Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.12 | 19:00 | P3 | Sparta Košíře B Benda 1964 OFC VET | 11. | 6:3 |
Út 5.6.12 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC VET Veteráni Ďáblice | 10. | 3:4 |
Út 29.5.12 | 19:00 | P1 | VSK MFF UK Praha VET A Benda 1964 OFC VET | 9. | 3:2 |
Po 21.5.12 | 19:15 | SCBEC | Benda 1964 OFC VET Starci na chmelu A | 8. | 1:4 |
Čt 17.5.12 | 19:15 | ZAK | Křídla Ďáblic VET A Benda 1964 OFC VET | 7. | 5:1 |
Út 8.5.12 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC VET Don Giovanni VET | 6. | 2:6 |
Po 30.4.12 | 19:30 | BECH | Premiéra TV Benda 1964 OFC VET | 5. | 11:0 |
Út 24.4.12 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC VET Rokoska VET B | 4. | 2:4 |
Po 16.4.12 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Benda 1964 OFC VET | 3. | 0:0 |
Út 3.4.12 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC VET Bílý lev CF VET | 2. | 1:5 |
Út 27.3.12 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC VET Zlatý krysy FC | 1. | 5:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Premiéra TV | 11 | 10 | 1 | 0 | 50:16 | 21 |
2. | Flamengo CR VET | 11 | 5 | 4 | 2 | 45:27 | 14 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:27 | 13 |
4. | Sparta Košíře B | 11 | 6 | 1 | 4 | 55:49 | 13 |
5. | Bílý lev CF VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:23 | 12 |
6. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:26 | 11 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:44 | 11 |
8. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:31 | 10 |
9. | Veteráni Ďáblice | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:44 | 9 |
10. | Don Giovanni VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:37 | 9 |
11. | Zlatý krysy FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 28:44 | 5 |
12. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:52 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 28.3.12 | 19:00 | P3 | Serval KPKS Restaurace U Pecků B (HL6D) |
St 28.3.12 | 20:15 | P3 | Blesk VK VET A Podolka FC VET (VL3D) |
Út 10.4.12 | 19:00 | P2 | Kolotouš FC Dejvický expres VET (VL3B) |
Út 10.4.12 | 20:15 | P2 | Palouk SK s.Oliver B (HL8C) |
Čt 19.4.12 | 19:00 | P3 | Agónie FCD Betl KFK SUP (SVL3B) |
Čt 19.4.12 | 20:15 | P3 | Kapr tým SUP Lomíci (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bradáč Oleg | 11 | 0 |
Davídek David | 11 | 1 |
Hašek Pavel | 11 | 5 |
Hruška Roman | 6 | 3 |
Listopad Martin | 10 | 7 |
Lukáš Viktor | 10 | 2 |
Pína Michal | 11 | 0 |
Vojtěchovský Michael | 1 | 0 |
Záhora Petr | 9 | 2 |