6. Inter Lotyšák VET A 11 6 0 5 41:44 12
10. Traktor humus VET A 11 3 0 8 22:44 6

Út 27.3.12 19:30 BECH Super Naděje B Stará škola   (SVL3A)
Út 27.3.12 20:45 BECH Spajta 1905 Růžoví delfínci 97,2   (HL6C)
Po 30.4.12 19:30 BECH Premiéra TV Benda 1964 OFC VET   (VL3A)
Po 30.4.12 20:45 BECH HNK Praha FC 1.FC Holešovice   (HL7B)

28. 6. 12 18:15 BECH Tučňáci VET DP Xaverov 11. 5:6 (2:2)
Od začátku velmi atraktivní zápas, ve kterém si hosté udržovali po celou dobu mírný náskok.
Tučňáci VET DP Xaverov
Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Maňas, Lubomír Paprčka, Petr Skoč vs Václav Karásek – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Milan Provazník, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
15., 20. Petr Maňas
43., 45. Petr Hartman
57. Petr Skoč
14. Slavomír Voženílek
19., 34., 38., 50. František Svoboda
42. Ivan Habrun
21. 6. 12 18:00 SCBEC DP Xaverov Úderka Žižkov 10. 4:1 (2:1)
Utkání hrané za převahy domácícho mužstva, které šlo jasně za vítězstvím. Trnka
DP Xaverov Úderka Žižkov
Václav Karásek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Pavel Strašík, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Pavel Fligl – Jiří Dusil, Zdeněk Janků, František Junek, Tomáš Panýrek, Pavel Řezáč, Josef Skopal, Václav Teller
13. František Svoboda
15. Ján Chromek
32. Slavomír Voženílek
32. Ivan Habrun
19. Tomáš Panýrek
7. 6. 12 18:15 DEKAN Stará Garda VET DP Xaverov 9. 5:4 (2:2)
Do půle vyrovnané utkání, po půli hostům odešel jeden hráč a museli hrát v čtyřech. Domácí se dlouho nedokázali prosadit, ale nakonec se na ně štěstí usmálo. František Jirsa, Marek Šetina
Stará Garda VET DP Xaverov
Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, René Roušar, Petr Turínek vs Slavomír Voženílek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Pavel Strašík, František Svoboda
3., 31., 53. Jan Aubrecht
7. Tomáš Hosnedl
59. Tomáš Jaroš
16., 24. František Svoboda
39. Pavel Strašík
43. Ján Chromek
31. 5. 12 18:15 BECH DP Xaverov Queen´s park club VET 8. 1:2 (1:1)
Domácí se ujali vedení z poměrně nenápadné akce zakončené střelou k tyči. Hosté vyrovnali z pěkné přímočaré akce z pravé strany hlavou nad ležícím gólmanem. 2.poločas byl o poznání nervóznější, branku se podařilo vstřelit pouze hostům, kteří už si vítězství nenechali vzít.
DP Xaverov Queen´s park club VET
Bohumil Přibyl – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Pavel Strašík, Jan Šubík, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Jiří Jeníček, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka
14. Ján Chromek 23. Daniel Smrčka
43. Karel Hrubeš
24. 5. 12 18:15 BECH Mamba club V DP Xaverov 7. 1:4 (1:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, nakonec se projevila kvalita hostů, kteří zaslouženě vyhráli. František Jirsa, Milan Lupač
Mamba club V DP Xaverov
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Marián Gill, Aleš Javůrek, Pavel Melichar, Petr Musil, Martin Ochozka, Tomáš Slavík vs Václav Karásek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Pavel Strašík, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
23. Pavel Melichar 26. Jan Šubík
37. František Svoboda
42. Pavel Strašík
53. Slavomír Voženílek
17. 5. 12 18:15 BECH DP Xaverov Traktor humus VET A 6. 1:2 (0:0)
Domácí v 1. poločase soupeře přehrávali, ale nevyužili několik gólových šancí. Po změně stran se hra vyrovnala a pro změnu 8 minut před koncem poslal Traktor do vedení Chadima. Xaverov dokázal srovnat, ale 2 minuty před koncem opět Chadima z přímého kopu vrátil vedení a oba body hostům.
DP Xaverov Traktor humus VET A
Slavomír VoženílekJán Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Pavel Strašík, Jan Šubík, Petr Šubík, Jiří Vacek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Jan Chadima, Petr Lahovský, Petr Mládek, Zdeněk Průša, Robert Varyš, Roman Vavro
56. Pavel Strašík 52., 58. Jan Chadima 50. Zdeněk Průša
11. 5. 12 18:15 BECH Keckafogo KK VET DP Xaverov 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
Keckafogo KK VET DP Xaverov
vs Petr Bílek – Jiří Bursík, Ján Chromek, Josef Coufal, Ivan Habrun, Slavomír Voženílek
23. 4. 12 20:45 BECH DP Xaverov Javorák 4. 1:1 (0:0)
Velmi pěkné utkání hrané v duchu fair play. Oba týmy se snažily zvrátit vítězství na svoji stranu. Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Vojtěch Mráz, Roman Mráz
DP Xaverov Javorák
Bohumil Přibyl – Ján Chromek, Ivan Habrun, Marek Mach, Milan Provazník, Pavel Strašík, Jan Šubík, Petr Šubík, František Svoboda vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Petr Vlasák
59. Ivan Habrun 47. Roman Mruvčinský
18. 4. 12 19:30 MIKU2 Játro TJ DP Xaverov 3. 5:8 (2:3)
Na branky úrodné utkání, Xaverov více síly a proto vyhrál. Pavel Hubený, Václav Kyselka
Játro TJ DP Xaverov
Zdeněk Staněk – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Michal Hozák, Čestmír Pavlásek, Radek Pekárek, Jiří Valášek vs Václav Karásek – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Milan Provazník, Pavel Strašík, František Svoboda, Jiří Vacek
17., 45., 48. Zdeněk Chrudimský
19. Čestmír Pavlásek
38. Pavel Baláž
17. Pavel Strašík
21., 32., 40., 42. Jiří Vacek
26., 44., 49. František Svoboda
12. 4. 12 18:15 BECH DP Xaverov Inter Lotyšák VET A 2. 5:2 (4:0)
Vyrovnané utkání kdy Lotyšák měl mírnou převahu . Xaverov ale proměňoval šance a se štěstím vyhrál. Dušan Melíšek, Jan Strouhal
DP Xaverov Inter Lotyšák VET A
Bohumil Přibyl – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Marek Mach, Pavel Strašík, František Svoboda vs Miroslav Smolka – Lubomír Brychta, Martin Houdek, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika, Ludvík Stoulil
2. Ján Chromek
10., 15. Pavel Strašík
16. Ivan Habrun
55. Bohumil Přibyl
48. Jan Malypetr
52. Oldřich Šára
29. 3. 12 18:15 BECH DP Xaverov Typos - Garda FC 1. 4:2 (1:0)
Poklidný zápas plný narážeček s velkou převahou týmu domácích. Celkem jasný výsledek si hráči Xaverova trochu zkomplikovali svou laxností v posledních minutách zápasu. Jiří Sýkora, Tomáš Kordač
DP Xaverov Typos - Garda FC
Bohumil Přibyl – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Marek Mach, Pavel Strašík, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Roman Hlinák – Zdeněk Adámek, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Miroslav Matlas, Martin Matulka, Jiří Šíp