13. Sokol Vysočany SUP 12 0 2 10 13:45 2

St 20.6.12 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Real TIDE XXL   (HL3B)
St 20.6.12 19:15 ZAK Endoprotéza Kapr tým SUP   (SVL2A)
St 20.6.12 20:30 ZAK Restaurace U Pecků B Sargas FC   (HL6D)
St 27.6.12 18:00 ZAK Reka Group - Calvados Masters V   (VL3D)
St 27.6.12 19:15 ZAK Relax-FC Betl K.F.K. B   (HL3B)
St 27.6.12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Credit Praha FC   (HL7D)

28. 6. 12 18:00 ZAK Houbaři Sokol Vysočany SUP 13. 2:1 (2:0)
Houbaři se v první poli dostali do dvougólového vedení, které mohli i navýšit. Sokolu nevycházely kombinace, po přestávce ale zabral, jenže podařilo se mu pouze snížit. Husák
Houbaři Sokol Vysočany SUP
Jiří Kotjužanský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Jiří Kubát, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník vs Martin Valent – Karel Chládek, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Oldřich Lepšík, Ilja Němeček, Petr Regal st., Richard Urban
18. Stanislav Petroušek
29. Jaromír Bican
42. Karel Chládek
21. 6. 12 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Dehet Old 1.FC SUP 12. 1:5 (1:2)
Čistý fotbal z obou stran, první polovina vyrovnaná, ve druhé získal Dehet převahu hlavně fyzicky. Tomáš Martinek, David Haštaba
Sokol Vysočany SUP Dehet Old 1.FC SUP
Oldřich Lepšík – Petr Hrabal, Ilja Němeček, Petr Regal st., Jan Šuráň, Richard Urban, Martin Valent vs Ivan Šimmer – Aleš Houra, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Petr Votruba, Martin Zdobinský
5. Oldřich Lepšík 2. Ivan Šimmer
13. Jindřich Smolík
41. Pavel Tlustý
43. Zdeněk Matějík
55. Jan Novák
14. 6. 12 19:15 ZAK Veget FC SUP Sokol Vysočany SUP 11. 5:0 (1:0)
Celý zápas v režii Vegetu, kdy o vítězství nebylo pochyb. Jaroslav Budín, Karel Prokop
Veget FC SUP Sokol Vysočany SUP
Karel Kulhánek – Petr Fišer, Tomáš Fořt, Martin Hrabánek, Petr Kudrna, Pavel Piechula, Lubomír Tesař vs Oldřich Lepšík – Petr Bratršovský, Otakar Bursík, Karel Chládek, Zdeněk Hedrlín, Petr Herman, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Petr Regal st.
15. Martin Hrabánek
32., 42., 57. Petr Fišer
44. Pavel Piechula
7. 6. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Žvahov 10. 0:2 (0:0)
Patrik Vávra, Šimon Janoušek
Sokol Vysočany SUP Žvahov
Karel Chládek – Petr Bratršovský, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Petr Regal st., Richard Urban vs Petr Junek – Rudolf Bien, Josef Glaser, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
55., 58. Emil Vitásek
31. 5. 12 19:15 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP 9. 0:0 (0:0)
Spravedlivá remíza.
SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Martin Valent – Zdeněk Hedrlín, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Richard Urban
24. 5. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Xamax AC SUP 8. 3:6 (0:3)
Xamax po celou dobu udával tón hry, až v závěru Sokol stačil snížit na přijatelnější výsledek.
Sokol Vysočany SUP Xamax AC SUP
Vratislav Kracman – Otakar Bursík, Karel Chládek, Zdeněk Hedrlín, Petr Herman, Petr Hrabal, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Richard Urban vs Luděk Záhejský – Martin Brož, Jan Frank, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol
40., 49., 51. Richard Urban 14., 15. Jan Frank
20., 42., 46. Jan Mráz
47. Zdeněk Sokol
14. 5. 12 20:15 P2 Estudiantes Sokol Vysočany SUP 7. 4:1 (3:0)
Utkání učitelů Hanspaulky vyznělo lépe pro domácí, ikdyž hosté v druhé půli hodně kousali...
Estudiantes Sokol Vysočany SUP
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Vratislav Kracman – Otakar Bursík, Karel Chládek, Petr Hrabal, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Jan Šuráň, Richard Urban
16. František Martinec
18. Jiří Herden
29. Martin Just
33. Petr Kytka
35. Otakar Bursík
3. 5. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Apostrophe´FZ 6. 3:8 (2:4)
Tým hostů byl od počátku až do konce utkání aktivnější, rychlejší v kombinac ii fotbalovém myšlení a předvedl i několik nacvičených kombinací na jeden dotek na které jsem koukal spolu s hráči domácích :-). Domácí aspoň snížili hrozivě vypadající skóre.
Sokol Vysočany SUP Apostrophe´FZ
Vratislav Kracman – Otakar Bursík, Karel Chládek, Zdeněk Hedrlín, Petr Hrabal, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Richard Urban vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Jindřich Unger, Martin Vobecký
36., 51. Bronislav Přibyla
26. 4. 12 19:15 ZAK Oblouci 81 AFC SUP Sokol Vysočany SUP 5. 7:1 (1:0)
Po vyrovnané první půli, kdy byli šťastnější hráči Oblouků, hlavně díky svému gólmanovi, se druhá půle změnila v exhibici. Daniel Rantoš
Oblouci 81 AFC SUP Sokol Vysočany SUP
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Jan Cyrany, Pavel Janeba, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vratislav Kracman – Otakar Bursík, Petr Hrabal, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Richard Urban
29. Pavel Janeba
33., 43., 54. Petr Kruml
40. Jiří Svoboda
44. Rudolf Zuman
56. Pavel Bechyně
46. Richard Urban
19. 4. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Novis Praha 4. 1:1 (1:0)
V úvodu Sokol Vysočany dal rychlý gól. Díky většímu počtu na střídání Novis Praha vytvořil tlak a v závěru zápasu vyrovnal. Stanislav Starý, Miloš Kysilka
Sokol Vysočany SUP Novis Praha
Vratislav Kracman – Otakar Bursík, Petr Hrabal, Ilja Němeček, Miroslav Sirotek, Richard Urban vs Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jan Koretz, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Vít Ševčík, Rostislav Theimer
4. Otakar Bursík 56. Josef Mašek
12. 4. 12 19:00 P3 Betl KFK SUP Sokol Vysočany SUP 3. 1:0 (0:0)
Oba týmy chtěli vyhrát. Zvítězil šťastnější tým.
Betl KFK SUP Sokol Vysočany SUP
Petr Petřík – Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Daniel Mareš, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek vs Richard Urban – Karel Chládek, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Jan Šuráň
51. Radomír Hala
5. 4. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Agónie FCD 2. 2:4 (1:3)
Pěkné utkání, Agonie si vytvořila v 1. poločase více šancí a zaslouženě vedla. 2. poločas přidal Sokol, snížil na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat už se mu nepodařilo, nastřelil však tři tyče. Stínem utkání bylo bolestivé zranění gólmana Sokola Vysočany Valenta, který si natrhl sval. Husák