Čt 26.4.12 20:15 ZABEH Demoliční četa Celtic Prague FC   (HL4C)
Čt 10.5.12 17:45 ZABEH Viktoria Bítovská VET A Trops Old Boys 1.SK   (VL3C)
Čt 10.5.12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Alténa ST   (HL8H)

19. 6. 12 20:15 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 11. 6:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Martin Petrů – Jiří Bašta, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Tomáš Stříbrný vs Václav Kohout – Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Pavel Schütz
46. David Hrubý
50., 60. Jozef Hanulík
7 Jiří Bašta 40. Jiří Kuděj
5. 6. 12 20:45 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET 10. 2:4 (1:3)
Utkání s napjatou atmosférou a ostrými fauly. Ačkoliv měli Saens častěji míč ve svém držení, nakonec podlehli dobře bránící Santě, která hrála velmi chytře a produktivně. Michal Ryant, Pavel Vaňák
Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET
Evžen Trexler – Jozef Bartošek, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Stanislav Šamonil, Zdeněk Vondráček vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Roman Šťastný
27. Tomáš Freisler
58. Sergey Greshnyakov
50 Jozef Bartošek
59 Stanislav Šamonil
2., 9., 45. Petr Mlateček
10. David Hrubý
29. 5. 12 19:45 zzPODVI Prapražačka A Santa Dominica VET 9. 6:6 (4:0)
"Podivuhodné" utkání, účastníci jistě moc dobře vědí, o čem je řeč...:-) Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Prapražačka A Santa Dominica VET
Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Tomáš Stříbrný
2., 4., 48. Radovan Dostál
14., 46. Zbyněk Zahrádka
30. Roman Havel
31. Tomáš Stříbrný
42., 51., 57. Tomáš Sobotka
50., 52. Petr Mlateček
22. 5. 12 19:45 zzPODVI Santa Dominica VET PH Servis 8. 2:1 (1:0)
Výborné utkání s převahou domácích. Dlouho se však nemohli prosadit střelecky. Michal Antonický, Pavel Řezáč
Santa Dominica VET PH Servis
Martin Petrů – Petr Dvořák, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Jan Němec, Aleš Vavřík
10. Tomáš Sobotka
55. David Hrubý
40. Jan Němec
15. 5. 12 19:45 zzPODVI Pankráckej válec Santa Dominica VET 7. 2:3 (0:2)
První poločas měla více ze hry Santa Dominica, která vstřelila dvě branky, mohla využít i další své šance. Druhý poločas byl přesně naopak, Pankr. válec snížil a následně vyrovnal. Mohl přidal i další branky, ale místo toho inkasoval a i trochu neštěstně prohrál. Husák
Pankráckej válec Santa Dominica VET
Karel Vacek – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Miroslav Vostatek vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
32. Zdeněk Feierfeil
35. Miroslav Petržilka
15. Jozef Hanulík
21., 49. Petr Mlateček
8. 5. 12 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Klokan club Perón V 6. 6:14 (4:6)
S. Dominika dokázala s Klokanem držet krok celých 20minut. Bohužel jí utekl začátek 2.poločasu, kdy Klokan 3x skóroval a zápas po učebnicových kombinacích dovedl s převahou do vítězného konce.
Santa Dominica VET Klokan club Perón V
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Roman Veselý
46., 56., 59. Roman Veselý
1. 5. 12 18:15 MIKU1 Inter 2011 Santa Dominica VET 5. 10:2 (2:1)
Do první půle byl zápas velmi vyrovnaný a vše otevřené. Během druhé poloviny zápasu Inter zapnul na 2.rychlostní stupeň a vše strhnul na svoji stranu. Od té doby existovalo jediné družstvo na hřišti. Tomáš Zach
Inter 2011 Santa Dominica VET
František Masař – David Čejka, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, Tomáš Petrák, Pavel Rezek vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný
52. Michal Jakl
24. 4. 12 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Gambrinus VH VET 4. 2:3 (1:1)
Zbytečně vyhecované utkání vítězným mužstvem. Především hráč č.3 Ryšavý a hráč č.6 Novák. František Ureš, Tomáš Tenkl
Santa Dominica VET Gambrinus VH VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Michal Petráš – Roman Kašajík, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
15. Petr Mlateček
58. Roman Šťastný
7., 52. Milan Novák
50. Radek Smolík
17. 4. 12 17:45 ZABEH Defect Santa Dominica VET 3. 5:9 (3:6)
Santa dominica si vytvořila slibný náskok, o který se už nenechala připravit. Husák
Defect Santa Dominica VET
Jiří Janecký – Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Jan Toman, Ladislav Vávra vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný
19., 32. Petr Dvořák
3. 4. 12 17:45 ZABEH Santa Dominica VET CFC Letňany 2. 3:5 (2:2)
Vyhrocené utkání, kdy si oba soupeři nic nedarovali a vzájemně si opláceli fauly. Alexandr Runt, Luboš Novák
Santa Dominica VET CFC Letňany
Martin Petrů – Jiří Bašta, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Roman Šťastný vs Martin Průša – Petr Adamec, Jan Kubeš, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Richard Starý, Oldřich Vodrážka, Lubomír Vojta
13. Roman Šťastný
25., 40. David Hrubý
23. Petr Adamec
24. Martin Průša
52., 56. Jiří Lukáš
59. Richard Starý
27. 3. 12 17:45 ZABEH Ekonom WT VET Santa Dominica VET 1. 1:2 (1:1)
Hosté využili herní převahy i rychlejších kombinací a ujali se vedení. Ekonom v průběhu prvního poločasu vyrovnal hru, začal být více nebezpečný a zaslouženě srovnal skóre. Ve druhém poločase domácí zahodili několik šancí, hosté jednu proměnili a vyhráli.
Ekonom WT VET Santa Dominica VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný