Út 3.4.12 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Ekonom WT VET
Út 10.4.12 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Gambrinus VH VET
Út 10.4.12 19:30, 20:45 DEKAN Prapražačka A
Po 23.4.12 18:30, 19:45 HRAB2 Pankráckej válec
Út 24.4.12 17:00, 18:15 DEKAN Bakera VET
Út 24.4.12 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Ekonom WT VET
St 25.4.12 18:30, 19:45 HRAB2 CFC Letňany
Čt 26.4.12 17:00, 18:15 zzNOVOB Prapražačka A
Čt 26.4.12 19:00, 20:15 ZABEH Santa Dominica VET
Po 7.5.12 19:30, 20:45 MIKU3 Klokan club VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy základní fakta. Mistrem se stal opět suverénním způsobem Klokan, který ztratil pouze bod za bezbrankovou remízu se Saens. Na druhou příčku vystoupal nováček z Interu a třetí skončil Gambrinus. Sestupuje beznadějně poslední PH servis a Pankráckej válec. Týmovým statistikám kraloval Klokan, který měl nejlepší obranu a zároveň dokázal nastřílet rovných 100 gólů. Mezi gólmany jednoznačně kraloval Trexler ze Saens a tabulku střelců ovládl duo z Interu Čejka-Šimek.

19. 6. 12 20:45 ARIT Prapražačka A Ekonom WT VET 11. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání, které bylo po celých 60 minut naprosto vyrovnané. O osudu zápasu rozhodl pohotový Čuba, který z otočky prostřelil brankáře soupeře a tím zajistil Ekonomu vítězství i záchranu v 1.lize. Miloš Maršíček, Martin Šírl
Prapražačka A Ekonom WT VET
Vladimír Mrázek – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Branislav Večerek vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Jaroslav Živný, Tomáš Zvěřina
40. Marcel Čuba
19. 6. 12 20:45 MIKU4 PH Servis CFC Letňany 11. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný průběh utkání, hosty podržel brankář. Jiří Háša, Petr Heráň
PH Servis CFC Letňany
Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Aleš Vavřík vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
13., 41. Richard Starý
19. 6. 12 20:45 MIKU3 Pankráckej válec Defect 11. 3:8 (0:4)
Jednoznačná 1.půle Defectu. Domácí se pokoušeli o zvrat v utkání, ale v 5+1 to nejde.
Pankráckej válec Defect
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Martin Vacek, Miroslav Vostatek vs Otakar Mestek – Vlastimil Bartošek, Filip Fuchsa, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Tomáš Neumann, Tomáš Obermajer, Martin Pleštil, Ladislav Vávra
39., 40., 45. Miroslav Petržilka 2. Zbyněk Mareš
12. Karel Kocian
24., 24. Vlastimil Bartošek
37. Martin Pleštil
50., 59. Karel Hynek
60. Tomáš Neumann
19. 6. 12 20:45 MIKU1 Klokan club Perón V Gambrinus VH VET 11. 10:2 (5:1)
Proti po patnácti minutách rozhádanému Gambrinusu si Klokan dobře zastřílel. Což o půli nevydržel ani gólman hostů. Utkání hrané ve vlažném tempu, přesto kombinace Klokanu jasně dominovala.
Klokan club Perón V Gambrinus VH VET
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
9., 49. Karel Kristen
13., 14., 19., 43., 58. Jan Saidl
30., 52. Michal Jiráň
36. Petr Pohnán
3 Petr Voženílek 1. Ladislav Jacko
34. František Novák
19. 6. 12 20:45 MIKU2 Inter 2011 Tyran Saens 1.FC VET A 11. 7:2 (3:0)
Utkání mělo jasný spád. Inter s přehledem zvítězil, i přes to, že neproměnil několik dalších šancí. Marian Košutek, Petr Kardinál
Inter 2011 Tyran Saens 1.FC VET A
František Masař – David Čejka, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, David Nosek, Tomáš Petrák vs Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
8. Petr Majer
10., 13., 33., 35., 56. David Čejka
45. Aleš Kvasnička
34., 51. Sergey Greshnyakov
19. 6. 12 20:15 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 11. 6:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Santa Dominica VET Bakera VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Tomáš Stříbrný vs Václav Kohout – Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Pavel Schütz