel Mařata, Petr Vorlík
CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A
Lubomír Vojta – Petr Frňka, Tomáš Janda, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Miloslav Jonáš, Jan Kropáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
16. Michal Pangrác
41. Petr Frňka
56. Tomáš Janda
58. Richard Starý
18. Jan Kropáček
54. Daniel Lyach
20. 11. 12 17:45 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET 10. 4:9 (3:3)
Začátek utkání byl vyrovnaný, ve druhé půli se ukázalo že Santa Dominica je lepší. Karel Kopecký
Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET
Evžen Trexler – Sergey Greshnyakov, Daniel Korda, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
44. Miloš Pastyřík
12. 11. 12 19:30 MIKU2 Gambrinus VH VET Tyran Saens 1.FC VET A 9. 2:6 (0:1)
Gambrinus chvílemi jakoby nehrál a sbíral síly. Rozhodlo více hráčů na střídání a vyrovnanější kádr hostů. Pavel Dlouhý, Václav Háse
Gambrinus VH VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Petráš – Ladislav Jacko, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Radek Smolík, Martin Špaček vs Evžen Trexler – Milan Čihák, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
41., 46. Milan Novák 10., 45., 54. Stanislav Šamonil
31. Sergey Greshnyakov
33. Milan Čihák
39. Daniel Korda
6. 11. 12 19:30 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Prapražačka A 8. 2:3 (1:1)
Velmi emotivní utkání. Hráči obou týmů předváděli především tvrdou hru s častými diskuzemi. Zápas vyhráli zaslouženě hosté, především kvůli disciplinovanosti v obraně. Vojtěch Gavriněv, Prokop Vodrážka
Tyran Saens 1.FC VET A Prapražačka A
Evžen Trexler – Milan Čihák, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, René Hönig, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka
23., 32. Milan Čihák 55 Jan Kropáček 13. René Hönig
35. Radovan Dostál
49. Zbyněk Zahrádka
23. 10. 12 19:30 MIKU3 Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A 7. 3:4 (2:1)
První poločas diktovali domácí a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločasu však domácím došli síly a víc než na výkon se soustředili na zbytečné řečnění a dali prostor Kordovi, který otočil utkání. Jiří Bouše ml., Ondřej Veverka
Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Vorel – Jiří Benda ml., Ivan Brejška, Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jiří Maňák, Tomáš Petrach, David Ronn, Jiří Samek vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Dalibor Slezák
12. David Ronn
20. Ivan Brejška
56. Josef Körner ml.
7 Jiří Maňák 30. Robert Lamáček
40., 43., 60. Daniel Korda
50. Jaroslav Halama
15. 10. 12 19:30 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V 6. 2:9 (0:5)
Lepší tým zaslouženě vyhrál, avšak výsledek byl vzhledem k průběhu utkání pro Saens až příliš krutý. Radek Votava, Jan Prošvic
Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V
Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Dalibor Slezák, Miroslav Weiner vs Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Martin Lafek, Roman Veselý
42. Daniel Lyach
57. Sergey Greshnyakov
15., 21., 51. Stanislav Bejda
17. Karel Kristen
18., 28. Martin Lafek
40., 47., 53. Roman Veselý
8. 10. 12 19:30 MIKU2 Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A 5. 0:2 (0:0)
Ekonom začal lépe a zatlačil Saens k vlastní brance. Potom se lae hra vyrovnala a v druhé půli už Saens domácí přehrávali. Jan Beneš, Radek Sláma
Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Daniel Korda, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
32. Daniel Lyach
56. Daniel Korda
3. 10. 12 20:45 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Játro TJ 4. 1:4 (0:2)
Utkání v původním termínu 3. 10. bylo předčasně ukončeno ve 36. minutě poté, co rozhodčí odmítl pokračovat v řízení utkání. Dohrávaná část utkání probíhala ve snaze Saens o vyrovnání, kterou ovšem Játro v závěru dvěma góly utnulo. Kohout
Tyran Saens 1.FC VET A Játro TJ
Evžen Trexler – Milan Čihák, Tomáš Freisler, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Dalibor Slezák, Miroslav Weiner vs Ondřej Fitz – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Stanislav Hnát, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Čestmír Pavlásek, Viktor Švestka, Karel Voborský
35. Dalibor Slezák 14., 60. František Koubek
15. Pavel Baláž
54. Karel Voborský
17. 9. 12 19:30 MIKU3 Defect Tyran Saens 1.FC VET A 3. 1:1 (1:1)
Výborný a s patřičným důrazem hraný zápas, v němž oba mančafty šlapaly od první do poslední minuty. Remíza mu sluší.
Defect Tyran Saens 1.FC VET A
Jiří Janecký – Filip Fuchsa, David Hůlka, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Jan Toman, Ladislav Vávra vs Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, Dalibor Slezák
26. David Hůlka 2. Sergey Greshnyakov
10. 9. 12 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011 2. 2:4 (1:2)
Zápas který se musel líbit, hra nahoru dolu. Peter Giertli, Václav Tejml
Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011
Evžen Trexler – Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Petr Novák, Stanislav Šamonil, Dalibor Slezák vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Jan Répal, Pavel Rezek, Jan Syrovátka
22. Daniel Lyach
49. Dalibor Slezák
9., 51. Jiří Hádek
11., 37. Jan Répal
49. Pavel Rezek
3. 9. 12 19:30 MIKU2 Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A 1. 3:7 (2:3)
Rozhodčí se nedostavili. První poločas vyrovnaný, ve druhém herní převaha Saens, u kterých zářil autor pěti gólů Lyach.