Út 3.4.12 18:15 ARIT DTS Praha Koloušci AK   (HL8D)
Út 3.4.12 19:30 ARIT Bublifuck VET Válcovna plechu VET   (VL4C)
Út 3.4.12 20:45 ARIT Super Naděje A AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 24.4.12 18:15 ARIT Válcovny plechu MS FC Suchá dáseň AC   (HL7E)
Út 24.4.12 19:30 ARIT Felix club (seniors) Bublifuck VET   (VL4C)
Út 24.4.12 20:45 ARIT Suchdol sabres A Bratři v triku   (HL4B)

19. 6. 12 20:45 ARIT Prapražačka A Ekonom WT VET 11. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání, které bylo po celých 60 minut naprosto vyrovnané. O osudu zápasu rozhodl pohotový Čuba, který z otočky prostřelil brankáře soupeře a tím zajistil Ekonomu vítězství i záchranu v 1.lize. Miloš Maršíček, Martin Šírl
Prapražačka A Ekonom WT VET
Vladimír Mrázek – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Branislav Večerek vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Jaroslav Živný, Tomáš Zvěřina
40. Marcel Čuba
4. 6. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET PH Servis 10. 15:1 (6:1)
Hosté začali hrát o 1 hráče méně, jasná a zasloužená výhra domácích. David Mottl, Václav Mottl
Ekonom WT VET PH Servis
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Jaroslav Živný, Tomáš Zvěřina vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Aleš Vavřík
21. Milan Makovec
28. 5. 12 18:15 ARIT Pankráckej válec Ekonom WT VET 9. 4:5 (0:4)
V tempu odehrané utkání, kdy v 1.poločase hosté jasně přehrávali domácí a zdálo se, že je rozhodnuto. Ve 2.poločase však přestali hrát svůj technický fotbal a i díky nervozitě se báli o výsledek. Lukáš Liška, Jiří Arnold
Pankráckej válec Ekonom WT VET
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Martin Vacek, Miroslav Vostatek vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina
45. Tomáš Zvěřina
21. 5. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Klokan club Perón V 8. 2:5 (0:4)
Pohledné utkání plné kombinací a krásných akcí se zaslouženým vítězným koncem pro hosty.
Ekonom WT VET Klokan club Perón V
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Daniel Mašek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Roman Veselý
39. Tomáš Zvěřina
41. Tomáš Kubr
8., 18. Jan Saidl
16. Daniel Mašek
25., 50. Karel Kristen
15. 5. 12 18:15 MIKU1 Inter 2011 Ekonom WT VET 7. 10:3 (2:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, v tom druhém jednoznačná záležitost. Trnka
Inter 2011 Ekonom WT VET
František Masař – David Čejka, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek, Michal Vejvoda vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Martin Vidman, Josef Wolf
59. Zdeněk Fiala
7. 5. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Gambrinus VH VET 6. 1:5 (0:2)
Bojovné utkání, ve kterém měli navrch domácí. Martin Hanzal, Osladil
Ekonom WT VET Gambrinus VH VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Josef Wolf vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
57. Karel Kadlec 10. Miroslav Mašata
23., 45. Radek Smolík
49. František Novák
52. Martin Ryšavý
39. František Novák
30. 4. 12 18:15 ARIT Defect Ekonom WT VET 5. 9:4 (3:0)
Jednoznačné utkání. Od počátku bylo lepší mužstvo Defect. Zasloužené vítězství. Petr Vorel, Marek Maršál
Defect Ekonom WT VET
Jiří Janecký – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Martin Hošek, Otakar Mestek, Tomáš Obermajer, Martin Pleštil, Ladislav Vávra vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Josef Wolf
10., 15., 43. Filip Fuchsa
24., 40., 41., 55., 56. Milan Bouška
48. Martin Pleštil
32., 49. Tomáš Kubr
46. Karel Kadlec
47. Ladislav Adamec
23. 4. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET CFC Letňany 4. 0:1 (0:1)
Jaroslav Machač, Jakub Tomek
Ekonom WT VET CFC Letňany
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf vs Martin Průša – Petr Adamec, Štěpán Kment, Pavel Lattner, Stanislav Obešlo, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Oldřich Vodrážka, Lubomír Vojta
21. OG
16. 4. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A 3. 0:2 (0:1)
Od prvních minut to obě mužstva vzali hezky od podlahy. Rychlá hra, od branky k brance, nervozit byla u obou mužstev pěkně velká, první gól padl ke konci prvního poločasu, po rozehrání faulu. Druhá branka padla ze začátku 2.poločasu, po úniku útočníka, který prostřelil brankáři nohy. Nakonec dostal hráč Zvěřina ŽK za faul bez míče. Petr Vorel, Martin Formánek
Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Evžen Trexler – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Zdeněk Vondráček
55 Tomáš Zvěřina 27. Stanislav Šamonil
32. Daniel Lyach
2. 4. 12 18:15 ARIT Bakera VET Ekonom WT VET 2. 5:5 (3:3)
Po celou dobu vyrovnaný zápas. Chvíli měli navrch Ekonom, pak Bakera se utrhla na rozdíl dvou branek, ale ke konci dovolila Ekonomu vyrovnat.
Bakera VET Ekonom WT VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina