13. Sokol Vysočany SUP 12 0 2 10 13:45 2

St 4.4.12 17:00 DEKAN Bronx KKK B Credit Praha FC   (HL7D)
St 4.4.12 18:15 DEKAN Palouček AC CK pánbu nás netrestej   (HL7G)
Po 14.5.12 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Modrá vopice TJ   (HL6B)
Po 14.5.12 20:00 TEMPO Šumavan-Balkán Smutný potapěči   (HL1A)

28. 6. 12 18:00 SCBEC Dehet Old 1.FC SUP Agónie FCD 13. 1:14 (1:8)
Janá záležitost Agónie, domácí neměli na průběhu šanci cokoliv změnit. Petr Jambor
Dehet Old 1.FC SUP Agónie FCD
Jan Novák – Aleš Houra, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Petr Votruba, Martin Zdobinský vs Jan Urban – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Pavel Klír, Jan Macháček, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra
14. Jindřich Smolík 4., 4., 20., 31., 42. David Šulc
8., 42. Jan Macháček
12., 48. Michal Hoffmann
15., 23., 46. Pavel Klír
28., 44. Václav Vávra
21. 6. 12 17:00 DEKAN Agónie FCD Veget FC SUP 12. 0:8 (0:6)
Veget kraloval hlavně v první půli, kdy soupeře zničil šesti góly.
Agónie FCD Veget FC SUP
Michal Hoffmann – Zdeněk Hrabák, Jan Macháček, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Jan Urban, Václav Vávra vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Martin Hrabánek, Petr Kudrna, Pavel Piechula, Jiří Rejzek, Lubomír Tesař
3. Martin Hrabánek
13., 26., 35., 60. Petr Fišer
14. Petr Kudrna
23. Jiří Rejzek
25. Pavel Piechula
11. 6. 12 18:00 ZAK Žvahov Agónie FCD 11. 3:3 (3:1)
Poměrně tvrdě hrané utkání. Domácí ve druhé půli chytili dech a tak se zrodila překvapivá remíza. Procházka
Žvahov Agónie FCD
Petr Junek – Rudolf Bien, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Ošlejšek, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Jan Urban – Petr Dittrich, Zdeněk Hrabák, Pavel Klír, Jan Macháček, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra
4. Zdeněk Hrabák
4. 6. 12 19:30 MIKU3 Agónie FCD SuperNova L.F.C. 10. 2:2 (1:0)
Velmi pohledné utkání. Hráči obou týmů předváděli krásný kombinační fotbal. V prvním poločase měli hráči domácích mírně více ze hry, když proměnili pouze první šanci utkání. Nástup do druhé půle zase patřil hostům, kteří za 8 minut strhli vedení na svou stranu. Vzhledem k počtu šancí na obou stranách je remíza spravedlivá. Karel Kahovec, Karel Kahovec
Agónie FCD SuperNova L.F.C.
Jan Urban – Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Pavel Klír, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Václav Žák, Vladimír Zelenka
3. Michal Hoffmann
58. Zdeněk Hrabák
32., 38. Vladimír Anev
31. 5. 12 20:30 ZAK Xamax AC SUP Agónie FCD 9. 2:2 (1:2)
Spravedlivá remíza.
Xamax AC SUP Agónie FCD
Jan Frank – Martin Brož, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol vs Jan Urban – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Jan Macháček, David Šulc, Jaroslav Tvrz
30. Michal Matoušek
34. Jan Mráz
43 Karel Kukla 10. Michal Hoffmann
17. OG
21. 5. 12 20:15 P2 Agónie FCD Estudiantes 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde mužstva hlavně zodpovědně bránila.
Agónie FCD Estudiantes
Jan Urban – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Jan Macháček, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Jiří Křivský, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc
32. Zdeněk Hrabák 52. Martin Just
17. 5. 12 20:45 MIKU4 Apostrophe´FZ Agónie FCD 7. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání vyhrála Agónie jen s větším štěstím v koncovce. Marek Seidel, Vojtěch Bulíček
Apostrophe´FZ Agónie FCD
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Martin Vobecký vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra
17. Martin Blažka
42. Martin Vobecký
23. Petr Dittrich
29. Michal Hoffmann
32., 39. David Šulc
30. 4. 12 20:45 MIKU4 Agónie FCD Oblouci 81 AFC SUP 6. 2:2 (2:1)
Pohledné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Josef Körner st., Jiří Maňák
Agónie FCD Oblouci 81 AFC SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Jan Macháček, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Jan Cyrany, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman
9. David Šulc
29. Václav Vávra
24. Pavel Bechyně
40. Petr Kruml
26. 4. 12 18:15 HANSP Novis Praha Agónie FCD 5. 4:2 (0:2)
Po prvním poločase kdy byla lepší Agonie přenechala iniciativu soupeři a zaslouženě prohrála.
Novis Praha Agónie FCD
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jan Koretz, Július Mařík, Josef Mašek, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Jan Macháček, David Šulc, Václav Vávra
39. Július Mařík
57., 60. Rostislav Theimer
59. OG
11. Václav Vávra
24. Michal Hoffmann
19. 4. 12 19:00 P3 Agónie FCD Betl KFK SUP 4. 1:1 (1:0)
Rychlé, pohledné utkání s mírnou převahou týmu Betl, který nedokázal proměnit vyložené šance. Josef Březina
Agónie FCD Betl KFK SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Jan Macháček, David Šulc, Václav Vávra vs Petr Petřík – Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Josef Svatek
20. Michal Hoffmann 58 David Šulc 55. Radomír Hala
5. 4. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Agónie FCD 2. 2:4 (1:3)
Pěkné utkání, Agonie si vytvořila v 1. poločase více šancí a zaslouženě vedla. 2. poločas přidal Sokol, snížil na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat už se mu nepodařilo, nastřelil však tři tyče. Stínem utkání bylo bolestivé zranění gólmana Sokola Vysočany Valenta, který si natrhl sval. Husák
Sokol Vysočany SUP Agónie FCD
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Richard Urban vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Jan Macháček, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra
21. Miroslav Sirotek
31. Pavel Psotta
15., 30. Jan Macháček
25. OG
39. Václav Vávra
26. 3. 12 17:00 HANSP Agónie FCD Houbaři 1. 0:1 (0:1)
Utkání hrané v každém poločase za převahy jednoho z týmů, bez většího brankového efektu. Tomáš Brát, Milan Dostál